Canon LEGRIA HF R68

LEGRIA HF R68

Uzņemiet katru detaļu no attāluma. Ietveriet kadrā visus. Šī kompaktā videokamera sniedz jautrību un brīvību visai ģimenei. Saglabājiet katru momentu Full HD kvalitātē un ērti kopīgojiet ierakstus ar Wi-Fi un NFC.

Canon LEGRIA HF R68

Ieguvumi

 • Vienkārša koplietošana visai ģimenei ar Wi-Fi un NFC
 • Plūstošas filmas bez neskaidriem kadriem ar optisko tehnoloģiju Intelligent IS
 • Uzņemiet svarīgākos dzīves momentus ar brīnišķīgām detaļām
 • Uzņemiet vēl vairāk vienā kadrā ar platu piestiprināmu objektīvu
 • Izbaudiet vēl vairāk jautrības ar lēnas un ātras kustības ierakstiem

Detalizēti par funkcijām

Canon LEGRIA HF R68 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Dalīties dzīvē ir tik svarīgi


Augšupielādējiet filmas savā viedierīcē un sociālajos plašsaziņas līdzekļos ar iebūvēto Wi-Fi. Videokamera atbalsta arī NFC, tāpēc varat izveidot savienojumu un ar vienkāršu pieskārienu kopīgot ierakstu tieši ar viedierīcēm. NFC nodrošina iespēju arī ērti izveidot savienojumu ar Canon Connect Station, sniedzot iespēju saturu saglabāt un pēc tam brīvajā laikā skatīt kopā ar ģimeni un draugiem savā televizorā.

Vienmēr asi rezultātiCanon optiskā tehnoloģija Intelligent IS nozīmē, ka nav jāuztraucas par kameras kustībām. Tā pielāgojas pie ainavas, kas tiek uzņemta, automātiski izvēloties optimālo attēla stabilizēšanas režīmu. Pat laikā, kad pārvietojaties, 5-asu tehnoloģija Dynamic IS nodrošina plūstošu ierakstu.

Visas atmiņas ar iespaidīgām detaļāmIzbaudiet izcilu filmu veidošanu ar Canon HD videoobjektīvu. Tam ir daudzpusīga 57x uzlabota tālummaiņa, kas ļauj uzņemt pat tālumā esošu objektu detaļas. Attēla kvalitāte ir izcila, — filmējot pat vāja apgaismojuma apstākļos — pateicoties 3,28 MP Full HD CMOS sensoram un DIGIC DV4 procesoram. Nepieļaujiet nejaušu atmiņu izdzēšanu ar parocīgo failu bloķēšanas funkciju.

Vēl vairāk brīvības ar piestiprināmu platleņķa objektīvuUzņemot šaurās vietās, parasti ir sarežģīti ietvert kadrā visus Videokamera HF R68 ietver inovatīvu piestiprināmu platleņķa objektīvu, kuru var ātri uzmontēt kameras priekšpusē. Tādējādi fokusa attālums tiek samazināts līdz 26,9 mm*, paplašinot filmu klāstu, kuras varat uzņemt.

* Ar ieslēgtu uzlaboto tālummaiņu

Jautrība visai ģimeneiEksperimentējiet, ierakstot kustību lēni un ātri. Lēna kustība samazina ātrumu par 1/2x — lieliska opcija, lai koriģētu golfa atvēzienu, — bet ātra kustība visu paātrina līdz pat 1200x. Tā darbojas, veicot ierakstu ar iepriekš noteiktiem intervāliem, tāpēc to var izmantot, lai izveidotu fascinējošas paātrinātas kustības sekvences. Mēģiniet filmām pievienot aizraujošus efektus, ar pieskārienu izmantojot dekorēšanas funkciju, vai veidojiet noskaņu ar kino izskata filtriem.

Sekojiet savam objektamKas notiek, ja pazaudējat objektu, kuru filmējat no attāluma? Vienkārši nospiediet meklēšanas pogu, turiet to nospiestu, un iekadrēšanas palīdzības funkcija ātri samazinās tālummaiņu, lai atkal atrastu objektus. Pārtrauciet meklēšanu, un videokamera atkal veiks tuvināšanu, lai turpinātu filmēšanu.

Uzņemiet daudzas pirmo reizi darītas lietasAr uzlaboto bērnu režīmu uzņemiet līdz trīs bērnu pirmos soļus un pirmos vārdus. Kamerā reģistrējiet katra bērna dzimšanas datumu un pievienojiet krāsainas atzīmes un animācijas, lai atzīmētu auguma un svara izmaiņas. Viss nofilmētais materiāls automātiski tiek saglabāts attiecīgā bērna albumā.

Filmas ar lielisku skaņuIzmantojot audio ainas izvēli, filmas skanēs un izskatīsies vienlīdz labi. Vienkārši izvēlieties vienu no 5 dažādajiem režīmiem, kas atbilst filmētajai ainai.


Ērti pielāgojama ierakstīšanaFilmas var vienlaicīgi ierakstīt dažādos formātos (AVCHD + MP4) iekšējā atmiņā un SD kartē. Tas nozīmē, ka varat uzņemt augstas kvalitātes ierakstu personiskai lietošanai, bet kopīgot nedaudz zemākas izšķirtspējas versiju, kuru var ātrāk pārsūtīt ar viedierīcēm un sociālo plašsaziņas līdzekļu vietnēs.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LEGRIA HF R68, tā funkcijām un iespējām.

Full HD

Full HD

WiFi Cert Share

Kopīgojiet filmas bezvadu režīmā

Simplify sharing

Vienkāršota kopīgošana

Steady shots in every situation

Izcili fotoattēli jebkurā situācijā

Steady shooting on the move

Vienmērīga fotografēšana, pat pārvietojoties

Full HD CMOS sensor

Full HD CMOS sensors

57x Advanced Zoom

57x uzlabota tālummaiņa

Keep track of your subject at full zoom

Sekojiet savam objektam ar maksimālo tālummaiņu

DIGICDV4

DIGIC apstrādes jauda

Slow Fast

Lēnas un ātras kustības ierakstīšana

AVCHD

AVCHD ieraksts ar 28 Mb/sek.

MP435MBPS

MP4 ieraksts ar 35 Mb/sek.

baby mode

Iemūžiniet dārgas atmiņas

Perfect audio to match the scene

Teicams audio, kas atbilst ainai

vivid clear view

7,5 cm intuitīvs skārienekrāns

Add a cinematic feel to movies

Papildiniet video ar kino efektiem

Add fun effects to movies

Pievienojiet video aizraujošus efektus

advanced quick start

Atveriet LCD, lai ātri sāktu darbu

8GB built-in memory + SDXC slot

8 GB iebūvētā atmiņa un SDXC slots

Connect Station Optimised

Optimizēta Connect Station

 • Canon LEGRIA HF R68
 • Piestiprināms platleņķa objektīvs WA-H43
 • Kompakts barošanas adapteris CA-110
 • Akumulatoru bloks BP-718
 • Liela ātruma HDMI kabelis
 • HTC-100/S
 • USB kabelis IFC-300PCU/S