Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

Kompaktas proporcijas ar jaudīgu 11 reižu tālummaiņas diapazonu — lielisks vispārīga lietojuma tālummaiņas objektīvs aizņemtiem fotogrāfiem. Lieliska veiktspēja vājā apgaismojumā tiek nodrošināta ar 4 soļu attēlu stabilizētāju.

Priekšrocības

  • 11 reižu tālummaiņas objektīvs — 18-200 mm
  • 4 soļu attēlu stabilizators
  • Automātiska panoramēšanas un trijkāja noteikšana
  • Fokusēšanas attālums tuvumā ir 0,45 m
  • Asfēriskie un UD objektīva elementi
  • Super Spectra lēcu pārklājums novērš dubultattēla veidošanos un mirgojumu
  • Tālummaiņas fiksēšana nodrošina minimālus izmērus
  • Apaļš atvērums patīkamam fona izpludinājumam

Detalizētas funkcijas

Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS —iegūstiet plašāku informāciju

Kompakts, ātrs un viegls


Objektīvs EF-S 18-200 mm f/3.5-5.6 IS ir kompakts EF-S objektīvs ar lielu, aptuveni 11 reižu palielinājumu. Tam ir 18-200 mm tālummaiņas attiecība (35 mm filmas ekvivalents 29-320 mm objektīvam) un maksimālais diafragmas atvērums f/3.5-5.6. Tas izstrādāts kā pievilcīgs risinājums sākuma līmeņa un pieredzējušiem amatieriem, kuri vēlas objektīvu ar optisko attēlu stabilizētāju un lielu fokusa garuma diapazonu — tā svars ir tikai 595 g un izmēri 78,6 x 102 mm. Objektīvs piedāvā minimālo fokusēšanas attālumu 0,45 m pie visām tālummaiņas pozīcijām.

Objektīvs EF-S 18-200 mm f/3.5-5.6 IS ir paredzēts lietošanai tikai ar EOS kamerām, kurām ir EF-S objektīva stiprinājums.

Asfēriskie un UD elementi


Augsta attēlu kvalitāte tiek nodrošināta, pievienojot divas augstas precizitātes asfēriskās lēcas, lai koriģētu aberācijas, tostarp lauka izliekumu un kropļojumus. Arī hromatiskās aberācijas, kas ir raksturīgas platleņķa uzņemšanai, tiek novērstas ar divu UD lēcu ietveršanu, tā nodrošinot optimālu attēla kvalitāti un skaidras detaļas visā kadrā — no vienas malas līdz otrai.

Super Spectra pārklājums


Canon patentētais objektīva elementu pārklājums samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu, ko izraisa attēla sensora un iekšējo objektīva virsmu atstarošanās. Ir uzlabota gaismas caurlaidība un samazināta atstarošanās, lai nodrošinātu skaidrus un asus attēlus.

4 soļu attēla stabilizators


4 soļu optiskais attēlu stabilizators — īpaši radīts objektīva konkrētajam fokusa attāluma diapazonam — darbojas, lai novērstu attēla izplūdumu, kas var rasties, veicot uzņemšanu, turot kameru rokās, vai pie maziem aizslēga ātrumiem. Automātiskās panoramēšanas meklēšana nodrošina efektīvu sniegumu, izsekojot kustīgus priekšmetus, un tā kā IS sistēma ir balstīta objektīvā, rezultāti ir redzami skatu meklētājā kadrēšanas laikā.

Izturīga konstrukcijas kvalitāte un optika bez svina


Objektīvs EF-S 18-200 mm f/3.5-5.6 IS paredzēts intensīvam darbam, tāpēc tam ir izturīga konstrukcija, kas atbilst mūsdienu fotogrāfu vajadzībām. Visā konstrukcijā ir izmantots videi draudzīgs stikls bez svina.

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Telefoto objektīvi

Aprīkoti ar palielinātu fokusa attālumu, kas ļauj piekļūt tuvāk objektam, neietekmējot ainu.