Canon EOS R3 programmaparatūras atjauninājuma versija V1.21

Pievienojiet jaunas funkcijas un nodrošiniet labāku EOS R3 darbību, lai strādātu augstākā līmenī. Programmaparatūras atjauninājuma versija V1.21 ir lejupielādējama bez maksas, un to var vienkārši instalēt dažu minūšu laikā. [lejupielādēt šeit]

Nepārtraukta uzņemšana ar lielu izšķirtspēju un ātrumu līdz 195 kadriem sekundē

Programmaparatūras versija V1.21 papildināta ar pielāgotu nepārtraukto uzņemšanu lielā ātrumā, kas sniedz iespēju palielināt nepārtrauktās uzņemšanas ātrumu virs 30 kadriem sekundē — līdz pat zibenīgam ātrumam 195 kadri sekundē. 1 Tā ir lieliska iespēja atklāt ātri pārvietojošos objektu slēptās detaļas, kas nebūtu redzamas, izmantojot parasto ātruma diapazonu.

Izmantojot kameras izvēlni, pa posmiem var iestatīt kadru nomaiņas ātrumu diapazonā no 30 līdz 195 kadriem sekundē, kā arī regulēt uzņemto kadru skaitu vienā sērijā no diviem līdz 50. Šādi var uzņemt augstas izšķirtspējas JPEG, HEIF un RAW failus, nodrošinot darbam nepieciešamās izvēles iespējas.

EOS R3

240p Full HD CMOS

Papildus EOS R3 pārsteidzošajām 4K un 6K uzņemšanas iespējām programmaparatūras versija V1.21 nodrošina Full HD uzņemšanu ar īpaši lielu kadru nomaiņas ātrumu 240p — lieliski noder, lai uzņemtu palēninātas kustības kadrus, kas atklāj precīzas ātri pārvietojošos objektu detaļas.

240p Full HD video

Dziļuma kompozīcija kamerā

Ja asuma dziļums ir mazs, EOS R3 attēlu sērijas uzņemšanas laikā var automātiski mainīt fokusu no tuva uz tālu. Kad šie kadri tiek sapludināti, tiek iegūta aina ar izcilu asuma dziļumu.

Programmaparatūras atjauninājums V 1.21 sniedz iespēju šo attēlu secību sapludināt kamerā, radot lielisku gatavo rezultātu. Šo funkciju var izmantot, lai uz vietas priekšskatītu rezultātu, ko var iegūt vēlāk, veicot pēcapstrādi. Tādējādi varat gūt pārliecību, ka ir uzņemts tas, kas jums ir nepieciešams.

Dziļuma kompozīcija ir lieliski piemērota tuvplānam vai makro uzņemšanai, kad asuma dziļums ir ierobežots. Tā fotogrāfiem sniedz iespēju samazināt attēlu pēcapstrādei no vairākiem kadriem veltīto laiku un ātri sasniegt rezultātu, strādājot ar kameru.

In-camera depth compositing

RAW failu apstrāde mākonī

Programmatūras atjauninājums V1.21 ļauj augšupielādēt RAW failus apstrādei mākonī image.canon, lai iegūtu vislabāko attēlu kvalitāti.

Šeit tos var pārveidot par HEIF vai JPEG failiem, izmantojot dziļās mašīnmācīšanās demozaīkas un augstas ISO jutības trokšņa mazināšanas algoritmus. Rezultāti ir pārsteidzoši — detalizēti attēlotajos apgabalos ir mazāk artefaktu un, uzņemot augsta ISO režīmā, ir mazāk attēla trokšņu.

RAW file processing in the cloud

Profesionāla intervāla fotografēšanas filmas ierakstīšana

EOS R3 ir lieliska iespēja intervāla fotografēšanā: iestatiet kameru, lai tā uzņemtu attēlus līdz pat 3600 kadriem intervālā no divām sekundēm līdz 99 stundām 59 minūtēm un 59 sekundēm. Sērijas beigās attēli tiek apvienoti, lai izveidotu augstas izšķirtspējas filmu bez papildu programmatūras palīdzības. Varat būt pārliecināts arī par iestatīšanu: ja ir traucējumi strāvas padevē vai izlādējas akumulators, kamera, atjaunojoties enerģijas padevei, turpinās no tās vietas, kur tika pārtraukts darbs, un nebūs vēlreiz jāiestata laika intervāla iestatījumi.

Piekļūstiet tuvāk objektam ar vienu pieskārienu pogai

Ņemot vērā to profesionāļu atsauksmes, kas izmanto EOS R3, ir ieviesta 1,6x digitālā apgriešana vai attiecība 1:1, 4:3 un 16:9, ko var piešķirt kādai no kameras pielāgojamajām vadīklām. Tā sniedz iespēju veikt tālumā esošu objektu apgriešanu tuvumā, nenoņemot kameru no acs — lieliska iespēja saspringtās situācijās, kad vēlaties ātri nosūtīt aģentūrai nevainojamu, kamerā iegūtu attēlu.

Get close at the touch of a button
  1. AE un AF izsekošana nav pieejama liela ātruma nepārtrauktās fotografēšanas režīmā. Maksimālais uzņemto kadru skaits: līdz 50