CANON XF605

Attēlveidošanas izcilība

Aptveriet jaudu un elastīgā darba iespējas

XF605 ir pirmā XF sērijas kamera, kas apvieno 4K 1.0 tipa CMOS sensoru ar DIGIC DV7 attēla apstrādes procesoru, līdz ar to tā nosprauž jaunu etalonu profesionālai apraides līmeņa attēla kvalitātei.

Optiskā izcilība

Videokameras XF605 optikas konstrukcija ietver divus asfēriskus lēcas elementus un vienu Super UD lēcas elementu, un tās L sērijas 4K objektīvs var nodrošināt izcilu attēlu kvalitāti visās ekrāna daļās. Daudzpusīgā 15 reižu optiskā tālummaiņa piedāvā 35 mm ekvivalentu sasniedzamību ar 25,5–382,5 mm, un pievieno papildu iespējas ar 30 reižu uzlaboto tālummaiņu augstas kvalitātes Full HD materiāla uzņemšanai.

Jaudīga attēla stabilizēšana

Canon piecu asu attēla stabilizēšana nodrošina ārkārtīgi asu attēlu, filmējot ar kameru rokās vai atrodoties kustībā. Izmantojot standarta attēla stabilizācijas, dinamiskās attēla stabilizācijas un automātiskās attēla stabilizācijas apvienojumu, XF605 piedāvā ļoti efektīvu attēla stabilizācijas vadību, kas uzlabo dažādu objektu un situāciju uzņemšanas rezultātus.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Reģistrējieties, ja jūs interesē Canon XF605

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par Canon XF605, piedāvājumus no Canon, padomus un pamācības, jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Saistīti raksti

  1. Canon XF605 vizuālais izskats, kas redzams šajās fotogrāfijās un video saturā, var atšķirties no komerciāli pieejamā produkta.