CANON XF605

Profesionāla savienojamība

Profesionāla savienojamība

Daudzpusīgas savienošanas iespējas

Neskatoties uz kompaktajiem izmēriem, XF605 piedāvā daudzpusīgu profesionālu termināļu klāstu, tostarp 12G-SDI izeju nesaspiesta 4K signāla nosūtīšanai vienā interfeisā, HDMI izeju, USB C tipa ieeju, divas XLR ieejas un vēl citas iespējas.

XF605

Daudzfunkciju piederumu pieslēgvieta

XF605 ietver daudzfunkciju piederumu pieslēgvietu ar elektroniskiem kontaktiem. Var izmantot saderīgus piederumus, lai paplašinātu kameras esošās iespējas, panākot maksimālu daudzpusību attiecīgajā jomā.

XF605

Plašas audio pielāgošanas iespējas

Divas XLR ieejas uz XF605 roktura piedāvā tiešu savienojumu ar profesionāliem mikrofoniem. Neatkarīgas audio vadīklas nodrošina precīzu audio līmeņa uzraudzību, nodrošinot vislabākās kvalitātes audio uzņemšanu jūsu materiālam. Ir arī pieejama četru audio kanālu ierakstīšana, apvienojot XLR, 3,5 mm vai iekšējā stereo mikrofona ieejas.

XF605

Vienlaicīgas izvades piedāvātā daudzpusība

Ar vienlaicīgas izvades iespējām EVF, LCD, SDI un HDMI formātam XF605 ir viegli pielāgot dažāda veida skatīšanai un ārējam ierakstam, izmantojot dažādas ierīces. EVF un LCD atbalsta rīku View Assist, ļaujot operatoriem precīzi noregulēt HDR satura ekspozīciju.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Reģistrējieties, ja jūs interesē Canon XF605

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par Canon XF605, piedāvājumus no Canon, padomus un pamācības, jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Saistīti raksti

  1. Canon XF605 vizuālais izskats, kas redzams šajās fotogrāfijās un video saturā, var atšķirties no komerciāli pieejamā produkta.