ALL WEATHER & COMPACT BINOCULARS
alt text goes here

VISIEM LAIKAPSTĀKĻIEM PAREDZĒTI UN
KOMPAKTI BINOKĻI

Canon ūdensizturīgie un visiem laikapstākļiem paredzētie binokļi var izturēt visskarbākos apstākļus brīvā dabā. Ceļojiet bez smagām somām ar mūsu kompaktajiem modeļiem.

Ūdensizturīgi un visiem laikapstākļiem paredzēti binokļi

Izvēlieties kādu no mūsu augstākās kvalitātes ūdensizturīgajiem binokļiem 10x42L IS WP ar Canon L sērijas optiku un visiem laikapstākļiem paredzētos modeļus 18x50 IS AW un 15x50 IS AW.

Lieliski piemērots aktivitātēm brīvā dabā

Šie izturīgie binokļi ir lieliski piemēroti burāšanai un makšķerēšanai jebkādos laikapstākļos. Vērojiet zvaigznes ar visiem laikapstākļiem paredzētiem modeļiem ar vislielāko palielinājumu vai izvēlieties ērti pārnēsājamo binokļa modeli 10x42L IS WP, lai gūtu izcilu putnu vērošanas pieredzi.

Ideal for outdoor activities

Pietiekami izturīgs jebkuram piedzīvojumam

Canon ūdensizturīgie un sliktiem laikapstākļiem paredzētie modeļi ir īpaši ērti satverami mitros apstākļos, un tiem ir izturīgs gumijas pārklājums, lai izturētu visus jūsu piedzīvojumus.

Rugged enough for every adventure

Izcila izolācija pret sliktiem laikapstākļiem

Mūsu visiem laikapstākļiem paredzētie binokļi piedāvā izolāciju pret sliktiem laikapstākļiem atbilstoši Japānas rūpniecības standartiem (Japanese Industrial Standard, JIS4), tāpēc ir aizsargāti pret ūdens šļakstiem. Pilnīgi ūdensizturīgie binokļi (JIS7) var pārciest īslaicīgu līdz 5 minūšu ilgu iegremdēšanu ūdenī līdz 1 metra dziļumā.

Excellent weather sealing

Kompakti, ērti pārnēsājami binokļi

Mūsu kompaktie binokļi piedāvā palielinājumu izvēli: no 12x36 IS III līdz ļoti kompaktiem un viegliem binokļiem 8x25 IS.

Lieliski piemēroti ceļojumiem, sporta un citiem pasākumiem

Mūsu kompaktie un ērti pārnēsājamie binokļi ir ideāli kompanjoni ceļojumos — tos var ērti ielikt mazā somā, lai tie vienmēr būtu pieejami. Lieliski piemēroti, lai ievērojami tuvinātu sporta pasākumus un koncertus.

Ideal for travel, events and sports

Vienkārša un ērta darbība

Racionāli izveidotā konstrukcija nodrošina ērtu un vienkāršu lietošanu. Lielie gumijas acu aizsargi ir pielāgojami, lai tie atbilstu jūsu redzei, un briļļu nēsātāji var ērti redzēt visu skata lauku, pateicoties komfortablam attālumam līdz acīm.

Easy comfortable operation

Vienkārša kontrole ar pirkstgaliem

Izbaudiet vienkāršo kontroli ar pirkstgaliem, izmantojot lielo un ērti pieejamo attēla stabilizatora pogu un vienmērīgas fokusēšanas gredzenu, kuru var regulēt ar jebkuru roku.

Simple fingertip control

Izvēlieties sev ideāli piemērotu binokli

Atklājiet vispiemērotākos binokļus jebkurai ainai, kuru vēlaties pietuvināt.