Canon RC-V100

RC-V100

Canon tālvadības pults RC-V100 piedāvā videokameru lietotājiem vēl lielāku brīvību. Studijā, pasākumā vai iepriekš nesasniedzamā vietā — izmantojiet tālvadību vadu režīmā, lai kontrolētu gandrīz jebkuru videokameras funkciju.

Ieguvumi

  • Jaudīga videokameras funkciju vadu tālvadības pults
  • Intuitīvs izkārtojums profesionāliem lietotājiem
  • Speciālas ciparripas papildu attēlveidošanas parametru koriģēšanai
  • Tieša kameras funkciju, piemēram, fokusēšanas, diafragmas vai pastiprinājuma, vadības kontrole¹
  • Piekļuve kameras darbības izvēlnēm, lai ātri koriģētu jebkuru iestatījumu
  • Izgaismotas pogas ērtai darbībai vājā apgaismojumā
  • Konfigurējamas pogas noteiktām lietotāju funkcijām
  • Saderība ar Canon profesionālajām videokamerām un Cinema EOS kamerām
  • Lielisks risinājums izmantošanai pasākumā vai studijā
  • Ātrāka komunikācija un līdz 100 m diapazons ar papildus pieejamo Canon vadu RR-100

Detalizēti par funkcijām

Canon RC-V100 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Jaudīga tālvadības pults


Šī jaudīgā tālvadības pults ar vadu, kas paredzēta Canon profesionālajām videokamerām, nodrošina ērtu pamata un papildu attēlu pielāgošanu. Lai nodrošinātu lielāku ātrumu un vienlaicīgu darbību, kā arī palielinātu diapazonu (attiecīgi līdz 10 m un 100 m), savienojiet, izmantojot ligzdu REMOTE A un standarta 5 m 3,5–2,5 mm vadu vai ligzdu REMOTE B (ar papildus pieejamiem 8 kontaktu vadiem RR-10 un RR-100).

Izvērsta vadība


RC-V100 piedāvā uzlabotās tālvadības pults un kameras vadības ierīces priekšrocības, kas parasti ir pieejamas studijās. Varat kontrolēt gandrīz jebkuru pielāgojamu funkciju, sākot no fokusēšanas, diafragmas un tālummaiņas, līdz pat konkrētām lietotāju funkcijām, piemēram, pielāgotu attēlu sākotnējiem iestatījumiem un noteiktiem attēlu koriģējumiem, piemēram, zemāko punktu un leņķi.

Ierakstiet vēl vairāk un atšķirīgi


Ir brīži, kad vajadzīga kameras tālvadība: kad kamera ir novietota uz statīva, piemēram, lai uzņemtu kvalitatīvus kadrus, vai gadījumos, kad nepieciešams ātrs koriģējums, lai kompensētu iestatījumus mainīgos apstākļos. Tā kā ir pieejama attāla piekļuve un kontrole, šādus ierakstīšanas šķēršļus var viegli novērst. Izmantojot RC-V100, Canon profesionālās videokameras kļūst par vēl daudzpusīgākām ierīcēm, kas palīdz strādāt radoši.

Intuitīvs izkārtojums lielākai kontrolei


Kontrollera intuitīvais izkārtojums ļauj ērti kontrolēt kameras galvenās funkcijas un attēla parametrus pat tad, ja nepārzināt attiecīgo kameru. Šī ierīce ir izveidota tā, lai tās darbība būtu ērti saprotama un apgūstama, turklāt galvenās funkcijas ir sagrupētas trīs galvenajās sadaļās. Vispārīgi attēla parametri tiek kontrolēti, izmantojot ciparripas, tāpēc varat vienkārši un precīzi regulēt attēlu, izmantojot tālvadību. Turklāt daudzpusīgu darbību garantē arī pogas, kurām funkcijas piešķir pats lietotājs.

Skaidra un vienkārša darbība jebkurā brīdī un vietā


Lai vienkāršotu darbību vājā apgaismojumā, pogas tiek izgaismotas, turklāt opcijas apstiprināšanas gadījumā tiek atskaņots signāls.

Programmaparatūras atjauninājumi


Jūsu kameras programmaparatūra, iespējams, ir jāatjaunina, lai nodrošinātu saderību ar RC-V100. Ja RC-V100 terminālis REMOTE B vēl nav aktivizēts, to var izdarīt, veicot pakalpojuma atjaunināšanu, izmantojot ierīces USB portu.

¹ Objektīva vadība nav pieejama, izmantojot PL stiprinājuma Cinema EOS kameras vai manuālos objektīvus

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon RC-V100, tā funkcijām un iespējām.

CPN.jpeg

Canon profesionāļu tīkls

Iedvesma, zināšanas, informācija par produktiem, kā arī aktuāli jaunumi Canon profesionāliem fotogrāfiem, operatoriem un entuziastiem no visas pasaules.