Hero

Colorado 1640

UVGel 64 collu ruļļveida printeris, kas apvieno kvalitāti, darba ražību un ekonomisku izdevīgumu.

Pieprasīt informāciju

Set print free

Izveidojiet neatkarīgu drukāšanu

Paplašiniet savu redzesloku un ieraugiet darbībā iekārtu, kas piedāvā nepārspējamu kvalitāti, darba ražību un daudzpusīgu pielietojumu.

Revolucionārs R2R printeris ar unikālo UVGel tehnoloģiju

Optimizējiet darba ražību, kvalitāti, pielietojuma daudzpusību un ekspluatācijas izmaksas ar vienu inovatīvu ruļļveida 64 collu printeri, kam ir Canon modernā UVGel tehnoloģija un kas paver jaunākās paaudzes automatizācijas iespējas. Lieliski piemērots izkārtnēm un grafiskiem darbiem.

Skatīt visus tehniskos datus

Colorado 1640

Skatīt visas funkcijas

Izcila darba ražība

Pastāvīgi ātra gatavā materiāla izvade un izcila automatizācija nodrošina tik ātru darbību, kāda iepriekš bija iespējama tikai ar vairākām ruļļveida iekārtām vai lielāku plakanvirsmas iekārtu.

Colorado 1640
Outstanding Quality

Izcila kvalitāte

Bez piepūles iegūstiet izcilas kvalitātes augstas izšķirtspējas izdrukas ar plašāko krāsu gammu un atkārtojamu precizitāti, pateicoties modernajai UVGel tintes tehnoloģijai.

Skatīt videoklipu

Colorado 1640

Nepārspējama daudzpusība

Izbaudiet nepārspējamu daudzpusību, ar vienu ierīci veicot dažādus darbus. Iegūstiet brīnišķīgas izdrukas uz visplašākā materiālu klāsta, pat uz lētāka materiāla, kā arī plāna vai pret karstumu jutīga materiāla.

Low cost of operation

Zemas ekspluatācijas izmaksas

Iegūstiet attiecīgajā klasē zemākās ekspluatācijas izmaksas un izcilu ieguldījumu atdevi, pateicoties līdz 40% samazinātam tintes patēriņam un aptuveni 30% darbaspēka izmaksu ietaupījumam.

Skatīt videoklipu

Ātra un efektīva darbība ar tintes strūklām

UVGel tehnoloģija uzklāj tintes strūklu uz materiāla, lai lielā ātrumā izveidotu precīzi atkārtojamus attēlus. Iekārta drukā 159 m²/h tādam lietojumam kā stendiem vai āra reklāmām un pat 40m²/h, panākot visaugstāko kvalitātes līmeni iekštelpās lietojamiem tuvplāniem.

Fast Efficient Ink Jetting

Lieliska kvalitāte

Izcili rezultāti tiek iegūti gandrīz uz visiem materiāliem, pateicoties UVGel tehnoloģijai, kas pastāvīgi nodrošina lielisku kvalitāti ar precīziem un asiem punktiem, intensīvu krāsu piesātinājumu, pareizu ādas toni un glancētu noformējumu.

Excellent Quality

Produkta tehniskie dati

2 ruļļi ar automātisku padevi un pārslēgšanu*

UVGel pjezoelektrisks tintes printeris

Maksimālais ātrums līdz 159 m2/h

UV LED sacietināšana

CMYK

600 x 1800 dpi

Automātiska apkope

Līdz 64 collu plats rullis

Skatīt visus tehniskos datus

Colorado 1640

* atkarībā no izmantotā materiāla