Ūdensizturīgas un zemūdens kameras

Ja vēlaties uzņemt elpu aizraujošus āra aktivitāšu kadrus, nepieciešama vislabākā ūdensdrošā kamera — izturīgā PowerShot D30. Jebkuru saderīgu Canon kameru varat arī aprīkot ar ūdensizturīgu somiņu, lai uzņemtu attēlus zem ūdens un aizsargātu to no smiltīm, jūras ūdens un sniega.

Underwater_Adventure_Main.jpg

Specializētas izturīgās kameras un ūdensdroša kameras korpusa salīdzinājums

PowerShot D30 sērijas kamera ir lieliska izvēle, ja regulāri nepieciešama labi aizsargāta, izturīga kamera. Tā ir pietiekami izturīga, lai to izmantotu pat visaktīvākajās āra nodarbēs. Turklāt kamera ir ūdensdroša līdz 25 m dziļumam, triecienu un sala droša. Lielisks risinājums jebkādās aktivitātēs – no braukšanas ar sniega dēli un kāpšanas klintīs līdz pat niršanai. Turklāt kamera ir “bērnu droša” un spēj izturēt nesaudzīgu apiešanos, kādai to var pakļaut bērni aizraujošu ģimenes piedzīvojumu laikā.

Ievietojiet savu Canon kameru piemērotā ūdensdrošā korpusā, lai fotografētu zem ūdens pat 40 m dziļumā. Šis ir patiesi lielisks risinājums, uzņemot fotoattēlus snorkelēšanas vai niršanas laikā, turklāt korpuss ļauj ērti piekļūt visām vadīklām. Korpuss pasargā kameru arī no ūdens, smiltīm un sniega, tāpēc varat to izmantot pludmalēs, pie baseina, kā arī ziemas sporta aktivitātēs.

Kāpēc izmantot Canon zemūdens korpusu?

PowerShot D30 ir ūdensdroša līdz 25 m dziļumam, izturīga pret kritieniem no 2,0 m¹, un tā darbojas pat -10 °C temperatūrā – lielisks risinājums pat visbīstamākajos piedzīvojumos. Mūsu ūdensdrošos korpusus var lietot pat 40 m dziļumā, un tie ir tik izturīgi, pateicoties cietā polikarbonāta apvalkam un nerūsējošā tērauda atsperes mehānismam. No ūdensdrošajā korpusā ievietotas PowerShot kompaktkameras, kas sešus gadus bija nogulējusi okeāna dzelmē, izņemtā atmiņas karte bija neskarta².

Pilnīga vadība

Mūsu ūdensdrošie kameru korpusi ļauj izmantot visas kamerā pieejamās vadīklas, lai precīzi uzņemtu visas pārsteidzošās zemūdens pasaules krāsas. Tūlītēja piekļuve tādām funkcijām kā pielāgots baltās krāsas līdzsvars vai zemūdens režīms ļauj ātri pielāgot krāsas atbilstoši dažādu līmeņu apgaismojumam, lai iegūtu skaistus attēlus zem ūdens.Lieliska darbība vājā apgaismojumā

Uzņemiet lieliskus kadrus zem ūdens, izmantojot Canon inovatīvo HS sistēmu, kas izcili apvieno augstas jutības sensoru un jaudīgu DIGIC procesoru. HS sistēma lieliski darbojas vājā apgaismojumā, kāds parasti ir zem ūdens, tāpēc varat ērti fotografēt, kameru turot rokās, un iegūt dabiskus zemūdens pasaules attēlus ar teicamu kvalitāti un samazinātu traucējumu līmeni.¹ Triecienizturības testa metodes šai ierīcei ir unikālas, un tās nav garantija pret bojājumu vai nepareizu darbību.

² http://www.dpreview.com/news/2013/03/26/camera-lost-in-ocean-reunited-with-owner

³ Simulēts attēls ilustratīviem nolūkiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ne visos produktos ir pieejamas visas funkcijas.