Grey goods

Neapdraudiet savu Canon pieredzi

Atklājiet, kādas ir paralēlā importa preču slēptās izmaksas >

Nesamierinieties ar sliktāku piedāvājumu

Pārliecinieties, ka iegūstat pilnīgu Canon pieredzi — ar produktiem, kurus uzņēmums Canon ir paredzējis jūsu reģionam

Dažkārt jūsu reģionā tiek importēti tādi Canon produkti, kurus uzņēmums Canon nav paredzējis tur pārdot. Šādi produkti, kas tiek dēvēti arī par “paralēlā importa precēm”, bieži vien tiek pārdoti lētāk, tomēr negatīvais aspekts ir tāds, ka ilgtermiņā tie var izmaksāt daudz vairāk.

Slēptās tādu produktu izmaksas, kurus uzņēmums Canon nav paredzējis jūsu reģionam

Canon darbinieki smagi strādā, lai nodrošinātu, ka katrs Canon produkts tiek rūpīgi izvietots tajā reģionā, kurā uzņēmums Canon to ir paredzējis pārdot un lietot. Rūpīgi visu apsverot, Canon nodrošina atbilstošo aparatūru, programmatūru, rokasgrāmatas attiecīgajās valodās, piederumus (spraudņus un somiņas), kā arī garantiju attiecīgajā reģionā.


Lai gan neiedziļinoties var šķist, ka paralēlā importa preču iegāde ir labs darījums, pārdevēji bieži vien mākslīgi izmaina šīs preces kādā reģionā, tām pievienojot, nomainot vai noņemot piederumus, rokasgrāmatas un garantijas, — pastāv iespēja apdraudēt savu Canon pieredzi. Daži tiešsaistes mazumtirgotāji var apgalvot, ka atrodas jūsu reģionā, tomēr patiesībā nemaz neatrodas, tāpēc ir vērts būt piesardzīgam.


Tālāk uzskaitīti tikai daži no riskiem, problēmām un papildu izdevumiem, ar kuriem var nākties sastapties, iegādājoties paralēlā importa preces.


 1. Papildu importa nodevas vai ievedmuitas nodokļi — tie var tikt pieskaitīti norādītajai paralēlā importa preču cenai.
 2. Naudas vai preču atgriešana var būt apgrūtināta vai neiespējama — uz pārdevējiem ārpus jūsu reģiona var neattiekties vietējie patērētāju aizsardzības tiesību akti par produktu atgriešanu.
 3. Patērētājiem var nebūt pieejama garantija — paralēlā importa precēm nevarēs izmantot vietējā Canon garantijas atbalsta priekšrocības. Mazumtirgotājs izlemj, vai nodrošināt garantijas atbalstu paralēlā importa precēm. Ja pārdevējs atrodas ārpus jūsu reģiona, nevarat saņemt sagaidāmo palīdzību no pārdevēja, jo uz viņu neattiecas vietējie patērētāju aizsardzības tiesību akti un garantijas. Bet, ja pārdevējs nodrošina garantijas pakalpojumus, tos var sniegt neatkarīgi servisa centri, kuru garantijas pakalpojumi neatbilst Canon standartiem.
 4. Bīstami vai sliktas kvalitātes vadi vai maiņstrāvas adapteri, kurus nav ražojis Canon — var tikt iekļauti nedroši trešo pušu produkti, kurus nav apstiprinājis Canon un kuri neatbilst vietējiem noteikumiem.
 5. Nepareizi programmatūras diski — tie var nedarboties jūsu reģionā.
 6. Sliktas kvalitātes rokasgrāmatas —mazumtirgotāji, kas nodarbojas ar paralēlo importu, bieži vien nenodrošina rokasgrāmatas vietējā valodā vai nodrošina nesalasāmas fotokopijas.
 7. Nav naudas atmaksas — iespējams, nevarēsit pieteikties uz naudas atmaksu (ja tā tiek piedāvāta) vai izmantot citas vietējās Canon akcijas.

