Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS

Objektīvs EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS nodrošina daudzpusību visām jūsu vajadzībām, piedāvājot plaši pielietojamu tālummaiņas diapazonu no plata leņķa līdz telefoto, kā arī Canon 4 soļu attēlu stabilizētāju.

Ieguvumi

  • Daudzpusīgs tālummaiņas diapazons — piemērots ainavām, portretiem un ceļojumiem
  • Kompakts, viegls dizains
  • Nekādu kameras kustību ar četru soļu optisko Image Stabilizer
  • STM motors video uzņemšanas laikā ļauj izmantot vienmērīgu un ļoti klusu fokusēšanu
  • 0,25 m tuvas fokusēšanas attālums

Detalizēti par funkcijām

Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Daudzfunkcionāls tālummaiņas objektīvs


Objektīvs EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS piedāvā 35 mm ekvivalenta efektīvo fokusa garuma diapazonu 29-216 mm, tādējādi vienā objektīvā apvienojot daudzus populārākos fokusa garumus. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams platleņķis ainavām vai telefoto objektīvs sporta pasākumiem, objektīvs EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS nodrošina visas jūsu vajadzības.

Attēla stabilizators


Objektīvam EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS ir Canon 4 soļu attēla stabilizētājs (IS). Lieliski piemērots vāja apgaismojuma apstākļos, kad nav iespējams izmantot trijkāji — attēla stabilizētāja sistēma ļauj izmantot aizslēga ātrumus, kas ir par līdz pat 4 pakāpēm lēnāki nekā parasti, neradot attēla izplūdumu.

Arī skaistums ir svarīgs


Objektīvam EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS ir ārējā apdare ar faktūru, piešķirot tam izsmalcinātu izskatu un patīkamu taustes sajūtu, kas atbilst jūsu EOS kamerai.

Ļoti ātra automātiskā fokusēšana


Jauns DC automātiskās fokusēšanas motors kopā ar liela ātruma CPU un uzlabotu AF algoritmu sniedz iespēju ātri un precīzi veikt automātisko fokusēšanu.

Super Spectra pārklājumi


Canon Super Spectra lēcu pārklājums tiek izmantots, lai izvairītos no dubultattēla veidošanās un mirgojuma — problēmas, kas biežāk rodas digitālajām kamerām, gaismai atstarojoties no attēlu sensora. Uzlabota lēcu pārklājuma lietošana aizsargā no mirgojuma un dubultattēla veidošanās un nodrošina izcilu krāsu līdzsvaru un kontrastu.

Atklājiet radošu izpludināšanu


6 lapiņu apaļš atvērums sniedz iespēju radoši izpludināt fonu. To var izmantot, lai ar radošu fona detaļu izplūdumu uzlabotu portretus, tādējādi spilgtāk izceļot objektu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS, tā funkcijām un iespējām.