RADOŠA DRUKĀŠANA

Izveidojiet modes katalogu ar Canon Zoemini S2

Ikvienam ir apģērbs, kas nav iemīļots, bet varbūt vienkārši nav atrasts nekas, ko ar to saskaņot. Stila influencere Mollija Vujcika (Molly Wójcik) parāda, kā varat izmantot Canon momentuzņēmumu kameru un printeri, lai izveidotu jaunas tērpu kombinācijas.
Stila influencere Mollija Vujcika (Molly Wójcik), ģērbusies bordo jakā un šallē ar fliteriem, tur rokās rožaini zeltainu Canon Zoemini S2, lai uzņemtu pašbildi.

Lielākā daļa no mums valkā tikai aptuveni trīs ceturtdaļas no mums piederošā apģērba.1 Pārējais karājas skapī, ir aizmirsts un krāj putekļus. Tomēr, pirms ievietojat to maisā, kas ir sagatavots vietējam labdarības veikalam, apsveriet iespēju dot savām nevalkātajām drēbēm otru iespēju, izveidojot pāršķiramu modes katalogu.

Poļu modes un skaistumkopšanas influencere Monika Vujcika (Monika Wójcik), ko sekotāji labāk pazīst kā Molliju (Molly), ir izveidojusi 160 tūkstošu lielu auditoriju sociālajos tīklos, demonstrējot savu tērpu izvēli, kas parāda 21. gadsimta pirmās desmitgades noskaņu. “Mani iedvesmo 2000. gada estētika,” Mollija paskaidro. “Man patīk 2000. gadu noskaņa, tāpēc savā izskatā bieži uz to atsaucos. Manā modes stilā dominē spilgti toņi, hologrāfiski akcenti un futūristiski audumi.”

Viņas plūstošā pieeja modei nozīmē, ka jebkurā dienā viņa saskaras ar daudzām iespējām, tāpēc Mollija ir radījusi instrumentu, kas viņu vada, izmantojot Canon Zoemini S2 — kabatas formāta kameru un foto printeri. “Es izmantoju savu katalogu, lai ātri pārbaudītu, kā divi dažādi apģērba gabali izskatīsies kopā,” viņa paskaidro. “Tas man sniedz iespēju viegli izvēlēties stilu.”

Lai izveidotu savu pāršķiramo modes katalogu, sekojiet Mollijas detalizētajiem norādījumiem un apskatiet viņas TikTok videoklipu, lai redzētu, kā to visu salikt kopā.

Stila influencere Mollija Vujcika (Molly Wójcik) ar rozā biksēm, baltu topu, šalli un austiņām, nesot lielu plecu somu un rokās turot Canon Zoemini S2.

Canon Zoemini S2 ir lieliski piemērota cilvēkiem, kuriem patīk uzturēties dažādās vietās, — tā ir viegla, bet akumulatora darbības laiks ir pietiekams 25 fotogrāfijām. “Man ļoti patīk, ka Canon Zoemini S2 kamerai ir ērti pārnēsājams dizains, līdz ar to tā vienmēr ir ar mani,” Mollija sajūsmināti saka. “Kameru un lietojumprogrammu Mini Print ir jautri lietot, un tā man sniedz iespēju uzņemt mirkļus tādā veidā, kas atbilst manam stilam, ienesot prieku ikdienas dzīvē.”

Stila influencere Mollija Vujcika (Molly Wójcik), ģērbusies rozā sporta kreklā, tur rokās Canon Zoemini S2 un pozē pašbildei.

Mollijas izskats vienmēr ir piesaistījis uzmanību, un sociālie mediji bija dabiska attīstība. “Cik sevi atceros, mans stils ir izcēlies uz pūļa fona, tāpēc nolēmu, ka sākšu dalīties ar saviem tērpiem tur, kur visi tos var redzēt — internetā.” Runājot par viņas estētiku, vairāk ir vairāk: “Es atdzīvinu ikoniskus 21. gadsimta pirmās desmitgades elementus — spīdīgas šalles, velūra treniņtērpus, kažokus un fliteru jostas. Grimam izvēlos krāsainas skropstas, spīdīgas acu ēnas un, protams, lūpu spīdumu. Un, kad krāsojusi nagus, iedvesmai bieži rādu fotogrāfijas no 2010. gada.”

1. Sagatavojiet savu katalogu un tērpus

Tērpu kombināciju skaits, ko varēsiet iekļaut savā modes katalogā, ir atkarīgs no tā lapu skaita. Varat izmantot gatavu piezīmju grāmatu vai auklu, lai savienotu kartītes vai bieza papīra loksnes. Kad zināt, cik lapu jums ir, varat sākt atlasīt tāda paša skaita tērpu augšējo un apakšējo daļu.

