Canon PowerShot D30

PowerShot D30

Izbaudiet uzlaboto veiktspēju līdz 25 m zem ūdens ar izturīgo un uzticamo fotokameru PowerShot D30. Tā ir ideāli piemērota piedzīvojumiem brīvā dabā — HS sistēma ļauj iegūt izcilus kadrus, bet GPS ļauj izsekot aizraujošās nodarbes.

PowerShot D30

Ieguvumi

 • Kompakta un izturīga digitālā kamera aktīviem piedzīvojumiem brīvā dabā
 • Nokļūstiet dziļāk zem ūdens — ūdensizturība līdz 25 m, droša pret triecieniem, ja nomet no augstuma līdz 2 m, droša pret salu (-10 °C) un putekļiem
 • Brīnišķīgi rezultāti pat vājā apgaismojumā ar 12,1 megapikseļiem un HS sistēmu
 • 28 mm, 5x optiskā tālummaiņa ar tehnoloģiju Intelligent IS
 • Izcili ūdens valstības kadri ar režīmu Underwater un pielāgojamu baltās krāsas līdzsvaru
 • GPS, lai atzīmētu uzņemtos kadrus un reģistrētu ceļojumu žurnālā
 • Ērta skatīšana spožā gaismā ar lielo 7,5 cm (3,0") PureColor II šķidro kristālu displeju un šķidro kristālu displeja saulesgaismas režīmu
 • Full HD video (1080p) ar optisko tālummaiņu un HDMI
 • Vienkārši nomērķējiet un uzņemiet kadrus ar režīmu Smart Auto (viedais automātiskais) (32 ainas)
 • Vairāk veidu, kā uzņemt darbību — ar režīmu Movie Digest (videoklipu kopojums) un Super Slow Motion Movie (īpaši lēnas kustības videoklips)

Detalizēti par funkcijām

Canon PowerShot D30 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Izturīga kamera — uzlabota veiktspēja zem ūdens


Šī kompaktā un izturīgā digitālā kamera piedāvā labāko veiktspēju zem ūdens, ļaujot uzņemt attēlus līdz 25 m dziļumam. Fotokameras PowerShot D30 konstrukcija paredzēta skarbiem apstākļiem, un tā ir arī droša pret triecieniem līdz 2 m¹, droša pret salu — to var lietot arī tik zemā temperatūrā kā -10 °C, un tā ir pilnībā aizsargāta pret putekļiem — ideāli piemērota visekstremālākajām nodarbībām brīvā darbā, sākot no snovborda līdz pat niršanai. Tā ir piemērota lietošanai arī bērniem un var izturēt skarbu apiešanos, kas mēdz gadīties ģimenes piedzīvojumu laikā.

Izcili fotoattēli zem ūdens


Ar HS sistēmu uzņemiet lieliskus attēlus jebkurā apgaismojumā — ekskluzīva augstas jutības 12,1 megapikseļa CMOS sensora un jaudīga DIGIC 4 procesora kombinācija. HS sistēma ir izcila vājā apgaismojumā, kas raksturīgs zem ūdens, bet zemūdens režīms un pielāgojamais baltās krāsas līdzsvars ļauj dziļumā ātri veikt korekcijas, lai iegūtu dabiskas krāsas un uzņemtu reālo ūdens valstības noskaņu. Izmantojiet režīmu Underwater Macro (zemūdens makro), lai iegūtu asus un skaidrus zemūdens dzīves tuvplānus.

28 mm, 5x optiskā tālummaiņa; tehnoloģija Intelligent IS


Uzņemiet panorāmiskas ainavas un lieliskus grupu skatus ar 28 mm objektīvu ar platu leņķi un 5x optisko tālummaiņu, ar kuru piekļūst tuvāk. Tehnoloģija Intelligent IS automātiski pielāgo ainas optisko attēla stabilizētāju, izmantojot kādu no 7 režīmiem, nodrošinot skaidrus un detalizētus fotoattēlus un videoklipus jebkuros apstākļos: kustībā, ar pilnu tālummaiņu, vājā apgaismojumā.

