Alan Rowan with the Canon PowerShot SX740 HS in front of mountains and a lake
Blank-Rect Image

Canon PowerShot SX740 HS

Kabatas formāta kompakta fotokamera ar tālummaiņu ceļojumiem — tā izceļas ar milzīgu 40 reižu optisko tālummaiņu un lielisku 4K filmu izšķirtspēju.

Alan Rowan using the Canon PowerShot SX740 HS to photograph a stream

Iepazīstieties ar PowerShot SX740 HS

Kalnos kāpējs Alans Rovans (Alan Rowan) dalās ar savu stāstu un atklāj, kāpēc kamera PowerShot SX740 HS viņam ir perfekts kompanjons ceļojumos.

Skatīt videoklipu

Parādiet savu stāstu 4K formātā ar jaudīgu 40 reižu tālummaiņu, kas piemērota ceļojumiem

Ar 40 reižu optisko tālummaiņu, īpaši ātro DIGIC procesoru un iespaidīgu 4K izšķirtspēju kabatas formāta korpusā šī jaudīgā kamera PowerShot SX740 HS ir pārliecinošs “viss vienā” risinājums, lai uzņemtu dārgus mirkļus ar 20,3 megapikseļu detaļām.

Skatīt visus tehniskos datus

Canon PowerShot SX740 HS

40 reižu tālummaiņa jūsu kabatā

Tikai 39,9 mm biezums, bet kamera PowerShot SX740 HS lepojas ar jaudīgu 40 reižu optisko tālummaiņu un 20,3 megapikseļu CMOS sensoru, kā arī DIGIC 8, kas augstas izšķirtspējas fotoattēlu uzņemšanu padara vienkāršu.

Capture memories in stunning 4K

Iemūžiniet atmiņas pārsteidzošā 4K kvalitātē

Iespaidīga 4K filmu izšķirtspēja un 5 asu stabilizēšana ļauj uzņemt dārgus mirkļus ar neticamām detaļām pat tad, ja to darāt kustības laikā.

Lieliskas attēlu kompozīcijas

Canon unikālais DIGIC 8 procesors aktīvi pārvalda kameras iestatījumus, piemēram, funkcijas Zoom Framing Assist un Hybrid Auto, lai varētu notēmēt un uzņemt, iegūstot pārsteidzošus rezultātus.

The Canon PowerShot SX740 HS photographing a girl in the woods

Liels kadru nomaiņas ātrums

Nenokavējiet ne mirkli ar neticami jutīgo aizslēga slēdzi un nepārtraukto fotografēšanu ar 10 kadriem sekundē, kā arī uzņemiet lielisku pašbildi ar režīmu Self Portrait un uzlocītu LCD ekrānu.

Young girl doing a cartwheel frame by frame

Galerija

Kopīgojiet un saglabājiet fotoattēlus, izmantojot Wi-Fi un Bluetooth®

Moderna Bluetooth® tehnoloģija, Wi-Fi savienojamība* un automātiskā pārsūtīšana ļauj ērti kopīgot un dublēt fotoattēlus saderīgās viedierīcēs vai mājas datorā, lai droši glabātu savas atmiņas.

Viewing photos taken on the Canon PowerShot SX740 HS on an iPad

Canon mērķis ir līdz 2050. gadam panākt uzņēmējdarbības CO2 emisiju nulles līmeni

Mēs to sasniegsim, nodrošinot uzlabojumu vidēji par 3% gadā viena produkta dzīves cikla CO2 emisiju uzlabošanas indeksā. To ilgstoši uzturot, mēs panāktu aptuveni 50% samazinājumu līdz 2030. gadam salīdzinājumā ar 2008. gada līmeni. Mēs atzīstam, ka tas atbilst Parīzes nolīgumā noteiktajam samazinājuma līmenim.

Mēs turpināsim pārskatīt mērķus, ņemot vērā ilgtermiņa perspektīvu, lai pārbaudītu mūsu ieguldījumu tādas sabiedrības izveidē, kurā ir zemas oglekļa emisijas.

Uzziniet vairāk

Gūstiet iedvesmu

No krāsainiem makro attēliem līdz dūmakainām kalnu virsotnēm — tā Canon PowerShot SX740 HS izmanto Alans Rovens (Alan Rowan), lai iegūtu izcilus dabas uzņēmumus.

Atvērt rakstu

Alan Rowan stands on the side of a hill, with yellow gorse bushes, grassy fields and a river in the valley behind him. He holds a compact camera to take a photo of the natural view.
Canon PowerShot SX740 HS WITB

Komplektācija

Digitālā kamera PowerShot SX740 HS (BK)

Delnas siksniņa WS-800

Akumulatora bloks NB-13L

Akumulatora lādētājs CB-2LHE

Maiņstrāvas vads (E)

Lietotāja rokasgrāmatas komplekts

Saderīgi papildpiederumi

Tehniskie dati

40x

40x

Optiskā tālummaiņa

4K

4K

Īpaši augsta izšķirtspēja

DIGIC 8

DIGIC 8

Jaudīgs procesors

5-axis

5 asu

stabilizēšana

20.3 Megapixel

20,3 megapikseļi

CMOS sensors

180 degree

180 grādu

uzlokāms LCD ekrāns

10 fps

10 kadri/s

Nepārtrauktā fotografēšana

Bluetooth®

Bluetooth®

Savienojamība — vienmēr ieslēgta

Skatīt visus tehniskos datus

Canon PowerShot SX740 HS

Saistīti produkti

* Lai savienojums starp viedierīci un kameru būtu vienmēr ieslēgts, izmantojot Bluetooth®, nepieciešama sākotnējā iestatīšana Canon Camera Connect lietojumprogrammā. Bluetooth® savienojuma stabilitāte ir atkarīga no viedierīces modeļa un citiem vides faktoriem. Bluetooth® nosaukuma atzīme un logotips ir reģistrētas preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Bluetooth SIG, Inc., un Canon Inc. šīs zīmes lieto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem. Saderīgām viedierīcēm nepieciešama Bluetooth® versija 4 (vai jaunāka versija) un operētājsistēma iOS 8.4 (vai jaunāka versija) vai Android 5.0 (vai jaunāka versija), kurā instalēta jaunākā Canon Camera Connect lietojumprogramma (pieejama Apple App Store vai Google Play veikalā).