Canon EF 100mm f/2 USM

EF 100mm f/2 USM

EF 100 mm f/2 USM ir īsa attāluma telefoto objektīvs ar platu atvērumu, tāpēc tas ir piemērots portretu fotografēšanai. Objektīvs saspiež sejas vaibstus un izceļ objektu uz izpludināta fona.

Ieguvumi

  • Vidēja attāluma telefoto objektīvs
  • Ātrs f/2 atvērums
  • USM fokusēšanas motors ar pilna laika manuālās fokusa kontroles funkciju
  • 90 cm tuvākais fokusēšanas attālums
  • 58 mm filtrs
  • Super Spectra pārklājumi dubultošanās un mirgošanās novēršanai

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 100mm f/2 USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Garš fokuss un kompakts korpuss


Objektīvam EF 100 mm f/2 USM ir liels maksimālais atvērums, tomēr tas ir ļoti kompakts. 100 mm fokusa garums ļauj fotogrāfiem strādāt optimālā attālumā no fotografējamā objekta, kā arī saspiest perspektīvu. Asu un detalizētu attēlu var iegūt jebkurā diapazona attālumā.

Liels f/2 atvērums


Liels f/2 maksimālais atvērums nodrošina ļoti ātru fotografēšanu vājā apgaismojumā bez zibspuldzes. Fotografējot ar tik lielu atvērumu, netiek fokusēts fons un vairāk tiek izcelts objekts.

Vienmērīgs fona izpludinājums


Apaļā atvēruma diafragma izlīdzina dažādos fokusēšanas apgabalus, piešķirot liegāku un viendabīgāku izskatu. Asie priekšplāna objekti izceļas uz vienmērīgi izpludinātā fona.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Integrācija ar E-TTL II zibspuldzes ekspozīcijas mērīšanu


Objektīvs no attāluma nosūta informāciju uz saderīgas EOS kameras E-TTL II zibspuldzes sistēmu, nodrošinot optimālu zibspuldzes ekspozīcijas mērījumu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 100mm f/2 USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.