Canon i-SENSYS LBP7660Cdn

i-SENSYS LBP7660Cdn

Apvienojot maksimālu produktivitāti un enerģijas taupību, i-SENSYS LBP7660Cdn ir krāsu lāzerprinteris, kas ideāli piemērots aizņemtām darba grupām.

Ieguvumi

  • 20 lpp./min krāsu un melnbaltās lāzerdrukas režīmā
  • 9600 x 600 dpi drukas izšķirtspēja
  • 768 MB standarta atmiņa
  • Intuitīvs vadības panelis
  • PCL5c/6 un papildu Adobe® PostScript atbalsts
  • Tīkls Gigabit Ethernet
  • Energoefektīvs
  • Vienkārša tonera kasetnes nomaiņa

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP7660Cdn — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Augstas veiktspējas krāsu lāzerierīce


Uzlabojiet aizņemtu darba grupu produktivitāti, pateicoties šim modernajam krāsu lāzerprinterim. Ierīce ir pietiekami kompakta, lai to novietotu uz darba virsmas, tādējādi nodrošinot lietotājam priekšrocības, ko sniedz netālu esošs printeris, kas ātri veic profesionālas kvalitātes izdrukas — 20 lapas minūtē gan krāsu, gan melnbaltā režīmā. Canon tehnoloģijas ātrai pirmās izdrukas izguvei nodrošina, ka līdz dokumenta izdrukāšanai jāgaida tikai nedaudz.

Profesionāla izdrukas kvalitāte


Augstas kvalitātes rezultātu nodrošina i-SENSYS LBP7660Cdn ierīcē iestrādātā 9600 x 600 dpi izšķirtspēja, kas uzlabota, izmantojot automātisko attēlu uzlabošanas funkciju, kas izcili apstrādā katru izdruku. Printerī iebūvēta 768 MB atmiņa, kas nodrošina lielu, sarežģītu dokumentu un grafiku izdrukāšanu, kā arī tīkla drukāšanas pieprasījumu apstrādi.

Vienkārša lietošana


Pat iesācējiem darbs ar šo printeri nešķitīs sarežģīts. Intuitīvais 5 rindiņu šķidro kristālu displejs atvieglo ierīces iestatīšanu un navigēšanu starp dažādiem iestatījumiem.

Daudzpusīgas savienojuma iespējas


i-SENSYS LBP7660Cdn lieliski iederas jebkuros uzņēmējdarbības procesos, pateicoties nozares standartam PCL5c/6 un papildu Adobe® PostScript drukāšanai. Izmantojot iebūvēto tīkla Gigabit Ethernet savienojumu, tā var apstrādāt apjomīgus darbus, lai nodrošinātu vislabāko sniegumu tīklā.

Energoefektīva ierīce, kas taupa naudu


i-SENSYS LBP7660Cdn izcilā enerģijas taupīšanas funkcija nozīmē, ka varat samazināt izdevumus, kā arī ietekmi uz apkārtējo vidi. Energy Star sertificēta ierīce, kas miega režīmā patērē tikai 1 vatu un tai ir zems standarta elektroenerģijas patēriņš (TEC) — 0,9 kWh, tādēļ tā ir viena no visekonomiskākajām ierīcēm savā klasē. Izmantojot iebūvēto automātisko divpusējo drukāšanu, varat samazināt papīra patēriņu, tādējādi ne tikai samazinot izdevumus, bet arī taupot apkārtējās vides resursus.

Viegli vadāma ierīce


Ierīcei nav nepieciešama apkope, jo tā aprīkota ar rentablām universālām krāsu kasetnēm, kurās ietverts toneris, veltnis un tīrīšanas bloks. Kasetni iespējams nomainīt dažu sekunžu laikā, neradot nekādu nekārtību. Izmantojot autentisku Canon lāzerprinteru kasetni, varat būt pārliecināts ka printeris būs gluži kā jauns.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP7660Cdn, tā funkcijām un iespējām.

PCL Printing

PCL drukāšana

Optional PostScript Printing

Izvēles PostScript drukāšana

USB connection

USB savienojums

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

+1 Optional Paper Cassette

+1 papildu papīra kasete

User friendly LCD display

Lietotājdraudzīgs LCD displejs

High colour print quality

Augsta krāsu drukāšanas kvalitāte

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Nākamās darbības

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Easy Service Plan

2016-2017-3-year-warranty-campaign