Canon EOS C300 PL

EOS C300 PL

Novatoriska profesionāla kinokamera, EOS C300 PL apvieon Canon izstrādātās video tehnoloģijas un objektīvus ar EOS radošumu. Savstarpēji nomaināmi objektīvi nodrošina bezgalīgu brīvību jebkura stāsta attēlošanai.

Ieguvumi

  • 8,3 MP Super 35 mm CMOS sensors; Full HD
  • Nozares standarta PL objektīvu stiprinājums
  • Kompakts, modulārs, viegls
  • 50 MB/s MPEG-2 MXF-CF karte
  • Augsta jutība, zems troksnis
  • Canon Log gamma
  • 24,00P filmu radīšanai
  • Wi-Fi tālvadība
  • Parocīga darbplūsmas integrācija

Detalizēti par funkcijām

Canon EOS C300 PL — ieskatieties un izpētiet sīkāk

8,3 MP Super 35 mm CMOS sensors; Full HD


8,3 MP Super 35 mm CMOS sensors, ko Canon radījis un izgatavojis tieši video uzņemšanai, nodrošina 3 kanālu RGB apstrādi Full HD ierakstīšanai. Canon sensoru tehnoloģija nodrošina izcili augstas izšķirtspējas attēlus ar augstu jutīgumu, zemu trokšņu līmeni, samazinātus aizvara griešanās artefaktus un zemu enerģijas patēriņu, kā arī izcilas lielā sensora sniegtās priekšrocības, piemēram, izcili samazinātu lauka dziļumu.

Nozares standarta PL objektīvu stiprinājums


EOS C300 PL nozares standarta stiprinājums ir saderīgs ar daudziem maināmajiem objektīviem, ko izmanto profesionāli filmu veidotāji, kā arī ar Canon Cinema objektīviem. 3 elektroniski iebūvēti ND filtri, kas palielina uzņemšanas dažādību.

Kompakts, modulārs, viegls


EOS C300 PL ir īpaši kompakts ar pamata ierakstīšanas iestatījumiem, turklāt tas sver tikai 1869 g (bez objektīva). Noņemams turētājs, rokturis un vairāku leņķu vadības paneļa komponenti, kas nodrošina maksimālas manevrēšanas spējas, savukārt robustais, pret šļakatām noturīgais korpuss izgatavots no magnija sakausējuma detaļām, piešķirot tam papildu izturību.

50 MB/s MPEG-2 MXF-CF karte


Ierakstiet apraidei piemērotus MPEG-2 MXF failus ar 50 MB/s (4:2:2) divās CF atmiņas kartēs — pieejamas uzticamas un sinhronas ierakstīšanas opcijas. Nozares standarta izvades ietver HD-SDI, kā arī Timecode, Genlock un Synch termināļus, lai uzņemtu ar vairākām kamerām.

Augsta jutība, zems troksnis


EOS C300 PL iebūvēts uzlabots jutīgums: attēlus ar zemu trokšnu līmeni var uzņemt ar līdz pat ISO 20 000, ļaujot to izmantot gandrīz visās situācijās.

Canon Log gamma


Plaša attēlu pielāgošana ietver iebūvētu Canon Log gammu, kas nodrošina neitrālu attēlu kvalitāti ar plašu dinamisko diapazonu (800%), nodrošinot maksimālu pēcapstrādes brīvību. Pielāgojiet vairāk nekā 90 attēlu iestatījumus un saglabājiet pielāgotus attēlu profilus kamerā vai SD kartē.

24,00P filmu radīšanai


PAL, NTSC un 24,00p režīmi iekļauti kā standarta, nodrošinot kadru nomaiņas ātrumus no 23,98p līdz 59,94i. Pielāgojiet lēnas un ātras kustības ar soli 1 kadrs/sekundē, maksimālai elastībai.

Wi-Fi tālvadība


Pārlūkojiet kameras iestatījumus bezvadu režīmā, izmantojot klēpjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni, lietojot vienkāršu, uz pārlūkprogrammu balstītu lietotāja saskarni. Vadiet ND filtrus, pievienojiet kadru atzīmi un augšupielādējiet metadatus no attāluma. (Nepieciešams papildu bezvadu adapteris.)

Parocīga darbplūsmas integrācija


Parocīgi integrējams esošajās darbplūsmās; ar EOS C300 PL uzņemtie video ir saderīgi ar plaši izmantotām profesionālām NLE programmatūrām.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EOS C300 PL, tā funkcijām un iespējām.

CPN.jpeg

Canon profesionāļu tīkls

Iedvesma, zināšanas, informācija par produktiem, kā arī aktuāli jaunumi Canon profesionāliem fotogrāfiem, operatoriem un entuziastiem no visas pasaules.

Svarīgs atjauninājums