Canon IXUS 160

IXUS 160

Šī modernā 20 megapikseļu IXUS kamera, kas ir pielāgojama, izklaidējoša un pietiekami maza, lai to visur nēsātu līdzi, ir aprīkota ar viedo automātisko režīmu brīnišķīgu Canon kvalitātes fotoattēlu un HD filmu uzņemšanai pilnīgi bez jebkādas piepūles.

IXUS 160

Ieguvumi

 • Ielieciet savā kabatā īpaši plāno IXUS kameru — stils un vienkāršība
 • Uzņemiet visus labākos mirkļus — tuvumā un tālumā
 • Uzņemiet pārsteidzošas detaļas ar 20 MP
 • Brīnišķīgi kadri, kurus iegūst bez piepūles nomērķējot un uzņemot ar viedo automātisko režīmu
 • Izklaidējieties un eksperimentējiet ar radošajiem filtriem

Detalizēti par funkcijām

Canon IXUS 160 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kabatas formāta kamera lieliskiem attēliem


Pietiekami maza, lai ērti iegultu somā vai kabatā, šī īpaši plānā un modernā kamera IXUS 160 atvieglo izcilas kvalitātes fotoattēlu un filmu uzņemšanu neatkarīgi no tā, kurp dodaties.

Uzņemiet tālāk un vairāk


Ērti uzņemiet katru mirkli, izmantojot 28 mm platā 8x optiskās tālummaiņas objektīva pielāgojamību. Nokļūstiet tuvāk attāliem objektiem, izmantojot 8x optisko tālummaiņu, vai nokļūstiet vēl tuvāk ar 16x ZoomPlus tālummaiņu, nezaudējot attēlu kvalitāti.

Precīzas detaļas vislabākajām atmiņām


Teicama kvalitāte, detalizēti attēli. Pēc vajadzības iekadrējiet vai apgrieziet savus fotoattēlus vai radiet skaistas plakāta izmēru izdrukas, pateicoties 20,2 megapikseļiem.

Vienkārša skaistu attēlu iegūšana


Vienkārši uzņemiet fantastiskus fotoattēlus vai filmas, izmantojot režīmu Smart Auto (viedais automātiskais), kas jūsu vietā izvēlas jebkurai ainai vispiemērotākos kameras iestatījumus. Tikai kadrējiet un uzņemiet! Izmantojiet palīdzības pogu, lai ātri un ērti skatītu norādījumus par kameras un tās funkciju lietošanu.

Radoša darbība


Eksperimentējiet un izklaidējieties, izmantojot plašo radošo filtru klāstu. Izveidojiet no jauna zivs acs objektīva kropļojumu, izveidojiet fotoattēlus vai filmas kā miniatūru modeļus, kā arī paveiciet daudz ko citu.

Izcilas HD filmas


Izcilu filmu izveide ir aizraujoša un vienkārša. Vienreiz pieskaroties pogai, varat ērti uzņemt izcilas HD filmas (720p). Izmēģiniet radošu daudzveidību filmu uzņemšanā, izmantojot optisko tālummaiņu un joprojām izbaudot izcilas kvalitātes, asus rezultātus.

Parādiet savu personīgo stilu


Uzņemiet attēlus, izmantojot savus ātri un vienkārši maināmus fotoattēlu iestatījumus, piemēram, spilgtumu un krāsas intensitāti. Priekšskatiet rezultātus kadrēšanas laikā ar dzīvo skata vadību un izbaudiet to kopīgošanu ar draugiem, izmantojot 6,8 cm (2,7”) šķidro kristālu displeju. Izmantojot Canon Connect Station, savus fotoattēlus un filmas varat ērti kopīgot ar citiem sociālo tīklu vietnēs un tiešsaistes albumos, kā arī izbaudīt to skatīšanos HD televizorā kopā ar ģimeni un draugiem.

Lieliski fotoattēli ar cilvēkiem


Izbaudiet lieliskos draugu fotoattēlus, kas uzņemti bez piepūles, pateicoties sejas noteikšanas tehnoloģijai. Tā var atrast daudzas sejas vienā kadrā un nodrošināt, lai sejas paliktu fokusā un ar optimālu spilgtumu. Sejas noteikšanas tehnoloģija nodrošina arī dabisku sejas toni pat neparastā apgaismojumā.

Ekonomiskais režīms


Lielisks ikdienas ceļojumu sabiedrotais. Ekonomiskais režīms samazina akumulatora jaudas patēriņu, ļaujot uzņemt vairāk kadru bez atkārtotas litiju jonu akumulatora uzlādes.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon IXUS 160, tā funkcijām un iespējām.

20.0MP_CCD

20 megapikseļi

8x optical zoom with wide-angle

8x optiskā tālummaiņa un plats leņķis

16x ZoomPlus

Līdz pat 16x teicamas kvalitātes tālummaiņa

Digic4 Plus

Spēcīga DIGIC apstrāde

Auto mode with 32-scene detection

Automātiskais režīms ar 32 ainu atpazīšanu

720p movies

720p video

Optimises people shots

Uzlabo personu izskatu fotoattēlos

Instantly capture movies

Nekavējoties uzņemiet video failus

Eco Mode

Energotaupība, lai fotografētu vēl vairāk

Instant help

Tūlītēja palīdzība

Compatible with Canon Connect Station

Saderīga ar Canon Connect Station

 • Digitālā kamera IXUS 160

 • Delnas siksniņa WS-800 

 • Akumulatoru paka NB-11L

 • Akumulatora lādētājs CB-2LFE 

 • AC kabelis 

 • Lietotāja rokasgrāmatas komplekts