Canon EF 28mm f/1.8 USM

EF 28mm f/1.8 USM

EF 28 mm f/1,8 USM konstrukcija nodrošina ekonomijas un optiskās veiktspējas līdzsvaru, savukārt ātrais f/1,8 maksimālais atvērums ļauj fotografēt vājā apgaismojumā, kameru turot rokās.

Ieguvumi

  • Plats 75° skata leņķis visās pilnkadra kamerās
  • Ātrs f/1,8 atvērums
  • USM fokusēšanas motors ar pilna laika manuālās fokusa kontroles funkciju
  • 25 cm tuvākais fokusēšanas attālums
  • Asfērisks objektīva elements
  • 58 mm filtrs

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 28mm f/1.8 USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ātrs un plats


Objektīva lielais maksimālais f/1,8 atvērums ļauj fotogrāfiem dažādos apgaismojumos izmantot lielu aizslēga darbības ātrumu un izpludināt fonu, kontrolējot lauka dziļumu. Asfēriskais objektīva elements labo kropļojumu un nodrošina asu attēlu visā kadrā.
Piestiprinot EOS kamerām ar APS-C lieluma sensoriem, EF 28 mm f/1,8 USM ļauj iegūt skata lauku, kas līdzvērtīgs 45 mm pilnkadra kameru objektīvam, tāpēc šis ir lielisks standarta objektīvs ar ātru atvērumu.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Integrācija ar E-TTL II zibspuldzes ekspozīcijas mērīšanu


EF 28 mm f/1,8 USM attāli nosūta informāciju uz saderīgas EOS kameras E-TTL II zibspuldzes sistēmu, nodrošinot optimālu zibspuldzes ekspozīcijas mērīšanu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 28mm f/1.8 USM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products