GPS²


GPS marķē fotoattēlu un videoklipu atrašanās vietu, bet funkcija Logger (reģistrēšana žurnālā) saglabā informāciju par jūsu ceļojumu. Izmantojiet komplektācijā iekļauto programmatūru Map Utility, lai fiksētu fotografēšanas vietas un koplietotu tās ar draugiem.

7,5 cm (3,0") PureColor II šķidro kristālu displejs ar saulesgaismas režīmu


Izbaudiet lielisko redzamību, kad esat spožā saulē vai zem ūdens, ar lielo 460k punktu šķidro kristālu displeju. Lai attēls būtu vēl skaidrāks ļoti spožas gaismas apstākļos, saulesgaismas režīms aktivizē spēcīgāku šķidro kristālu displeja fona apgaismojumu, kas nodrošina maksimālu spožumu. Aktīvais displejs ar piesitienu vadību ļauj ērti pārskatīt attēlus pat tad, ja rokās ir cimdi.

Full HD filmas


Izmantojiet filmu ierakstīšanas pogu, lai uzreiz ierakstītu Full HD (1080p) video ar optisko tālummaiņu, turklāt tehnoloģija Intelligent IS nodrošina ieraksta stabilitāti. Kvalitatīva satura atskaņošana HDTV ierīcē, izmantojot HDMI portu.

Smart Auto (viedais automātiskais) režīms – 32 ainas


Bez piepūles uzņemiet augstas kvalitātes fotoattēlus vai filmas, izmantojot režīmu Smart Auto, kas nosaka ainu un no 32 variantiem (filmās – 21 varianta) izvēlas labākos iestatījumus.

Īpašie video režīmi


Izbaudiet vairāk veidu, kā notvert darbību. Režīms Movie Digest (videoklipu kopojums) pirms katra kadra fotografēšanas ieraksta līdz 4 sekunžu garu darbību un apvieno dienā uzņemtos klipus HD videoklipā. Ātru kustību var palēnināt ar īpaši lēnas kustības filmu.

¹Triecienizturības testa metodes šai ierīcei ir unikālas, un tās nesniedz garantiju pret bojājumu vai nepareizu darbību.
*GPS lietošana var būt ierobežota noteiktās valstīs vai reģionos. GPS lietošana var tikt veikta tikai atbilstoši tās valsts un apgabala noteikumiem, kurā tā tiek lietota, ieskaitot jebkādus elektronisko ierīču lietošanas aizliegumus.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PowerShot D30, tā funkcijām un iespējām.

Great low-light shots

Lieliski attēli arī sliktā apgaismojumā

25m waterproof

Lieliski piemērota baseinam un niršanai

2.0m shockproof

Triecienizturīga

Great for skiing

Lieliski piemērota, lai izmantotu slēpojot

Tag shots and log your journey

Atzīmējiet attēlus un izsekojiet ceļojumu

5x optical zoom with wide-angle

5x optiskā tālummaiņa un plats leņķis

12.1 Megapixel CMOS

12,1 megapikseļa CMOS

Steady shots in every situation

Asi fotoattēli un vienmērīgas filmas jebkurā situācijā

Powerful DIGIC processing

Spēcīga DIGIC apstrāde

Wide viewing angle, high contrast

Plats aplūkošanas leņķis, augsts kontrasts

Sunlight LCD

Uzlabota redzamība saulesgaismas apstākļos

Tap or tilt to scroll images

Pieskarieties vai paceliet, lai ritinātu attēlus

1080p movies

1080p video

Auto mode with 32-scene detection

Automātiskais režīms ar 32 ainu atpazīšanu

Great underwater close-ups

Izcili zemūdens tuvplāni

View stills and videos on TV

Aplūkojiet fotoattēlus un video televizorā

 • Digitālā kamera PowerShot D30

 • Delnas siksniņa WS-DC8

 • Akumulatoru paka NB-6LH

 • Akumulatora lādētājs CB-2LYE

 • AC kabelis

 • Lietotāja rokasgrāmatas komplekts