Canon IXUS 165

IXUS 165

Izbaudiet fantastiski asu, detalizētu attēlu un filmu uzņemšanu bez piepūles ikreiz, kad izmantojat šo moderno 20 megapikseļu IXUS kameru. Tajā ietvertas viedas funkcijas, un tā ir pietiekami maza, lai to ērti visur paņemtu līdzi.

Ieguvumi

 • Moderna, vienkārša un īpaši plāna IXUS kamera, kuru var ērti nēsāt līdzi
 • Uzņemiet visus labākos mirkļus — tuvumā un tālumā
 • Uzņemiet pārsteidzošas detaļas ar 20 MP
 • Brīnišķīgi kadri, kurus iegūst bez piepūles nomērķējot un uzņemot ar viedo automātisko režīmu
 • Asi fotoattēli un vienmērīgas filmas ar Intelligent IS

Detalizēti par funkcijām

Canon IXUS 165 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kabatas formāta kamera lieliskiem attēliem


Ar kameru IXUS 165 ikvienam ir vienkārši vienmēr uzņemt izcilas kvalitātes fotoattēlus un filmas — tā ir moderna un ar īpaši plānu dizainu, lai perfekti iegultu jūsu kabatā vai somā.

Uzņemiet tālāk un vairāk


Ērti uzņemiet katru mirkli, izmantojot 28 mm platā 8x optiskās tālummaiņas objektīva pielāgojamību. Nokļūstiet tuvāk attāliem objektiem, izmantojot 8x optisko tālummaiņu, vai nokļūstiet vēl tuvāk ar 16x ZoomPlus tālummaiņu, nezaudējot attēlu kvalitāti.

Precīzas detaļas vislabākajām atmiņām


Teicama kvalitāte, detalizēti attēli. Pēc vajadzības iekadrējiet vai apgrieziet savus fotoattēlus vai radiet skaistas plakāta izmēru izdrukas, pateicoties 20,2 megapikseļiem.

Brīnišķīgi un asi rezultāti — vienmēr


Jums vairs nav jāuztraucas, ka kameras kustības sabojās rezultātus. Par to parūpēsies inteliģentais optiskais režīms Image Stabilizer. Šī kamera automātiski pielāgojas un nodrošina asus, detalizētus fotoattēlus un video neatkarīgi no tā, ko uzņemat.

Izcilas HD filmas


Izcilu filmu izveide ir aizraujoša un vienkārša. Vienreiz pieskaroties pogai, varat uzņemt lieliskas HD filmas (720p) — pat uzņemot, kamēr esat kustībā vai maksimāli pietuvinot.

Vienkārša skaistu attēlu iegūšana


Vienkārši uzņemiet fantastiskus fotoattēlus vai filmas, izmantojot režīmu Smart Auto (viedais automātiskais), kas jūsu vietā izvēlas jebkurai ainai vispiemērotākos kameras iestatījumus. Tikai kadrējiet un uzņemiet! Izmantojiet palīdzības pogu, lai ātri un ērti skatītu norādījumus par kameras un tās funkciju lietošanu.

Lieliski fotoattēli ar cilvēkiem


Izbaudiet lieliskos draugu fotoattēlus, kas uzņemti bez piepūles, pateicoties sejas noteikšanas tehnoloģijai. Tā var atrast daudzas sejas vienā kadrā un nodrošināt, lai sejas paliktu fokusā un ar optimālu spilgtumu. Sejas noteikšanas tehnoloģija nodrošina arī dabisku sejas toni pat neparastā apgaismojumā.

Radoša darbība


Eksperimentējiet un izklaidējieties, izmantojot plašo radošo filtru klāstu. Izveidojiet no jauna zivs acs objektīva kropļojumu, izveidojiet fotoattēlus vai filmas kā miniatūru modeļus, kā arī paveiciet daudz ko citu.

Parādiet savu personīgo stilu


Uzņemiet attēlus, izmantojot savus ātri un vienkārši maināmus fotoattēlu iestatījumus, piemēram, spilgtumu un krāsas intensitāti. Priekšskatiet rezultātus kadrēšanas laikā ar dzīvo skata vadību un izbaudiet to kopīgošanu ar draugiem, izmantojot 6,8 cm (2,7”) šķidro kristālu displeju. Izmantojot Canon Connect Station, savus fotoattēlus un filmas varat ērti kopīgot ar citiem sociālo tīklu vietnēs un tiešsaistes albumos, kā arī izbaudīt to skatīšanos HD televizorā kopā ar ģimeni un draugiem.

Ekonomiskais režīms


Lielisks ikdienas ceļojumu sabiedrotais. Ekonomiskais režīms samazina akumulatora jaudas patēriņu, ļaujot uzņemt vairāk kadru bez atkārtotas litiju jonu akumulatora uzlādes.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon IXUS 165, tā funkcijām un iespējām.

20.0MP_CCD

20 megapikseļi

8x optical zoom with wide-angle

8x optiskā tālummaiņa un plats leņķis

16x ZoomPlus

Līdz pat 16x teicamas kvalitātes tālummaiņa

Steady shots in every situation

Asi fotoattēli un vienmērīgas filmas jebkurā situācijā

Digic4 Plus

Spēcīga DIGIC apstrāde

Auto mode with 32-scene detection

Automātiskais režīms ar 32 ainu atpazīšanu

720p movies

720p video

Optimises people shots

Uzlabo personu izskatu fotoattēlos

Instantly capture movies

Nekavējoties uzņemiet video failus

Eco Mode

Energotaupība, lai fotografētu vēl vairāk

Instant help

Tūlītēja palīdzība

Compatible with Canon Connect Station

Saderīga ar Canon Connect Station

 • Digitālā kamera IXUS 165

 • Delnas siksniņa WS-800 

 • Akumulatoru paka NB-11L

 • Akumulatora lādētājs CB-2LFE 

 • AC kabelis 

 • Lietotāja rokasgrāmatas komplekts