Jūsu reģionam paredzētu Canon produktu pirkšanas priekšrocības

No visām šīm problēmām varat izvairīties, no cienījamiem mazumtirgotājiem savā reģionā iegādājoties produktus, kurus uzņēmums Canon ir paredzējis jūsu reģionam. Tie ir īpaši jūsu reģionam konfigurēti, un tiem ir pieejami visi atbalsta pakalpojumi, apstiprināti piederumi un patērētāju aizsardzība, kuru var piedāvāt tikai Canon — līdz ar to varat iegūt pilnīgu Canon pieredzi un maksimālu prieku par savu pirkumu. Turklāt varat izmantot Canon naudas atmaksas piedāvājumu vai citu akciju priekšrocības (vietās un laikā, kad tie tiek piedāvāti), lai varētu lieliski ietaupīt.

Atrodiet cienījamu Canon mazumtirgotāju savā reģionā

Lai būtu drošs, ka iegādātais Canon produkts ir paredzēts jūsu reģionam, iesakām apmeklēt lapu “Kur nopirkt”.Kur nopirkt >Ja Canon produkts tiek piegādāts no citām valstīm, piemēram, no Āzijas vai Amerikas Savienotajām Valstīm, — vai arī pārdevējs atrodas ārpus jūsu reģiona, iespējams, saņemsiet paralēlā importa preces.

Kā noteikt, vai Canon produkts ir paralēlā importa prece

Tālāk norādītās identifikācijas atzīmes un valodas iezīmes var palīdzēt noteikt, vai produkts ir paralēlā importa prece.Kompaktās digitālās kameras — IXUS un PowerShot

Ja kāda no iezīmēm trūkst, iespējams, produkts ir paralēlā importa prece:

 1. uz pārdošanas kastes jābūt angļu, franču, itāļu, vācu, spāņu un krievu valodām;

  Languages-IXUS_PowerShot

 2. kastē jābūt ievietotai reģionam atbilstošai Canon garantijai;
 3. produkta nosaukumam jābūt IXUS vai PowerShot. Canon produktiem dažādos tirgos var būt atšķirīgi nosaukumi. Kameras ar nosaukumu IXY Digital ELPH uzņēmums Canon nav paredzējis jūsu reģionam.


Videoprodukti

Ja kāda no iezīmēm trūkst, iespējams, produkts ir paralēlā importa prece:

 1. uz pārdošanas kastes jābūt angļu, franču, itāļu, vācu, spāņu un krievu valodām;
 2. uz pārdošanas kastes jābūt logotipam PAL. PAL ir Eiropā lietots videoformāts, bet NTSC galvenokārt tiek lietots ASV tirgū; PAL
 3. produkta nosaukumam jābūt Legria. Produktiem dažādos tirgos var būt atšķirīgi nosaukumi. Piemēram, videokameras ar nosaukumu VIXIA nav paredzētas jūsu reģionam;
 4. jūsu reģionā uz pārdošanas kastes un produkta jābūt attēlotiem EAC un CE logotipiem. EAC-CE


DSLR produkti

Ja kāda no iezīmēm trūkst, iespējams, produkts ir paralēlā importa prece:

 1. uz pārdošanas kastes jābūt angļu, franču, itāļu, vācu, spāņu un krievu valodām; Languages
 2. produkta nosaukumam jābūt EOS. DSLR kameras ar nosaukumu Kiss un Rebel nav paredzētas jūsu reģionam;
 3. uz pārdošanas kastes jābūt logotipam IRISTA.

Pārbaudiet sērijas numuru

Ja joprojām neesat pārliecināts, vai Canon produkts ir paredzēts pārdošanai jūsu reģionā, vienkārši nosūtiet modeļa nosaukumu un sērijas numuru uz adresi ipr.info@canon-europe.com. Lūdzu, atvēliet mums dažas dienas, lai mēs varētu pārbaudīt informāciju un sniegt jums atbildi pa e-pastu. Lūdzu, ņemiet arī vērā, ka šādu pieprasījumu pakalpojums ir pieejams tikai par kompaktajām digitālajām kamerām, DSLR kamerām, EF objektīviem un videokamerām.


Ja jūsu iegādātais produkts neatbilst tam, ko sagaidījāt, vietējie patērētāju aizsardzības tiesību akti var atļaut nebojātus un nelietotus produktus ar čeku atgriezt pārdevējam noteiktā laika periodā pēc pirkuma.


Informācija pēc produktu veida un reģiona >