Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM

EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM

Unikāla telefoto tālummaiņas objektīva konstrukcija. EF 70-300 mm f/4.5-5.6 DO IS USM ietver difrakcijas optisko (DO) elementu, kas nodrošina kompaktus izmērus, mazu svaru un izcilu attēlu kvalitāti

Ieguvumi

  • Trīs slāņu difrakcijas optiskais (DO) elements
  • Tikai 9,99 cm garš
  • Attēla stabilizators
  • Liela ātruma automātiska fokusēšana ar manuālās fokusēšanas apiešanu
  • Apaļa diafragma patīkamam izplūduma efektam
  • Tālummaiņas gredzena fiksēšana

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Bagāts ar tehnoloģijām


Vairāku slāņu difrakcijas optiskā (DO) elementa, attēlu stabilizētāja (IS) un ultraskaņas motora (USM) tehnoloģija — objektīvs EF 70-300 mm f/4.5-5.6 DO IS USM ir izcilnieks objektīvu precīzās konstrukcijas jomā.

Difrakcijas optiskais (DO) elements


EF 70-300 mm f/4.5-5.6 DO IS USM ietver difrakcijas optisko (DO) elementu, kas samazina objektīva fiziskos izmērus, tomēr saglabā attēla kvalitāti. DO elements apvieno fluorīta un UD elementu īpašības vienā stikla elementā. Tā rezultātā tiek iegūts augsts kontrasts un asums, kā arī precīza hromatiskās aberācijas kontrole.

Attēla stabilizators


EF 70-300 mm f/4.5-5.6 DO IS USM ir aprīkots ar trīs soļu attēla stabilizatoru (IS), kas padara šo objektīvu lieliski piemērotu lietošanai turot rokās. Fotogrāfi var izmantot pat trīs reizes lēnāku aizslēga darbības ātrumu nekā parasti, turklāt bez manāmas attēla miglainuma palielināšanās. Izteikta pārvietošanās noteiktā virzienā automātiski tiek uzskatīta par panoramēšanu, un šajā plaknē tiek izslēgts attēla stabilizators.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi.

Patīkams fona izplūdums


Apaļā, elektromagnētiski vadāmā atvēruma diafragma ārpus fokusa diapazona esošos apgabalus maigākus un vienmērīgākus, kā arī ļauj fokusa diapazonā esošajiem objektiem izcelties uz izplūduša fona.

Integrēts EOS sistēmā


Objektīva AF motoriņa veids ir īpaši pielāgots, lai atbilstu jaunāko EOS kameru klāstam, gūstot maksimālu labumu no priekšrocībām, ko sniedz ātrā objektīva darbība. Objektīvs nodrošina optimālu zibspuldzes ekspozīcijas mērīšanu, nosūtot attāluma informāciju uz saderīgas EOS kameras E-TTL II zibspuldzes sistēmu.

Harmonijā ar vidi


Uzturot Canon stingro vides politiku, objektīvu optikā tiek izmantots tikai stikls bez svina.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.