“Es savācu drēbes, par kurām zināju, ka tās valkāšu šajā gadalaikā,” saka Mollija, kura savā katalogā koncentrējās uz rudens/ziemas sezonu. Iespējams, ka līdzīgi kā Mollijai arī jums ir liekas lietas: “Es pamanīju, cik daudz savas garderobes lietu vairs nenēsāju,” viņa atminas. Tas pamudināja Molliju sakārtot skapi — ja jūs darāt to pašu, gādājiet, lai nekas nenonāktu atkritumu poligonā. “Es aicinu jūs neizmest drēbes,” Mollija mudina. “Jūs varat tās ziedot labdarības veikaliem, ievietot lietotu preču konteinerā vai atkārtotas pārdošanas lietotnē. Dosim drēbēm otro dzīvi!”

2. Aksesuāri

Lai gan Mollijas apģērbs pārsvarā ir spilgtās un drosmīgās krāsās un stilā, ne vienmēr tikai drēbes veido veiksmīgu tērpu. “Es dodu priekšroku retro modei, taču dažreiz es veikalā pamanu kaut ko ļoti vienkāršu, kas man patīk, piemēram, klasiskus džinsus vai baltu topiņu,” Mollija saka. “Aksesuāri ir vissvarīgākais personīgā stila elements. Tos pievienojot, izskats kļūst personisks. Pievienojot spīdošu šalli, krāsainu rokassomiņu un bereti, pat parasts tērps piesaista uzmanību.” Ja vēlaties atstāt iespaidu, varat savam katalogam pievienot šādus papildu aksesuārus. Mēģiniet tos izgriezt no Canon Zoemini S2 izdrukām un sakārtot uz tērpiem, lai redzētu, kā tie papildina izskatu.

3. Ieņemiet pozu

Mollija izmantoja viedtālruni, lai katalogam uzņemtu attēlus, bet Canon Zoemini S2 ir 8 MP kamera ar spoguli un gredzenveida apgaismojums, lai izceltu labāko jūsu momentuzņēmumos. “Uzņemot pašbildes, ir ļoti svarīgi izvairīties no spēcīgām ēnām un vērsties pret gaismu,” saka Mollija, kura ir uzņēmusi daudz attēlu. Tomēr, veicot šo konkrēto darbu, ir svarīgi, lai katrs attēls būtu vienā līmenī, jo pretējā gadījumā tērpi netiks efektīvi kombinēti, kad pāršķirsiet kataloga lapas, lai mainītu augšējo un apakšējo daļu. “Es vispirms uzņēmu ķermeņa augšdaļu un pēc tam apakšdaļu,” viņa saka. “Atcerieties, ka fotogrāfijas ir jāuzņem no vienāda leņķa un jāpozē vienādā veidā.” Ja uzņemat pašbildes ar the Canon Zoemini S2, sava novietojuma pārbaudei varat izmantot opciju Live View, kas ir Canon Mini Print lietojumprogrammā.

Divas rokas ar spilgti krāsotiem nagiem tur atvērtu modes katalogu, kurā lapas ar tērpiem pārgrieztas uz pusēm, lai augšējo un apakšējo daļu varētu pāršķirt neatkarīgi vienu no otras.

Mollijai bija nepieciešama konsekventu fotogrāfiju sērija, lai viņas pāršķiramais katalogs darbotos, taču parasti, uzņemot pašbildes, viņa iesaka eksperimentēt ar dažādiem kadrējumiem. “Rādot pilnu tērpu, var uzsvērt stilu, bet, koncentrējoties uz tādām detaļām kā sejas izteiksme, aksesuāri vai grims, fotogrāfija var kļūt vēl jaukāka,” viņa saka.

Divas rokas tur atvērtu modes katalogu, kurā lapas ar tērpiem pārgrieztas uz pusēm, lai augšējo un apakšējo daļu varētu pāršķirt neatkarīgi vienu no otras. Canon Zoemini S2 uz spilvenu kaudzes blakus katalogam.

“Varat pat izmantot apģērbu, kas, jūsuprāt, nesaskanēs ar neko citu kā vien vienkāršu baltu blūzi,” Mollija saka. “Iespējams, tas jūs patīkami pārsteigs!”

4. Izdrukājiet attēlus un izveidojiet albumu

Kad tērpi ir nofotografēti, jāķeras pie rokdarbiem. Ja katalogu vēlaties veidot pa posmiem, attēli tiks saglabāti Canon Zoemini S2 kameras Micro SD kartē. Kad ir izvēlēti kadri, kuri tiks izgriezti, izdrukājiet tos, izmantojot ērti lietojamo Canon Mini Print lietojumprogrammu. “Lietojumprogramma fotogrāfiju drukāšanu padara par interesantu piedzīvojumu, savukārt personalizācijas iespējas piešķir tam radošumu,” atzīmē Mollija, kura izmantoja arī uzlīmes, lai dekorētu fotogrāfiju rāmjus albumā. “Izvēle bija milzīga!

