Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM

EF 300mm f/2.8L IS II USM

Augsta snieguma L sērijas supertelefoto objektīvs ar 4 soļu attēlu stabilizatoru ar 3 režīmiem ir ideāli piemērots visu veidu darbības fotogrāfijai. Izturīgas, vieglas konstrukcijas EF 300 mm f/2,8L IS II USM nodrošina izcilu attēla kvalitāti.

Ieguvumi

  • 300 mm f/2,8 augsta snieguma supertelefoto objektīvs
  • Daļa no Canon atzītās L sērijas
  • Izturīgs, spēcīgs un viegls
  • 4 soļu attēlu stabilizators
  • Uzlabota attēla kvalitāte ar SWC pārklājumu
  • 3 IS režīmi
  • Klusa un ātra automātiskā fokusēšana

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Augsta snieguma supertelefoto objektīvs


Ar f/2,8 lielu diafragmu, izturīgu un vieglu dizainu EF 300 mm f/2,8L IS II USM ir augsta snieguma supertelefoto objektīvs, kas nodrošina unikālu attēla kvalitāti.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko sniegumu ar visērtāko lietošanu, un tiem ir augsta izturība pret putekļiem un mitrumu.

4 soļu attēla stabilizators


4 soļu optiskais attēlu stabilizators — īpaši radīts objektīva konkrētajam fokusa attāluma diapazonam — darbojas, lai novērstu attēla izplūdumu, kas var rasties, veicot uzņemšanu, turot kameru rokās, vai pie maziem aizslēga ātrumiem. Automātiskās panoramēšanas meklēšana nodrošina efektīvu sniegumu, izsekojot kustīgus priekšmetus, un tā kā IS sistēma ir balstīta objektīvā, rezultāti ir redzami skatu meklētājā kadrēšanas laikā.

Uzlabota attēla kvalitāte ar SWC pārklājumu


Izmantošanai digitālajā fotografēšanā paredzētā Canon patentētā pārklājuma Subwavelength Coating (SWC) struktūra palīdz līdz minimumam samazināt dubultattēla veidošanos un mirgojumu, ko rada iekšējā atstarošanās. Novēršot cēloni, pārklājums samazina atstarošanos un palīdz nodrošināt izteiksmīgus, skaidrus attēlus.

3 IS režīmi


Ideāli piemērots visu veidu darbības fotogrāfijai, īpaši disciplīnām, kur nepieciešama panoramēšana, jaunais IS režīms 3 aktivizē attēlu stabilizatora elementu tikai eksponēšanas laikā.

Ātra un klusa automātiskā fokusēšana


Riņķveida USM (ultraskaņas motors) izmanto ultraskaņas frekvences svārstības, lai nodrošinātu ārkārtīgi ātru automātisko fokusēšanu gandrīz bez skaņas. Liela ātruma CPU un optimizēti AF algoritmi vēl vairāk palielina AF ātrumu. Pilna laika elektroniskās manuālās fokusēšanas neizmantošana ir iespējama, neizslēdzot AF režīmu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.