Canon EF 600mm f-4L IS II USM

EF 600mm f-4L IS II USM

EF 600mm f/4L IS II USM ir teicams telefoto objektīvs ar lielu palielinājumu, integrētu attēla stabilizatora tehnoloģiju un ātru f/4 maksimālo atvērumu. Ideāli piemērots dzīvnieku, dabas un sporta fotogrāfiem, kas strādā šajās jomās.

Ieguvumi

  • Augstas veiktspējas 600 mm objektīvs
  • Fluorīta un UD elementi
  • Ātrs f/4 maksimālais atvērums
  • Gredzenveida USM ātram AF
  • 4 soļu attēla stabilizators
  • Fluora aizsargpārklājums uz priekšējiem un aizmugurējiem elementiem
  • 4,5 m minimālais fokuss
  • 9 plāksnīšu atvērums
  • Power Focus režīms video uzņemšanai
  • Izturīgs pret putekļiem un mitrumu

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 600mm f-4L IS II USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakts, viegls, teicams telefoto


EF 600mm f/4L IS II USM ir viegla magnija sakausējuma un titāna konstrukcija, kas samazina svaru, nemazinot izturību un konstrukcijas kvalitāti.

Izsmalcināta optikas konstrukcija


Kompleksa optikas konstrukcija ar fluorīta un UD objektīva elementiem, lai novērstu aberāciju un deformāciju. Ātrs f/4 maksimālais atvērums ļauj izmantot Canon Extender EF 2.0x III, saglabājot AF kamerām no EOS-1 sērijas.

Ātra un klusa automātiskā fokusēšana


Riņķveida USM (ultraskaņas motors) izmanto ultraskaņas frekvences vibrācijas, lai nodrošinātu ārkārtīgi ātru automātisko fokusēšanu gandrīz bez skaņas. Liela ātruma CPU un optimizēti AF algoritmi vēl vairāk palielina AF ātrumu. Pilna laika elektroniskās manuālās fokusēšanas neizmantošana ir iespējama, neizslēdzot AF režīmu.

Attēla stabilizators


Iebūvēta attēla stabilizatora tehnoloģija nodrošina uzņemšanu, turot kameru rokās, ar aizslēga ātrumu, kas ir par četriem soļiem mazāks nekā parasti, neradot kameras izkustēšanos. Vairāki IS režīmi uzlabo attēla kvalitāti, veicot panoramēšanu.

IS režīms 3


Ideāli piemērots visu veidu kustīgu objektu fotografēšanai, īpaši disciplīnām, kur nepieciešama panoramēšana, jaunais IS režīms 3 aktivizē attēla stabilizatora līdzekli tikai eksponēšanas laikā.

Uzlabota attēla kvalitāte ar SWC pārklājumu


Izmantošanai digitālajā fotografēšanā paredzētā Canon patentētā pārklājuma Subwavelength Coating (SWC) struktūra palīdz līdz minimumam samazināt dubultattēla veidošanos un mirgojumu, ko rada iekšējā atstarošanās. Novēršot cēloni, pārklājums samazina atstarošanos un palīdz nodrošināt izteiksmīgus, skaidrus attēlus.

Fokusēšana ar Power Focus


EF 600mm f/4L IS II USM divu ātrumu Power Focus režīms ļauj pielāgot fokusu ar vienmērīgu, pastāvīgu ātrumu — ideāli piemērots video uzņemšanai.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Papildaprīkojums


EF 600mm f/4L IS II USM komplektā ietilpst objektīva pārsegs (ET-160 WII), objektīva vāciņš (E-185B) un objektīva ietvars 600B.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 600mm f-4L IS II USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.