Hero
alt text goes here

TERMS
&
CONDITIONS

Akcijas noteikumi

1. Kā piedalīties

Iedvesmojoties no Ernesta Hemingveja 6 vārdu stāsta, Canon Nordic parādīs, ka interesantu stāstu var izstāstīt dažās sekundēs. Canon Nordic organizē Piecpadsmit sekunžu filmu festivālu — iniciatīvu, kuras mērķis ir iedvesmot cilvēkus izstāstīt savus stāstus 15 sekunžu video formātā. Ideja ir iesaistīt daudz cilvēku, kuri pastāstīs savu stāstu platformā Instagram.

Jūs varat pieteikties, augšupielādējot video ar tēmturi #15secondfilmfestival un @canonnordic, kurā ietverts stāstījums un kura ilgums nepārsniedz 15 sekundes. Canon būs izveidojis profesionālu žūriju, kas vērtēs video un atlasīs kandidātus, sākot no 2019. gada 1. decembra. Uzvarētāja tituls tiks piešķirts tikai vienam. Ja jūs tiksiet izvēlēts, saņemsiet tiešu ziņojumu 19. decembrī.

Uzvarētājs būs mūsu pirmais Canon Nordic filmu veidotājs video nozarē. Tas nav vienreizējs pasākums. Canon sniegs savu atbalstu un palīdzēs šai personai virzīties šajā darbības virzienā. Uzvarētājs saņems balvu ar kopējo vērtību 3449 EUR.

2. Kas ir jāzina par akciju

Kas drīkst piedalīties

Piecpadsmit sekunžu filmu festivālā drīkst piedalīties 16 gadus veci (no 2019. gada 4. novembra) iedzīvotāji Dānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Lai varētu piedalīties, jums būs nepieciešams derīgs personīgais Instagram konts ar atvērtu profilu, lai Nordic Canon varētu redzēt jūsu ieguldījumu un izvietotos materiālus. Canon (sponsora) un Instagram darbinieki, vadītāji, aģenti un citi pārstāvji nedrīkst piedalīties.

Kas ir #15secondfilmfestival?

Festivāls, kas notiek tikai Instagram — vietā, kur cilvēki rada jautrus, emocionālus un vilinošus stāstus līdz 15 sekunžu garumā. Tāpēc mēs meklējam pirmo Canon Nordic filmu veidotāju.

Video prasības

Uzņemtajiem video jāatbilst zemāk minētajām prasībām.

Video jābūt dalībnieka oriģināldarbam, nepārkāpjot autortiesības, prečzīmju tiesības, privātuma tiesības, publikāciju vai cita intelektuālā īpašuma vai citas jebkuras personas vai organizācijas tiesības. Ja izmantojat mūziku, jums jābūt pilnām tiesībām izmantot šo mūziku tiešsaistē.

Iesniedzot video, dalībnieks garantē un nodrošina, ka viņš/viņa un jebkādas personas, kas parādās vai ir identificējamas video, piekrīt video iesniegšanai un izmantošanai akcijas ietvaros un atļaujai izmantot šo video saskaņā ar šiem Oficiālajiem noteikumiem. Iesniedzot video, dalībnieks ar šo dod atļauju publicēt video jebkādā formātā saistībā ar Canon, tostarp sociālajos medijos, sabiedriskajās attiecībās un tīmekļa īpašumos, kas pieder Canon.

3. Balvas ieguvējs

2019. gada 19. decembrī Canon paziņos uzvarētāju. Profesionālā žūrija izvēlēsies labāko video, kas publicēts Instagram ar tēmturi #15secondfilmfestival un @canonnordic un pauž brīnišķīgāko, tumšāko, iedvesmojošāko, noslēpumaināko, spilgtāko, jautrāko vai aizkustinošāko stāstu 15 sekundēs un vislabākajā veidā piedāvā stāstījumu. Pēc tam Canon Nordic sazināsies ar uzvarētāju, nosūtot privātu ziņojumu Instagram.

