Partner with us

Strādājiet ar mūsu partneriem

Gūstiet labumu no Canon akreditētā partnera. Eksperti unikālu risinājumu izveidē, lai apmierinātu jūsu vajadzības, pat pārsniedzot cerības un vienmēr cenšoties nodrošināt augstākā līmeņa klientu apkalpošanu savā klasē.

ATRAST PARTNERI

Kāpēc strādāt ar akreditētu Canon partneri?

Mūsu Canon partneri nodrošinās attiecīgajā vietā nepieciešamās zināšanas, risinājumu vadību, kā arī labākos Canon risinājumus un pakalpojumus, lai apmierinātu visas jūsu uzņēmuma vajadzības.

Attiecības un uzticība

Mūsu partneriem ir ļoti svarīgi izveidot stipras biznesa attiecības ar klientiem. Ar viņiem ir vienkārši sazināties un strādāt, turklāt viņi izprot biznesa partnera vērtību — uzticamību un iespēju paļauties.

GRAPHICS AND PRODUCTION

Vienmēr ar jums kopā

No dizaina stadijas līdz projekta nodošanai — Canon tīklā paļaujieties uz partneru pieredzi un zināšanām, kas jūs atbalstīs un vadīs projekta realizācijas gaitā.

WORKPLACE SOLUTIONS

Vietējā tirgus eksperti

Mūsu partneri ir vietējie eksperti. Viņi var pārliecinoši atrast jūsu vajadzībām vislabāk atbilstošo risinājumu, balstoties uz savu pieredzi un zināšanām attiecīgajā jomā.

BUSINESS PROCESS OPTIMISATION

Izcils pakalpojums

Visi mūsu partneri iziet apmācības ciklu, lai būtu kompetenti un kvalificētos kā Canon partneri. Viņu zināšanas tiek regulāri papildinātas, jo mācīšanās nekad neapstājas.

TECHNOLOGY SOLUTION
Vai esat gatavs strādāt ar mūsu partneriem?