Canon imageFORMULA DR-M140

imageFORMULA DR-M140

imageFORMULA DR-M140 ir ierīce ar izturīgu un kompaktu dizainu un U veida papīra padevi, un tās viedās funkcijas padara to par izcilas produktivitātes ierīci noslogotām biroju nodaļām un darba grupām.

DR-M140 detail image

Ieguvumi

  • Kompakts un daudzveidīgs dizains ar maināmu papīra padevi
  • Krāsu skenēšana ar ātrumu līdz pat 80 att./min ar 300 dpi izšķirtspēju
  • Izturīga ierīce, kas nodrošina līdz pat 6000 skenējumiem dienā
  • Augstas kvalitātes attēlu apstrādes funkcijas
  • Profesionāls programmatūru klāsts, kas ietver eCopy PDF Pro Office.

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA DR-M140 — Iegūstiet plašāku informāciju

Neliela izmēra ar lielu veiktspēju


DR-M140 ierīces nelielie izmēri padara to īpaši piemērotu vidēm ar ierobežotu vietu: sākot ar noslogotiem birojiem līdz pat šaurām darba vietām, administrācijas telpām un klientu apkalpošanas zonām. Maināmais U veida papīra padeves mehānisms izvada ieskenēto dokumentu pa ierīces augšpusi. DR-M140 ir tik maza, ka to ērti iespējams uzglabāt atvilktnē, ja netiek lietota.

Ātra skenēšana noslogotām darba grupām un nodaļām


Ierīce imageFORMULA DR-M140 nodrošina pilnvērtīgu krāsainu skanēšanu ar ātrumu līdz pat 40 lpp./min / 80 att./min ar kvalitāti 300 dpi, tādēļ tā ir ideāli piemērota prasīgām vidēm, kur nepieciešama intensīva papīra skenēšana un lielāka precizitāte labākai datu nolasīšanai un failu klasificēšanai.

Elastība, kas pielāgojas visām jūsu prasībām


Ierīce DR-M140 ir izveidota, balstoties uz tās pašas uzticamās papīra padeves sistēmas kā tās priekštece, un spēj veikt līdz pat 6000 skenējumiem dienā. Maināmā U veida vai taisnvirziena papīra padeve nodrošina ērtu visdažādāko apdrukājamo materiālu skenēšanu, ieskaitot reljefveida kartes, plānus un biezus materiālus, kā arī 3 m garus dokumentus.

Uzticama papīra apstrāde


Pateicoties izturīgajam atdalīšanas mehānismam, DR-M140 uzticami skenē dažāda izmēra un svara dokumentus. Dubultās padeves noteikšana ar ultraskaņu ātri nosaka kļūdaini padotu papīru, savukārt dubultās padeves atvienošanas poga ļauj atslēgt dubultās padeves noteikšanu un turpināt skenēšanu īpašos gadījumos, piemēram, ja tiek izmantotas aploksnes vai dokumenti ar līmlapiņām.

Augstas kvalitātes attēlu apstrāde


DR-M140 ierīcē ietvertas jaunākās attēlu apstrādes funkcijas, ļaujot jums sasniegt izcilas kvalitātes rezultātus katrā lietošanas reizē. Tādas funkcijas kā automātiskā krāsu noteikšana un automātiskā izšķirtspējas iestatīšana nodrošina nemainīgi izcilas kvalitātes attēlus, kamēr MultiStream apstrādā procesus, kas nepieciešami uzlabotai OCR apstrādei.

Komplektā iekļauta programmatūra, lai nodrošinātu produktivitāti


Ierīces imageFORMULA DR-M140 komplektā iekļauta vislabākā tirgū vadošā programmatūra. Tā atbalsta dažādu failu formātu skenēšanu, ieskaitot PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP un PowerPoint, ļaujot lietotājam sūtīt failus tieši uz tīkla mapi un SharePoint. Vienkāršāku skenēšanu nodrošina CaptureOnTouch ar intuitīvo lietotāja saskarni, ieskaitot pilnīgi automātiska režīma funkciju. CapturePerfect piedāvā spēcīgus programmatūru skenēšanas rīkus vēl prasīgākām dokumentu kopu skenēšanas lietojumprogrammām. Ir ietverta arī Kofax VRS un eCopy PDF Pro Office, nodrošinot pilnu un profesionālu programmatūru klāstu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA DR-M140, tā funkcijām un iespējām.

icon

A4 formāta skenēšanas ātrums (viena puse)

Automatic document feeder

Automātiskā dokumentu padeve

Daily Scanning Volume

Ikdienas skenēšanas apjoms

Double-sided scanning

Divpusējā skenēšana

Windows & Mac compatible

Saderīgs ar Windows un Mac

icon

Efektīva pakešu skenēšana

Tilting control panel

Vienkārša, intuitīva skenēšana

eCOPY

PDF izveide un rediģēšana

USB connection

Uzlabota attēlu kvalitāte