NO TIRGUS IZŅEMTI PRODUKTI

CANON PRODUKTU ARHĪVS

Skatiet mūsu produktu arhīvu, lai atrastu informāciju un atbalstu saistībā ar produktu modeļiem, kuru ražošana ir pārtraukta.
Sieviete, kas spēlē ģitāru, skatās uz Canon PowerShot V10 kameru ar ārējo mikrofonu un piestiprinātu Canon trijkāja rokturi HG-100TBR, kas stāv uz zema galda ar skatu pret viņu.

Canon plaša patēriņa produkti, kuru ražošana ir pārtraukta

Vai meklējat informāciju vai atbalstu saistībā ar Canon produktu, kura ražošana ir pārtraukta? Pārlūkojiet Canon produktu arhīvu, lai atrastu jūsu produkta kategorijas produkta lapu.
 • Apskatiet mūsu kameru arhīvu, lai atrastu informāciju un saņemtu atbalstu saistībā ar DSLR un bezspoguļa kameru modeļiem, kuru ražošana ir pārtraukta.

 • Skatiet mūsu objektīvu arhīvu, lai atrastu informāciju un atbalstu saistībā ar Canon objektīviem, kuru ražošana ir pārtraukta.

 • Skatiet mūsu printeru arhīvu, lai atrastu informāciju un atbalstu saistībā ar Canon printeriem, kuru ražošana ir pārtraukta.

Jaunākie produkti

 • RF un RF-S objektīvi

  RF objektīvi piedāvā augstāku kvalitāti un lielāku ātrumu, un to darbība ir optimizēta ar EOS R kameru. Tie ir ātri, gaismspējīgi un ar unikālām īpašībām, kas nodrošina jauna līmeņa intuitīvu vadību.

 • Bezspoguļa kameras

  Mūsu bezspoguļa kameras ir ērti pārnēsāt, un to kompaktajā korpusā ar maināmiem objektīviem ir ietvertas vislabākās Canon tehnoloģijas.

 • Mājas printeri

  Funkcionāli un stilīgi mājas fotoprinteri un universālie printeri, kas nodrošina kvalitatīvus rezultātus.

 • Tinte, toneris, papīrs

  Oriģinālā Canon tinte, toneris un papīrs ir izstrādāts, lai perfekti darbotos ar jūsu Canon printeri.

GATAVI PALĪDZĒT

Palīdzība un atbalsts

Esam šeit, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, atrisinātu problēmas un novirzītu jūs uz attiecīgo vietu, ja nepieciešams remonts.
Atbalsts Sazināties ar mums Remonts Jaunākie paziņojumi