Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM

EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM

Uzlabotā trīs soļu attēla stabilizatora (IS) tehnoloģija padara EF 70-300 mm f/4-5,6 IS USM par lieliski telefoto tālummaiņu uzņemšanai vājā apgaismojumā un ar mazu aizslēga ātrumu, neradot kameras izkustēšanos.

Ieguvumi

  • Jaudīgs tomēr ekonomisks palielinājums
  • Trīs soļu attēla stabilizators
  • UD objektīva elements un Super Spectra pārklājumi
  • Apaļais atvērums rada patīkamu fona izplūdumu
  • Ātra un klusa automātiskā fokusēšana

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ekonomisks, liels palielinājums


Jaudīgais un par pieņemamu cenu pieejamais objektīvs EF 70–300 mm f/4-5,6 IS USM patiks dabas un sporta fotogrāfiem, kuri vēlas iegūt asākus attēlus, fotografējot turot kameru rokās. Kad objektīvs ir pievienots EOS kamerai, kas aprīkota ar APS-C lieluma sensoru, tas nodrošina skata leņķi, kas ir līdzvērtīgs 112-480 mm objektīva skata leņķim pilna kadra DSLR kamerās.

Attēla stabilizators


EF 70-300 mm f/5-5,6 IS USM aprīkots ar trīs soļu attēla stabilizatoru (IS), kas padara šo objektīvu lieliski piemērotu lietošanai turot rokās. Aizslēga ātrumu, kas ir līdz trim soļiem lēnāks nekā citādi būtu iespējams, var izmantot bez manāmas attēla izplūduma palielināšanās. Panoramējot horizontālā virzienā, IS sistēmu var iestatīt, lai tā labotu tikai nevēlamas vertikālās vibrācijas, un lai sistēma izslēdzas, ja kamera ir uzstādīta uz statīva.

UD objektīva elements


UD (īpaši zemas dispersijas) objektīva stikla elements labo hromatiskās aberācijas un nodrošina augstu izšķirtspēju un kontrastu visā tālummaiņas diapazonā. Šī objektīva konstrukcijā izmantots tikai videi draudzīgs stikls, kas nesatur svinu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Patīkams fona izplūdums


Apaļā, elektromagnētiski vadāmā atvēruma diafragma ārpus fokusa diapazona esošos apgabalus maigākus un vienmērīgākus, kā arī ļauj fokusa diapazonā esošajiem objektiem izcelties uz izplūduša fona.

Ultraskaņas fokusēšana


Ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM, tā funkcijām un iespējām.