Balva:

  • Individuāla apmācība
  • EOS R kamera + RF 24-105 mm objektīvs
  • Izvietošana Canon Nordic tīmekļa vietnē

Ar mērķi palīdzēt uzvarētājam kļūt par nākamo izcilo video filmu veidotāju.

Piecpadsmit sekunžu filmu festivāla akcijai var pieteikties no 2019. gada 4. novembra līdz 2019. gada 1. decembrim.
LAI PIEDALĪTOS VAI UZVARĒTU, NAV JĀVEIC NEKĀDI PIRKUMI VAI MAKSĀJUMI. VEIKTI PIRKUMI NEPALIELINĀS JŪSU IESPĒJAS UZVARĒT.

4. Atruna

Atļauja materiālu izmantošanai

Iesniedzot video, dalībnieks sniedz @canonnordic („Canon Svenska AB“, „Canon Danmark A/S“, „Canon Oy“, „Canon Norge AS“), to reklāmas un veicināšanas aģentūrām un to attiecīgajiem aģentiem, darbiniekiem un vadītājiem vienkāršu, nepārtrauktu, nododamu, pilnīgi samaksātu atļauju bez autoratlīdzības izmantot, pārveidot, publicēt darbu, veidot tā atvasinājumus, izvietot viņa/viņas pilnu vai daļēju fotoattēlu visā pasaulē, iekļaut šo video citos darbos jebkādā formā, medijā vai tehnoloģijā, kas zināmi tagad vai tiks izstrādāti vēlāk, tostarp veicināšanas vai mārketinga nolūkos. Lielākai skaidrībai Canon Nordic patur tiesības pēc saviem ieskatiem pārveidot, rediģēt vai izņemt jebkuru fotoattēlu vai pieprasīt dalībniekam pārveidot, rediģēt vai izņemt jebkuru fotoattēlu, ja ir saņemta sūdzība attiecībā uz šo fotoattēlu vai jebkāda cita iemesla dēļ.

5. DATI

5.1. Jebkādus mums iesniegtos personas datus apstrādās Canon Europe Limited, tā pārstāvji vai saistīti grupas uzņēmumi ar nolūku administrēt šo veicināšanas pasākumu un, ja piemērojams, mārketinga nolūkos – gadījumos, kad Dalībnieki ir izvēlējušies saņemt mārketinga informāciju no Canon. Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs izmantojam jūsu datus, ja izvēlaties saņemt mārketinga informāciju, skatiet mūsu Patērētāju privātuma politiku — http://www.canon.co.uk/privacy-policy/

5.2. Ja nevēlaties, lai jūsu kontaktinformāciju izmantotu mārketinga nolūkos vai Canon turpmāk sazinātos ar jums par līdzīgiem veicināšanas pasākumiem, aizpildot anketu, NEATZĪMĒJIET attiecīgo izvēles lodziņu.

5.3. Sniegtie personas dati tiek glabāti droši, un tie var tikt nosūtīti uz drošu serveri ārpus EEZ.

6. TIESĪBAS UN JURISDIKCIJA

Šos noteikumus un jebkādus strīdus, kas rodas saistībā ar šiem noteikumiem, regulē un izskaidro saskaņā ar tiesību aktiem jūsu dzīvesvietas valsts tiesā jūsu vietējā valodā. Par savām tiesībām varat uzzināt vairāk pie vietējā patērētāju konsultanta. Šie noteikumi neietekmē likumīgās tiesības.

7. Kontaktinformācija

Canon Svenska AB                          Tālr.:        08 744 85 00

Canon Norge AS                              TTālr.:      +47 22 62 92 00

Canon Oy                                       Tālr.:        010 544 20

Canon Danmark A/S                        Tālr.:       +45 7015 5005

Canon Estonia, Latvia, Lithuania       Tālr.:       010 544 20

8. Instagram un Facebook

Šo akciju nesponsorē, neiesaka un nepārvalda Instagram vai Facebook, un tā nekādā veidā nav saistīta ar Facebook. Ikviens dalībnieks atbrīvo Instagram no jebkādas atbildības.


Back to the campaign page >