Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM

EF 8-15mm f/4L Fisheye USM

Daudzveidīgs platleņķa (fisheye — zivs acs) tālummaiņas objektīvs, kas piedāvā pilna kadra vai apaļa attēla izvēli. EF 8-15 mm f/4L Fisheye USM ir daļa no Canon augsta snieguma L sērijas objektīviem un nodrošina brīnišķīgu attēla kvalitāti pat ar platleņķa skatu.

EF 8-15mm f4L Fisheye USM

Ieguvumi

  • Apaļa vai pilna kadra "zivs acs" tālummaiņas objektīvs
  • Daļa no Canon atzītās L sērijas
  • Izturīgs un spēcīgs dizains
  • Klusa un ātra automātiskā fokusēšana
  • Pilna laika manuālā fokusēšana
  • Vieglāka lēcu tīrīšana

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Apaļa vai pilna kadra "zivs acs" tālummaiņas objektīvs


Nav nepieciešams pirkt divus speciālus objektīvus, ja EF 8-15 mm f/4L Fisheye USM piedāvā pilna kadra vai apaļus "zivs acs" attēlus, izmantojot to ar kamerām, kurām ir 24 x 36 mm (pilna kadra) sensors. Fotogrāfiem, kuri izmanto DSLR ar mazāku sensoru, ir iespējams iegūt pilna kadra "zivs acs" attēlus. Izmantojot 180 grādu diagonālu skata leņķi, ainavas pilnīga iekļaušana vienā attēlā ir vieglāka nekā jebkad iepriekš.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko sniegumu ar visērtāko lietošanu, un tiem ir augsta izturība pret putekļiem un mitrumu.

Ātra un klusa automātiskā fokusēšana


Riņķveida USM (ultraskaņas motors) izmanto ultraskaņas frekvences svārstības, lai nodrošinātu ārkārtīgi ātru automātisko fokusēšanu gandrīz bez skaņas. Liela ātruma CPU un optimizēti AF algoritmi vēl vairāk palielina AF ātrumu. Pilna laika elektroniskās manuālās fokusēšanas neizmantošana ir iespējama, neizslēdzot AF režīmu.

Uzlabota attēla kvalitāte ar SWC pārklājumu


Izmantošanai digitālajā fotografēšanā paredzētā Canon patentētā pārklājuma Subwavelength Coating (SWC) struktūra palīdz līdz minimumam samazināt dubultattēla veidošanos un mirgojumu, ko rada iekšējā atstarošanās. Novēršot cēloni, pārklājums samazina atstarošanos un palīdz nodrošināt izteiksmīgus, skaidrus attēlus.

Vieglāka lēcu tīrīšana


Priekšējo un aizmugurējo lēcu virsmas ir apstrādātas ar fluora pārklājumu, kas nodrošina lēcu virsmu vieglāku tīrīšanu, salīdzinot ar iepriekš izmantotajiem pārklājumiem.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.