Canon EF 200mm f/2.8L II USM

EF 200mm f/2.8L II USM

EF 200 mm f/2,8L II USM ietilpst Canon profesionālajā L sērijā. Tam ir gredzenveida USM fokuss ar diviem UD elementiem izcilam asumam un attēlveidošanas veiktspējai.

Ieguvumi

  • L sērijas konstrukcija un optika
  • Divi UD objektīva elementi
  • Ātra un klusa USM automātiskā fokusēšana
  • Super Spectra pārklājumi
  • Apaļš atvērums nevainojamam fona izpludinājumam
  • Nosūta attālu informāciju uz kameras E-TTL II zibspuldzes sistēmu
  • Mīksta somiņa un objektīva pārsegs

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 200mm f/2.8L II USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakts telefoto objektīvs


Divi UD (īpaši mazas dispersijas) stikla elementi kopā ar aizmugurējo fokusēšanas tehnoloģiju garantē, ka EF 200 mm f/2,8L II USM ļauj iegūt ļoti asus attēlus. Fona izpludinājums ir vienmērīgs un dabisks.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Liels f/2,8 atvērums


Ātrs f/2,8 maksimālais atvērums nodrošina ļoti strauju fotografēšanu vājā apgaismojumā bez zibspuldzes. Turklāt lielais atvērums ļauj precīzi kontrolēt lauka dziļumu.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Integrācija ar E-TTL II zibspuldzes ekspozīcijas mērīšanu


Objektīvs no attāluma nosūta informāciju uz saderīgas EOS kameras E-TTL II zibspuldzes sistēmu, nodrošinot optimālu zibspuldzes ekspozīcijas mērījumu.

Piederumi


Objektīva EF 200 mm f/2,8L USM komplektā ietilpst objektīva pārsegs un mīksta somiņa.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 200mm f/2.8L II USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.