“Atcerieties, ka abām fotogrāfijām ir jāsader kopā kataloga vidū,” Mollija saka. “Es izdrukāju visas fotogrāfijas, pēc tam precīzi izmērīju, kur jābūt izdrukām, un izgriezu kartītes. Šis posms noteikti paņēma visvairāk laika, bet beigās viss izvērtās perfekti.” Canon Zoemini S2 drukā uz 5 x 7,6 cm ZINKTM fotopapīra ar līmējamu aizmuguri, tāpēc attēlu ielīmēšana katalogā ir ātra un vienkārša. “Runājot par fotogrāfiju secību, man tā bija pilnīgi nejauša, taču, manuprāt, vislabāk izdrukas sakārtot, sākot ar apģērbu, ko valkājat visbiežāk.”

Šis projekts iededza Mollijas radošumu arī citos veidos. “Tagad man ir daudz fotogrāfiju, kas uzņemtas ar Canon Zoemini S2 un rāmjos piekārtas dzīvoklī,” viņa saka. “Draugu fotogrāfiju albuma izveide būs lieliska dāvana. Es dodu priekšroku pašdarinātām dāvanām un domāju, ka mani draugi būs sajūsmā.”

Radiet iedvesmu ar stilu

Mollijas katalogs ir kaut kas tāds, ko viņa novērtēs vēl ilgi. “Turpmākajos gados varēšu redzēt, kā ir mainījies mans stils un izskats,” viņa saka. Mollijai mode ir ne tikai pašizpausmes līdzeklis, bet arī veids, kā veidot sociālās saiknes. “Vēlos cilvēkus iedrošināt vairot pašapziņu, iedvesmojot eksperimentēt ar modi un atklāt savu stilu. Man katrs tērps nav tikai tērps, bet gan stāsts par to, kas es esmu un kā vēlos, lai mani uztver. Mode ir vairāk nekā tikai drēbes.”

Un tagad tas ir jūsu rokās! Ņemiet savu Canon Zoemini S2, izvēlieties, veidojiet stilu, uzņemiet un dalieties!

Autors: Reičela Sīgala Hamiltone (Rachel Segal Hamilton)

 1. Atkritumu un resursu rīcības grupa (Waste & Resources Action Group), 22. oktobris: https://wrap.org.uk/media-centre/press-releases/nations-wardrobes-hold-16-billion-items-unworn-clothes-people-open-new

Saistītie produkti

 • Momentuzņēmumu un kabatas printeru kameras

  Canon Zoemini S2

  Iegūstiet labākas pašbildes ar kabatas formāta kameru un printeri, kas papildināts ar spoguli, gredzenveida apgaismojumu, slēdža tālvadību un tiešo skatu.
 • Mājas printeri

  Canon Zoemini 2

  Acumirklī iegūstiet izdrukas no sava viedtālruņa jebkurā laikā un vietā ar kabatas formāta printeri Zoemini 2, kas darbojas ar akumulatoru.
 • Mājas printeri

  SELPHY SQUARE QX10

  Saglabājiet savas dārgākās atmiņas skaisti izveidotu izdruku veidā, ko ar bezvadu tehnoloģiju varat iegūt jebkurā vietā.
 • Saistīti raksti

 • get-inspired-show-your-style-fashion

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Vizualizējiet savu brīvdienu stilu

  Optimizējiet sava čemodāna saturu un sakārtojiet to, izmantojot Canon Zoemini 2.

 • Canon Zoemini S2

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Radošas idejas darbam ar Canon Zoemini klāstu

  Izpaudiet savu radošumu, esot kustībā, ar momentuzņēmumu kameru un kabatas printeri.

 • Sieviete ar gariem, blondiem matiem valkā rozā saulesbrilles un pozē pret rozā aizkariem un kreļļu virtenēm. Uz galda viņas priekšā ir kamera, kurā ir redzams viņas attēls.

  PORTRETU FOTOGRAFĒŠANA

  Uzņemiet labākas pašbildes

  Pakalpojuma TikTok satura veidotāja Nina Kolinsa (Nina Collins) skaidro, kā mājās uzņemt radošus pašportretus.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Jūsu dzīves vīziju kolāža

  Iekārtojiet telpu atbilstoši savam stilam, izmantojot Canon SELPHY Square QX10 printeri.