CANON XF605

Ierakstīšanas pielāgošana

Apraidēm piemēroti ieraksta formāti

XF605 atbalsta 4K UHD 59.94p/50.00p 4:2:2 10 bitu ierakstu, izmantojot Canon uzticamo MXF bāzes XF-AVC, kā arī daudzpusīgo MP4 formātu.

Uzlaboti ieraksta režīmi

Īstenojiet visu videokameras XF605 radošo potenciālu ar plašo ieraksta režīmu klāstu. Ātras un lēnas kustības režīms ļauj klipus ierakstīt ar kadru nomaiņas ātrumu līdz 120P FHD formātā, panākot iespaidīgu palēninātu kustību vai ātras secīgas darbības. Nenokavējiet nevienu mirkli ar pirmsieraksta režīmu, izpētiet apstādinātās kustības animāciju ar kadru ierakstu un kamerā ērti izveidojiet intervāla fotogrāfiju filmas ar intervālu fotogrāfiju ieraksta režīmu.

XF605

XF605 ievieš plašākas pielāgotu attēlu failu iespējas ar trīs BT.709 variantiem (parasts, plats, standarta), kā arī ievieš režīmus EOS Standard un EOS Neutral plašākām filmu pielāgošanas iespējām.

Lietotāji kamerā var arī augšupielādēt savus 3D LUT, izveidojot savus Look failus iekšējam ierakstam, kas darbosies kopā ar pielāgotu attēlu iestatījumiem.

Ierakstīšanas daudzpusība ar divām SD kartēm

Divi UHS-II SD karšu sloti sniedz iespēju izmantot elastīgas ierakstīšanas iespējas, tostarp dažādos faila formātos, ar dažādām izšķirtspējām un krāsu iztveršanu. XF605 ievieš arī jaunu vienlaicīgas audio ierakstīšanas iespēju, ļaujot transkripcijai izmantotos audio failus saglabāt vienā kartē, savukārt galveno videoklipu ierakstīt otrā.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Reģistrējieties, ja jūs interesē Canon XF605

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par Canon XF605, piedāvājumus no Canon, padomus un pamācības, jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Saistīti raksti

  1. Canon XF605 vizuālais izskats, kas redzams šajās fotogrāfijās un video saturā, var atšķirties no komerciāli pieejamā produkta.