Canon Developer Programme

Canon Developer Programme

Canon jaunākajā izstrādātāju atbalsta tīmekļa vietnē ir daudz noderīgu resursu programmatūras izstrādātāju kopienai — gan uzņēmumu risinājumiem, gan digitālai attēlveidošanai.

Iepazīstieties ar Developer Programme tīmekļa vietni

Atbalsts programmatūras izstrādātājiem

Canon ir veiksmīga pieredze ekskluzīvas un pilnībā integrētas programmatūras izstrādē visdažādākajiem klientiem, produktiem un risinājumiem. Tagad izstrādātāju kopienai ir vieta, kurā var izpētīt pieejamo resursu kopumu, lai inovatīvas idejas varētu pārvērst realitātē. Canon Developer Programme — pārsteidzoša iespēja trešo pušu uzņēmumiem un lietojumprogrammu vai programmu izstrādātājiem izmantot Canon tehnoloģiju, lai iegūtu risinājumus ar pievienotu vērtību, kas paredzēti klientiem, kuriem ir sarežģītas prasības.

Kā reģistrēts izstrādātājs saviem klientiem varat piedāvāt milzīgu ekskluzīvu papildu funkciju klāstu, uzņēmumiem pielāgotus risinājumus un Canon tehnoloģiju produktus. Integrējiet Canon produktus klientu specifiskajās darbplūsmās, piekļūstot programmatūras izstrādātāju komplektiem (SDK) un API, lai nodrošinātu inovatīvus risinājumus un palielinātu Canon ekosistēmu.

Image

Ieguvumi

Pilnīgs izstrādātāju atbalsts

Strādājiet, cieši sadarbojoties ar Canon, lai panāktu unikālus risinājumus klientu pieprasījumiem, — izmantojiet Canon izstrādātāju portālu. Resursi ietver atbalstu un tiešu palīdzību, kā arī atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem un tehniskus biļetenus.

Plašs risinājumu klāsts

Reģistrēti lietotāji var lejupielādēt Canon programmatūras izstrādātāju komplektus, API informāciju un daudzus citus resursus, lai varētu izstrādāt ekskluzīvus un inovatīvus risinājumus plašam Canon produktu un programmatūras klāstam.

Optimizējiet klientu darbplūsmas

Iesaistieties progresīvā kopienā un dodiet savu ieguldījumu, attīstot Canon ekosistēmu mūsu klientiem.

Image

Uzziniet vairāk un pievienojieties programmai

UZZINIET VAIRĀK