Brīdinājums par krāpnieciskiem veikaliem

Esam uzzinājuši, ka ir vairākas tīmekļa vietnes, kuras apgalvo, ka piedāvā Canon produktus ar ievērojamām atlaidēm pat 90% apmērā un vairāk. Šīs tīmekļa vietnes ir izstrādātas, lai izskatītos līdzīgas mūsu oficiālajam Canon veikalam, un mēs esam pārliecināti, ka tās nav likumīgas un to vienīgais mērķis ir mulsināt un maldināt klientus, lai viņi nosūtītu savus personas un finanšu datus. Mūsu klientiem mēs iesakām būt modriem, iepērkoties tiešsaistē ar Canon un citiem mazumtirgotājiem.

Lai atpazītu oficiālo Canon tiešsaistes veikalu, visiem Canon veikaliem Eiropā ir vienāds domēna nosaukums: https://store.canon.xx

Pēdējās rakstzīmes katrai valstij ir atšķirīgas. Piemēri: https://store.canon.fr un https://store.canon.co.uk.

Vai neesat pārliecināts par vietni vai vēlaties ziņot par krāpnieciskiem veikaliem? Sazinieties tagad

Jūs varētu interesēt:

Fraudulent Service Warning

Brīdinājums par krāpniecisku atbalstu

Ja jums ir nepieciešams atbalsts saistībā ar Canon produktu, vienmēr sazinieties ar oficiālo Canon atbalsta centru, lai saņemtu ekspertu atbalstu savā valstī.

Fraudulent stores -Legal & compliance

Juridiskā informācija un atbilstība

Mēs ievērojam atbilstošos likumus un noteikumus visās valstīs, kurās mēs darbojamies. Uzziniet, kā mēs ievērojam atbilstību, kā arī izlasiet mūsu juridiskos paziņojumus, memorandus un vadlīnijas.

Fraudulent stores -Counterfeit

Viltojumi

Viltotus Canon produktus ir grūtāk atšķirt, nekā varat iedomāties. Un tie ir arī bīstamāki, nekā domājat. Uzziniet, kā tos atšķirt.