CANON XF605

Tālvadība un funkcionalitāte tīklā

XF605 ir aprīkota ar 12G-SDI, Wi-Fi un Ethernet savienojumu, kas atbalsta IP straumēšanu H.264 formātā — tā ir lieliski piemērota tiešraidēm.

USB video izeja

XF605 kā pirmo XF sērijas profesionālo videokameru, kas atbalsta video izeju (UVC) no USB C tipa termināļa, var izmantot kā tīmekļa kameru. Tiek atbalstīts arī USB PTP, kas failus ļauj importēt no kameras datorā.

Tālvadības funkcijas

XF605 ir saderīga ar dažādiem vadu un bezvadu tālvadības risinājumiem. Tā atbalsta Canon RC-V100 daudzfunkciju tālvadības kontrolleri un jauno tālvadību no pārlūkprogrammas, kas optimizēta viena operatora darbam, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Var izmantot arī saderīgus tālvadības kontrollerus, piemēram, RC-IP100, lai videokameru XF605 kontrolētu kā daļu no vairāku kameru uzstādījuma ar Canon PTZ kamerām un atsevišķām Cinema EOS kamerām.

XF605

Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz Content Transfer Mobile lietojumprogramma, lai optimizētu pārsūtīšanu tīklā, vai izmantojiet Wi-Fi vai Ethernet portu, lai izveidotu savienojumu ar FTP.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Reģistrējieties, ja jūs interesē Canon XF605

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par Canon XF605, piedāvājumus no Canon, padomus un pamācības, jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Saistīti raksti

  1. Canon XF605 vizuālais izskats, kas redzams šajās fotogrāfijās un video saturā, var atšķirties no komerciāli pieejamā produkta.