CANON XF605

Augsta jutība un dinamiskais diapazons

XF605 ir aprīkota ar funkcijām Hybrid Log-Gamma (HLG) un Perceptual Quantization (PQ), un šajos formātos var ierakstīt pašā kamerā — tā ir daudzpusīgs rīks ātrai HDR materiālu apritei. Ja materiālu veidošanai nepieciešama plašāka gradācijas pielāgojamība, Canon Log 3 nodrošina izcilu dinamisko diapazonu un atvieglo vienota izskata panākšanu, kad izmanto vairākas kameras.

XF605 ir pirmā XF sērijas videokamera, kas aprīkota ar augstas jutības režīmu — tas nozīmē, ka ir ievērojami uzlabotas sensora darbības iespējas vājā apgaismojumā, nodrošinot F12 līdzvērtīgu jutību pie 2000 luksiem. Pievienota arī jauna pastiprinājuma uzlabošanas funkcija, kas pieļauj standarta pastiprinājumu no -6 dB līdz 21 dB uzreiz palielināt līdz 36 dB ar lietotāja piešķirtu pogu. XF605 ir arī aprīkota ar infrasarkano režīmu, lai varētu uzņemt gandrīz vai tumsā.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Reģistrējieties, ja jūs interesē Canon XF605

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par Canon XF605, piedāvājumus no Canon, padomus un pamācības, jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Saistīti raksti

  1. Canon XF605 vizuālais izskats, kas redzams šajās fotogrāfijās un video saturā, var atšķirties no komerciāli pieejamā produkta.