Hero
alt text goes here

TERMS
&
CONDITIONS

Reklāma – Ready. Set. Quit. Konkursa noteikumi un nosacījumi

“Ready. Set. Quit.” konkursu organizē Canon Svenska AB, kas ietilpst Canon Nordic grupā (“CanonNordic”).

1. Kā piedalīties

Canon Nordic meklē četrus prasmīgus satura veidotājus, kuri ir gatavi savu hobiju pārvērst pastāvīgā darbā. Jūs varat piedalīties konkursā, nosūtot e-pastu uz iresign@ready.set.quit.com, izmantojot Canon kampaņas mērķlapu canon.lv/ready-set-quit, kurā jānorāda šāda informācija (tiks saglabāta visu datu konfidencialitāte):

 • Jūsu Instagram konta nosaukums.
 • Saite uz 10 sekundes garu pašprezentācijas videoklipu.
 • Atlūguma paraugs, ko rakstītu savam darba devējam, ja jums būtu iespēja pārvērst savu hobiju pastāvīgā darbā.

Četriem uzvarētājiem, kurus izvēlēsies profesionāls fotogrāfs Džoijs Palmruzs (Joey Palmroos), tiks piedāvāta piecu nedēļu tiešsaistes mentoringa programma. Katrs no četriem uzvarētājiem saņems:

 • Vienu Canon EOS R5 kameru un vienu Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM objektīvu 7598 € vērtībā (ieskaitot PVN), pamatojoties uz https://store.canon.fi objektīvu cenām. Pēc mentoringa beigām aprīkojums paliks uzvarētāju īpašumā.
 • Piecu nedēļu tiešsaistes mentoringu ar Džoiju Palmruzu (3000 € vērtībā, ieskaitot PVN).
 • Vienu Canon Nordic apmaksātu uzdevumu par satura izveidošanu mārketinga kampaņai 2022. gadā ar atlīdzību 3000 € (bez PVN).

2. Kas ir jāzina par konkursu?

Kas drīkst piedalīties?

Konkursā “Ready. Set. Quit.” var piedalīties tikai vismaz 18 gadus vecas personas, kuras dzīvo Dānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā (no 2021. gada 18. oktobra).

Lai varētu piedalīties, jums būs nepieciešams derīgs personīgais Instagram konts ar atvērtu profilu, lai Nordic Canon varētu redzēt jūsu ieguldījumu un izvietotos materiālus. Canon (sponsora) un Instagram darbinieki, vadītāji, aģenti un citi pārstāvji nedrīkst piedalīties.

Jums ir jābūt patstāvīgai darba vietai. Ja esat ārštata darbinieks, jūs, iespējams, jau īstenojat savu sapni un konkursā piedalīties nevarat.

Piedaloties mentoringa programmā, dalībnieks ar šo dod atļauju mentoringa uzdevumos radīto saturu publicēt jebkurā ar Canon saistītā formātā, tostarp sociālajos plašsaziņas līdzekļos, sabiedrisko attiecību kampaņās, izstādēs un Canon piederošajos tīmekļa resursos. Tāpat dalībnieks (-ce) apstiprina, ka Canon šajā ierakstā publicēs viņa (-as) vārdu un uzvārdu, atzīstot dalībnieka morālās tiesības tikt pieminētam kā autoram. lesniedzot attēlu vai video, dalībnieks garantē un nodrošina, ka viņš/viņa un jebkādas personas, kas parādās vai ir identificējamas attēlā/video, piekrīt attēla/video iesniegšanai un izmantošanai konkursa ietvaros un atļaujai izmantot to saskaņā ar šiem Oficiālajiem noteikumiem.

3. Ready. Set. Quit. konkursa uzvarētājs

2021. gada 3. novembrī @canonnordic sazināsies ar četriem konkursa uzvarētājiem, nosūtot tiešu ziņojumu Instagram vietnē. @canonnordic kopīgos saiti uz Teams sanāksmi, kur uzvarētājiem būs jāzvana 4. novembrī. 4. novembrī, Teams sanāksmes laikā, Džoijs Palmruzs paziņos, ka viņa/viņš ir viens no četriem laimīgajiem uzvarētājiem. Teams sanāksme tiks ierakstīta un izmantota saziņai ar kampaņas uzvarētājiem.

2021. gada 14. novembrī mentoringa uzvarētāji tiks oficiāli paziņoti Canon Nordics Instagram profilā @canonnordic. Tajā tiks paziņoti četru uzvarētāju vārdi un Instagram kontu nosaukumi.

