CANON XF605

Inovatīva automātiskās fokusēšanas tehnoloģija

Acu noteikšanas AF

XF605 izmanto Canon slavenās Dual Pixel CMOS AF jaunāko sasniegumu priekšrocības. Tā ir pirmā XF sērijas videokamera, kas aprīkota ar acu noteikšanas automātisko fokusēšanu, sniedzot videokamerai XF605 iespēju precīzi noteikt cilvēkus un tiem sekot pat tad, ja priekšplānā parādās kāds cits objekts.

Uzlabotā EOS iTR AF X

XF605 ir pirmā profesionālā videokamera, kurā izmantota EOS iTR AF X automātiskās fokusēšanas tehnoloģija ar mašīnmācīšanos, kas var fiksēt objekta galvu pat tad, kad tā aizgriežas prom no kameras.

Dual Pixel fokusēšanas palīgs

Ar XF605 fokusējot manuāli, lietotāji var izmantot priekšrocības, ko sniedz fokusēšanas palīgs ekrānā, kas izmanto informāciju no Dual Pixel CMOS AF sistēmas, lai noteiktu, vai fokuss ir objekta priekšpusē vai aizmugurē. Kad palīgs displejā parāda zaļu krāsu, operatori var būt droši, ka ir panākuši visasāko fokusu.

Sejas prioritātes automātiskā fokusēšana

Sejas prioritātes automātiskā fokusēšana automātiski regulē personas sejas fokusu kadrā, savukārt tikai sejas automātiskā fokusēšana reaģē tikai tad, kad kadrā tiek noteikta seja.

Automātiskā fokusa izsekošana

Atlasiet objektu skārienekrānā vai ar kursorsviru, un XF605 turēs objektu fokusā, kamēr tas kustēsies kadrā.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Reģistrējieties, ja jūs interesē Canon XF605

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par Canon XF605, piedāvājumus no Canon, padomus un pamācības, jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Saistīti raksti

  1. Canon XF605 vizuālais izskats, kas redzams šajās fotogrāfijās un video saturā, var atšķirties no komerciāli pieejamā produkta.