Canon logotipa lietošanas ceļvedis

Padomi Canon pilnvarotajiem partneriem un neatkarīgajiem tālākpārdevējiem

Canon pievērš lielu uzmanību savu preču zīmju un nosaukumu aizsardzībai. Līdz ar to Canon ir sagatavojis šīs pilnvarotiem partneriem un patstāvīgiem tālākpārdevējiem paredzētās vadlīnijas, kurās ir norādītas atļautās un neatļautās darbības tīmekļa vietnēs un sociālās multivides kontos saistībā ar Canon logotipiem un preču zīmēm.

Canon_logo_usage

ATĻAUTS

  • Reklamējiet sevi un sava uzņēmuma nosaukumu.
  • Norādiet, ka paustais viedoklis ir jūsu, nevis Canon1.
  • Tīmekļa vietnē Canon logotipu var izmantot, ja tas tiek rādīts blakus tirgojamā Canon produkta aprakstam vai attēlam parastā likumīgas uzņēmējdarbības veidā, šādi norādot produkta izcelsmi.

NAV ATĻAUTS

  • Neizmantojiet vārdu Canon vai Canon preču zīmi kā daļu no sava domēna vai sociālās multivides konta nosaukuma.
  • Neizmantojiet Canon logotipu vai tā daļu kā konta nosaukuma ikonu, attēlu vai fotoattēlu.
  • Nesaīsiniet Canon logotipu, nepārveidojiet to un nekombinējiet to ar citu vārdu vai attēlu.
  • Neiegādājieties domēna nosaukumu vai sociālo tīklu kontu, kurā ir vārds “Canon”, jo to lietošana pārkāptu Canon tiesības2.
  • Izvēlētajos attēlos, nosaukumos un tekstā maldinoši nenorādiet vai nerosiniet domāt, ka esat Canon uzņēmums.
  • Nepublicējiet saturu, kas ir nelikumīgs, apmelojošs vai tāds, kuru var uzskatīt par uzmācīgu uzņēmumam Canon vai jebkurai trešajai pusei.

Ja jums rodas jautājumi par šo vadlīniju piemērošanu savai tīmekļa vietnei vai sociālās multivides kontam(iem), mēs iesakām meklēt neatkarīgu juridisku padomu.

Ja nepieciešama plašāka informācija par Canon logotipu un preču zīmēm, lūdzu, sazinieties pa e-pastu corporate.communications@canon-europe.com, lai iegūtu visu PDF failu/dokumentu.¹ Atcerieties, ka tikai jūs esat juridiski atbildīgs par saturu, ko publicējat tiešsaistē. Noteikti ievērojiet autortiesības, godīgas lietošanas praksi, konfidencialitāti, finanšu atrunas un citus piemērojamos tiesību aktus.

² Canon pieprasa jebkuru domēna nosaukumu, ko ieguvusi trešā puse un kurā ir Canon preču zīmes, norādīt uzņēmumam Canon, un uzņēmums Canon sadarbosies ar sociālās multivides pakalpojumu sniedzējiem, lai slēgtu kontus, kuri pārkāpj Canon tiesības.