Mentoringa uzvarētājiem ir jāpiedalās Nordic PR aktivitātēs. Tas ietvers intervijas ar žurnālistiem pirms un pēc mentoringa.

Pieteikšanās “Ready. Set. Quit.” konkursam sāksies 2021. gada 18. oktobrī un beigsies 2021. gada 2. novembrī. Ja uzvarēsiet, nedēļas laikā jums jāatbild uz tiešo ziņojumu, kas tiks nosūtīts no @canonnordic uz jūsu Instagram profilu. Ja nokavēsiet termiņu, zaudēsiet tiesības saņemt balvu. Piekrītot dalībai mentoringa programmā un pēc vienošanās ar Canon, balva tiks nosūtīta uz jūsu adresi. Visus ar balvu saistītos nodokļus maksā uzvarētājs.

LAI PIEDALĪTOS VAI UZVARĒTU, NAV JĀVEIC NEKĀDI PIRKUMI VAI MAKSĀJUMI. VEIKTI PIRKUMI NEPALIELINĀS JŪSU IESPĒJAS UZVARĒT.

Balvas:

Katrs uzvarētājs saņems:

 • • Vienu Canon EOS R5 kameru (4849 € vērtībā, ieskaitot PVN).
 • • Vienu Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM objektīvu (2749 € vērtībā, ieskaitot PVN).
 • • Vienu piecu nedēļu mentoringu ar Džoiju Palmruzu. Mentorings notiks tiešsaistē, izmantojot Instagram un Teams vidi. Mentoringa cena ir 3000 €, ieskaitot PVN.
 • • Vienu apmaksātu uzdevumu no Canon Nordic. Atlīdzība par uzdevumu būs 3000 € (bez PVN), un tā tiks izmaksāta pēc uzdevuma pabeigšanas. Pēc mentoringa programmas beigām katrs no četriem uzvarētājiem saņems vienu uzdevumu - izveidot Canon Nordic reklāmas materiālu. Uzdevums tiks dots 2022. gada sākumā. Uzvarētāji tiks informēti Canon sanāksmē Teams vidē. Saturs ir jāievieto uzvarētāja Instagram profilā, un Canon Nordic saturu publicēs atkārtoti. Turklāt Canon un Canon mazumtirdzniecības partneriem ir tiesības 2 gadus pēc augšupielādes izmantot saturu savās un maksas platformās.

Mentoringa programma:

Mentorings notiks piecas nedēļas: no 2021. gada 22. novembra līdz 2021. gada 23. decembrim. Mentorings notiks tiešsaistē, izmantojot Instagram un Teams vidi, un visa saziņa notiks angļu valodā. Visas sanāksmes notiks vakarā. Ņemiet vērā, ka turpmāk norādītie datumi var tikt mainīti.

Pirmdienu mentorings ar Džoiju Palmruzu Instagram tiešsaistē plkst. 18.00 (CET)

 • Pirmdiena, 2021. gada 22. novembris
 • Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
 • Pirmdiena, 2021. gada 6. decembris
 • Pirmdiena, 2021. gada 13. decembris
 • Pirmdiena, 2021. gada 20. decembris

Iknedēļas reģistrācija Teams vidē ar Džoiju Palmruzu + četri uzvarētāji plkst. 18.00 (CET)

 • Ceturtdiena, 2021. gada 25. novembris
 • Ceturtdiena, 2021. gada 2. decembris
 • Ceturtdiena, 2021. gada 9. decembris
 • Ceturtdiena, 2021. gada 16. decembris
 • Ceturtdiena, 2021. gada 23. decembris

4. Atļauja materiālu izmantošanai

Piedaloties, katrs dalībnieks: dod @canonnordic (Canon Svenska AB, Canon Danmark A/S, Canon Oy, Canon Norge AS), to reklāmas un veicināšanas aģentūrām un to attiecīgajiem aģentiem, darbiniekiem un vadītājiem vienkāršu, nepārtrauktu, nododamu, pilnīgi samaksātu atļauju bez autoratlīdzības izmantot, pārveidot, publicēt darbu, veidot tā atvasinājumus, izvietot viņa/viņas pilnu vai daļēju fotoattēlu visā pasaulē, iekļaut šo video citos darbos jebkādā formā, medijā vai tehnoloģijā, kas zināmi tagad vai tiks izstrādāti vēlāk, tostarp veicināšanas vai mārketinga nolūkos.

