Birdwatching brightness
alt text goes here

BINOKĻU
GAISMASSPĒJA

Canon binokļi ir izgatavoti, lai nodrošinātu vislabāko izšķirtspēju un gaismasspēju un lai vājākā apgaismojumā iegūtu skaidrāku attēlu.

Kāda gaismasspēja jums vispiemērotākā?

Canon binokļi ir ar plašu gaismasspēju klāstu, lai nodrošinātu visskaidrāko iespējamo skatu dienas laikā, krēslā un arī zvaigžņu vērošanai.

Gaišāks skats vājā apgaismojumā

Lai vājā apgaismojumā vai vērojot zvaigznes iegūtu skaidrāku un gaišāku skatu, izvēlieties lielākos binokļus ar objektīva lēcu, kurai ir lielāka gaismasspēja, piemēram, 15x50 IS AW.

A brighter view in low light

Skatīšanās dienasgaismā

Mūsu viskompaktākie binokļi, piemēram, 8x25 IS vai 10x30 IS II, ir ar pietiekamu gaismasspēju, lai nodrošinātu skaidrus skatus dienā, un ir lieliski piemēroti ceļošanai bez smagām somām.

Daylight viewing

Izpratne par binokļu gaismasspēju

Mūsu binokļi piedāvā objektīvu lēcas, kuru diametrs ir no 25 mm (piemēram, 8x25 IS) līdz visgaišākajiem ar 50 mm diametru (piemēram, 15x50 IS AW). Ja ir līdzīgs palielinājums, binokļi 10x42 ir aptuveni divreiz gaismasspējīgāki nekā 10x30; 50 mm un 42 mm binokļi ar lielāku izejas zīlīti (objektīva lēcas diametrs izdalīts ar palielinājumu) nodrošina gaišāku, plašāku un skaidrāku skatu, kā arī ir lielāki un smagāki.

Understanding binocular brightness

Atrodiet savu ideālo binokli

Izvēlieties sev piemērotus Canon binokļus atbilstoši savām interesēm vai produkta veidam.