CANON OPTICAL QUALITY
alt text goes here

CANON
OPTIKAS KVALITĀTE

Katru Canon binokļu objektīvu esam izstrādājuši un izgatavojuši, izmantojot mūsu slaveno optikas tehnoloģiju, lai nodrošinātu perfektu skatīšanās pieredzi.

Izcila kvalitāte, lai iegūtu vislabāko attēlu

Canon binokļu optika viennozīmīgi nodrošina vislabāko izšķiršanas spēju pat vājā apgaismojumā — neatkarīgi no tā, kāds palielinājums jums nepieciešams.

Asums no vienas malas līdz otrai

Izbaudiet iespēju pareizi un detalizēti noteikt objektu, pateicoties skata lauka izlīdzināšanas elementam, kas nodrošina brīnišķīgi skaidru skatu no vienas malas līdz otrai.

Edge to edge sharpness

Precīzi Canon objektīvi

Canon binokļu optika ir mantojusi tehnoloģijas no mūsu unikālajiem EF kameru objektīviem — binokļi 10x42L IS WP pat atbilst mūsu prestižās L sērijas objektīvu standartiem. Taisnas līnijas arī izskatās taisnas, pateicoties pozitīvajām nobīdēm, kas raksturīgas Canon precīzajai optikai.

Precision Canon lenses

Spilgta skatīšanās pieredze

Iegūstiet spilgtu attēlu ar lielu kontrastu un precīzu krāsu balansu, pateicoties Super Spectra objektīvu pārklājumiem, kas ierobežo dubultattēla veidošanos un mirgojumu.

A vivid viewing experience

Brīnišķīgas krāsas

Mūsu labākie modeļi 18x50 IS AW, 15x50 IS AW, 10x42L IS WP, 10x32 IS, 12x32 IS un 14x32 IS ir aprīkoti ar īpaši zemas dispersijas (Ultra-low Dispersion, UD) stikla lēcu elementiem, lai iegūtu izcilu krāsu kvalitāti, kas palīdz precīzi noteikt redzamos objektus.

Beautiful colour

Atrodiet savu ideālo binokli

Izvēlieties sev piemērotus Canon binokļus atbilstoši savām interesēm vai produkta veidam.