Canon Nordic patur tiesības pēc saviem ieskatiem pārveidot, rediģēt vai noņemt jebkuru fotoattēlu vai stāstu vai pieprasīt dalībniekam pārveidot vai rediģēt jebkuru fotoattēlu vai stāstu, ja saistībā ar fotoattēlu vai stāstu tiek saņemta sūdzība vai ja fotoattēls vai stāsts var tikt potenciāli uztverts kā apdraudējums, apmelojums, kūdīšana pret etnisko grupu vai potenciāli uztverts kā amorāls, neētisks vai tāds, kas pārkāpj Canon vērtības, vai jebkura cita iemesla dēļ, kas, pēc Canon saprātīga sprieduma, var potenciāli radīt zaudējumus vai kaitēt Canon zīmolam vai tā reputācijai. Canon Nordic patur visas tiesības izvirzīt likumīgas prasības attiecībā uz šajos noteikumos minēto.

5. PERSONAS DATI

5.1. Datu pārzinis attiecībā uz visiem mums iesniegtajiem personas datiem būs

Canon Europa N.V.
Uzņēmuma reģistrācijas numurs: 33166721

Bovenkerkerweg 59, 1185 XB Amstelveen, Nīderlande

Canon datu aizsardzības speciālista e-pasta adrese saziņai: DataProtectionOfficer@canon-europe.com.

5.2. Personas datus drīkst pārsūtīt un tos drīkst apstrādāt administrēšanas nolūkā šo konkursu datu pārziņa aģenti vai saistītie grupas uzņēmumi. Canon Nordic apstrādās personas datus, tostarp Instagram lietotājvārdu un publicēto vai saņemto stāstu, kas nepieciešami konkursa “Ready. Set. Quit.” uzvarētāja noskaidrošanai. Personas datu apstrādes juridisks pamats būs dalībnieka piekrišana. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, kas nozīmēs jūsu dalības konkursā atsaukšanu.

5.3. Ja nevēlaties, lai jūsu kontaktinformāciju izmantotu mārketinga nolūkos vai Canon turpmāk sazinātos ar jums par līdzīgiem veicināšanas pasākumiem, aizpildot anketu, NEATZĪMĒJIET attiecīgo izvēles lodziņu.

5.4. Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs izmantojam jūsu datus, ja izvēlaties saņemt mārketinga informāciju, skatiet mūsu Patērētāju privātuma politiku — http://www.canon.lv/privacy-policy/. Visus ar datu aizsardzību saistītos jautājumus un pieprasījumu var adresēt Canon datu aizsardzības speciālistam, rakstot uz e-pasta adresi DataProtectionOfficer@canon-europe.com

5.5. Sniegtie personas dati tiek glabāti droši, un tie var tikt nosūtīti uz drošu serveri ārpus EEZ.

6. TIESĪBAS UN JURISDIKCIJA

Šos noteikumus un nosacījumus, kā arī jebkurus strīdus, kas rodas saistībā ar šiem noteikumiem, regulē un izskaidro saskaņā ar imperatīvajiem patērētāju aizsardzības tiesību aktiem un, iespējams, citiem piemērojamiem tiesību aktiem, kā arī jūsu dzīvesvietas valsts tiesā jūsu vietējā valodā. Ja jums ir jebkādi jautājumi, vietējais klientu konsultants var sniegt konsultācijas par jūsu tiesībām.

Šie noteikumi un nosacījumi neietekmē dalībnieka kā patērētāja tiesības, kas noteiktas tiesību aktos.

7. Kontaktinformācija

Canon Svenska AB                          Tel:      +46 (0)8 744 85 00

Canon Norge AS                              Tel:      +47 22 62 92 00

Canon Oy                                       Tel:      +358 10 544 20

Canon Danmark A/S                        Tel:      +45 7015 5005

Canon Estonia, Latvia, Lithuania       Tel:      +358 10 544 20

8. Instagram un Facebook

Šo konkursu nesponsorē, neiesaka vai nepārvalda Instagram vai Facebook. Katrs dalībnieks pilnībā atbild par saviem ierakstiem sociālajos medijos, un atsauce uz Canon konkursu “Ready. Set. Quit” neatbrīvo dalībnieku no šādas atbildības; nedz Canon, nedz Instagram, nedz Facebook neuzņemas atbildību par ierakstiem, kurus dalībnieks ir veicis šī konkursa ietvaros.