CANON XF605

Lietošana un ērtības

Uzlabotas skārienekrāna funkcijas

Papildus populārajam tiešā skāriena interfeisam, kas nodrošina acumirklīgu automātiskā fokusa un ekrāna iestatījumu kontroli, iebūvētais 3,5 collu grozāmais LCD skārienekrāns atbalsta skāriena darbību, lai kontrolētu atskaņošanu, pārvietotos izvēlnē un mainītu ieraksta iestatījumus.

Vairāk nekā 100 funkcijas, tostarp acu noteikšanas automātisko fokusēšanu, pastiprinājuma uzlabošanu un fokusēšanas palīdzību, var piešķirt 11 pielāgojamām pogām, kam var ērti piekļūt kompaktajā galvenajā ierīcē, kamēr skatās cauri elektroniskajam skatu meklētājam.

XF605_Lifestyle

Neatkarīgi kontroles gredzeni

Pat ar videokameras XF605 kompaktajiem izmēriem optiskās tālummaiņas objektīva darbību nodrošina trīs gredzeni. Ar objektīva gredzeniem neatkarīgi var regulēt fokusēšanu, tālummaiņu un diafragmu, un katram no tiem ir unikāla taktilā forma, lai nodrošinātu precīzu vadību.

XF605

Iebūvēti ND filtri

Iekšējais, rotējošais ND filtrs nodrošina radošu diafragmas atvēruma un aizslēga ātruma kontroli visdažādākajās uzņemšanas situācijās. Trīs blīvumi — ND 1/4, ND 1/16, ND 1/64 — tiek koriģēti, izmantojot ērti novietotas ārējās pogas blakus objektīva cilindram.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Reģistrējieties, ja jūs interesē Canon XF605

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par Canon XF605, piedāvājumus no Canon, padomus un pamācības, jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Saistīti raksti

  1. Canon XF605 vizuālais izskats, kas redzams šajās fotogrāfijās un video saturā, var atšķirties no komerciāli pieejamā produkta.