Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

Nebeidzamas kadrēšanas iespējas vieglā, kompaktā objektīvā ar ātru fokusēšanu. EF-S 17–85 mm f/4–5,6 IS USM ir lielisks universāls objektīvs, kas paredzēts EF-S stiprinājuma EOS kamerām.

Ieguvumi

  • Ļoti liels tālummaiņas diapazons visām EF-S stiprinājuma kamerām
  • Teicama attēla kvalitāte
  • Viegls un kompakts
  • Attēla stabilizators – kompensācija līdz 3 pakāpēm
  • Ātra un ļoti klusa USM automātiskā fokusēšana
  • Super Spectra pārklājumi
  • Apaļš atvērums
  • Ekskluzīvs izvēles objektīva pārsegs

Detalizēti par funkcijām

Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Universāls objektīvs ar attēla stabilizatoru


Objektīvs EF-S 17–85 mm f/4–5,6 IS USM nodrošina efektīvu fokusa garuma diapazonu (aptuveni 27–136 mm) 35 mm formātā. Līdz ar to ir pieejams plašs kadrēšanas iespēju klāsts, kas padara šo objektīvu par lielisku, visaptverošu risinājumu radošai darbībai visdažādākajās fotografēšanas situācijās.

Viegls un ātrs


Mazais un vieglais EF-S 17–85 mm f/4–5,6 IS USM objektīvs ir piemērots fotogrāfiem, kas daudz pārvietojas un ceļo, tāpēc nevar atļauties vadāt līdzi smagas aprīkojuma somas. Tā gredzenveida USM ir saderīgs ar EF-S stiprinājuma EOS kamerām, tāpēc var izmantot īpaši ātru un precīzu automātisko fokusu, kā arī prognozējošu izsekošanu. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās ignorēšanas funkcija.

Stabilitāte


Attēla stabilizatora tehnoloģija kompensē pilnas trīs pakāpes, nodrošinot objektīvam f1,4–2,0 maksimālo atvērumu; teicams risinājums, ja fotografējat vājā apgaismojumā un turat kameru rokās.

Paredzēts digitāliem fotoattēliem


Šis objektīvs ir speciāli paredzēts digitālajiem fotoattēliem, un tam ir īpašas formas objektīva elementi un Super Spectra pārklājumi, kas novērš dubultošanos un mirgošanu, ko var radīt atspīdums no kameras sensoriem. Ekskluzīvs izvēles objektīva pārsegs var vēl vairāk samazināt atspīdumu.

Fona izpludinājums


Apaļš atvērums ļauj iegūt patīkamu fona izpludinājumu, fotografējot ar lielu atvērumu; tas ir lielisks risinājums, kas ļauj iegūt dziļumu un uz fona izcelt objektu vai modeli.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.