A herd of zebras at a watering hole in Nairobi National Park, Kenya taken by Georgina Goodwin.

SAVVAĻAS DZĪVNIEKU FOTOGRAFĒŠANA

Ceļojiet bez liekas bagāžas: fotografējiet dabu ar kompakto kameru PowerShot SX740 HS

Vāvere skrien pa zaru; briedis piesardzīgi lūkojas, paslēpies aiz kokiem; sarkanrīklīte mielojas putnu barotavā: lai fotografētu savvaļas dzīvniekus, ir jāspēj ātri reaģēt un piekļūt tuvu pie notikuma vietas, neizbiedējot objektus. Neatkarīgi no tā, vai esat izgājis pastaigā, sēžat dārzā vai esat devies safari, kabatas izmēra kamera Canon PowerShot SX740 HS ar 40 reižu optisko tālummaiņu un 4K izšķirtspēju ļauj pietuvināt notikuma vietu un palīdz uzņemt ideālu kadru.

Ir pieci iemesli, kāpēc šī vieglā kamera ar kompakto tālummaiņu ir ideāli piemērota, ja ceļojat bez liekas bagāžas.

1. Iemūžiniet tālumā notiekošu darbību ar 40 reižu tālummaiņu

Antilope gnu klajumā Nairobi Nacionālajā parkā Kenijā. © Georgina Goodwin
40 reižu optiskā tālummaiņa un tehnoloģija ZoomPlus gādā, ka šis antilopes gnu fotoattēls Kenijā ir ass, lai gan objekts ir pietuvināts. © Georgina Goodwin

Kameras Canon PowerShot SX740 HS jaudīgā 40 reižu optiskā tālummaiņa gādā, ka nav jāpiekļūst ļoti tuvu pie dzīvniekiem, riskējot tos aizbiedēt; tādējādi var apiet vienu no lielākajiem traucēkļiem savvaļas dzīvnieku fotografēšanā un fotografēt no lielāka attāluma. Palīgsistēma ZoomFraming Assist palīdz kadrēt objektu, un kameras tehnoloģija ZoomPlus digitāli divkāršo optisko tālummaiņu, sasniedzot 80 reižu palielinājumu.

2. Viegli pārnēsājama kabatas izmēra kamera

Ar kompakto kameru nepalaidīsit garām nevienu mirkli, jo varat to paņemt līdzi jebkur: mežā, uz lauka, safari, jūrmalā. Vieglās kameras Canon PowerShot SX740 HS biezums nepārsniedz 4 cm, tāpēc tā ērti ievietojas kabatā; tur tā ir pieejama uzreiz, gatava nofotografēt plēsīgo putnu, kas pēkšņi parādās virs galvas, vai pilsētas lapsu, kas slēpjas ēnā. Ar šo kompakto ceļabiedru iespējas ir bezgalīgas: varat uzņemt augstas izšķirtspējas savvaļas dzīvnieku kadrus jebkurā laikā un jebkurā vietā.

3. Vēl vairāk leņķu

Kameras Canon PowerShot SX740 HS uzlokāmais LED ekrāns ļauj uzņemt pašbildi “brīvā dabā”, it īpaši, ja izmantojat arī kameras pašportreta režīmu. Ekrāns, ko var grozīt par 180 grādiem, ir neticami daudzpusīgs un ļauj, piemēram, fotografēt nenoliecoties, turot kameru gurnu augstumā, tomēr redzot fotografējamo kadru.

4. Koplietojiet savus fotoattēlus

Nairobi Nacionālais parks: tuvplānā ir viens no 60 degunradžiem, kuram uz muguras ir notupušies divi vēršu strazdi – tos sauc arī par ērču putniem. Šāds fotoattēls ir ideāli piemērots, lai to koplietotu ar draugiem sociālajos plašsaziņas līdzekļos. © Georgina Goodwin

Ja jums patīk rādīt savas fotogrāfijas draugiem un ģimenes locekļiem, Bluetooth un Wi-Fi savienojamība ļauj pavisam vienkārši savienot kameru Canon PowerShot SX740 HS ar viedtālruni. Izmantojiet lietojumprogrammas Canon Camera Connect funkciju Auto Transfer, un jau pēc pāris mirkļiem jūsu fotoattēli ir pārsūtīti uz tālruni vai planšetdatoru, kur tos varēsit publicēt sociālajos plašsaziņas līdzekļos vai nosūtīt saviem mīļajiem. Pat ja fotografējat tikai savam priekam, šī funkcija ir ļoti noderīga, jo ārkārtīgi viegli var saglabāt jaunāko fotoattēlu dublējumkopijas datorā.

Izvēloties kompaktu kameras modeli, nav jāatsakās no augstas videoklipu kvalitātes. Nelielā, tomēr jaudīgā kamera Canon PowerShot SX740 HS uzņem pārsteidzošus 4K videoklipus; tā spēj iemūžināt gan dzīvnieka apmatojuma cietos sarus, gan smalkos rakstus uz putna spalvām. Augstā izšķirtspēja apvienojumā ar optisko attēla stabilizatoru gādā, ka varat uzņemt šādas kvalitātes videoklipus arī tad, ja esat kustībā. Ir arī opcijas, kas ļauj iegūt fotoattēlus no uzņemtā videoklipa, vai uzņemt videoklipu laiklēcienu filmas režīmā, lai iemūžinātu krāšņu saulrietu.

Autors Tamzina Vilksa (Tamzin Wilks)

Saistīti raksti
A red squirrel looks straight at the camera as it runs across a carpet of dried leaves and fallen petals.

SAVVAĻAS DZĪVNIEKU FOTOGRAFĒŠANA

Padomi savvaļas dzīvnieku fotografēšanai

Padomi un paņēmieni, lai uzņemtu jauna līmeņa savvaļas dzīvnieku fotogrāfijas un efektīvi izmantotu savu Canon kameru un objektīvus.

Powerful and fast wildlife photos with the Canon EOS 90D

SAVVAĻAS DZĪVNIEKU FOTOGRAFĒŠANA

Pārliecinošas un ātras savvaļas dzīvnieku fotogrāfijas ar kameru Canon EOS 90D

Markuss Varesvuo (Markus Varesvuo) atzinīgi vērtē ātro kameru Canon EOS 90D, kas acumirklī ļauj notvert neticamus kadrus ar savvaļas dzīvniekiem. Aplūkojiet viņa fotoizbraukumu lieliskos rezultātus.

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem