Image of the PIXMA TS8150 representing how the series prints more than its nearest rivals with a fan of images coming out of the printer
alt text goes here

CANON IZDRUKĀ VAIRĀK LAPPUŠU
NEKĀ KONKURENTU PRINTERI

Izmantojot iepakojumā ietverto tinti*

Uzticieties Canon, lai iegūtu vairāk

Iegādājoties no mums printeri, varat būt pārliecināts, ka iepakojumā ir ietverta tinte un ar to varēsit izdrukāt vairāk nekā ar citiem printeriem. Ir veiktas neatkarīgas pārbaudes, kas to apliecina. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu tālāk.

PIXMA TS8150 sērija

Izdrukājiet līdz 170 lappusēm vairāk.

Izmantojot iepakojumā ietverto tinti, Canon PIXMA TS8150 sērijas printeri izdrukā vairāk lappušu nekā to tuvākie konkurenti.

Uzziniet vairāk

Image of the PIXMA TS8150 representing how the series prints more than its nearest rivals with a fan of images coming out of the printer

PIXMA G sērija

Izdrukājiet līdz 380 lappusēm vairāk.

Izmantojot iepakojumā ietverto uzpildāmo tinti, Canon PIXMA G sērijas printeri izdrukā vairāk nekā to tuvākie konkurenti.

Uzziniet vairāk

Image of the PIXMA G Series with a stack of image prints show in a array near the printer

MAXIFY MB5150 sērija

Izdrukājiet līdz 700 lappusēm vairāk.

Izmantojot iepakojumā ietverto tinti, Canon MAXIFY MB5150 sērijas printeri izdrukā vairāk lappušu nekā to tuvākie konkurenti.

Uzziniet vairāk

Image of the MAXIFY MB5150 Series showing a crescent shapes stack of imagery for a birds eye view to represent how much this printer can print

PIXMA TS3150 sērija

Izdrukājiet līdz 120 lappusēm vairāk.

Izmantojot iepakojumā ietverto tinti, Canon PIXMA TS3150 sērijas printeri izdrukā vairāk lappušu nekā to tuvākie konkurenti.

Uzziniet vairāk

Image of the PIXMA TS3150 Series showing a neat straight line of prints

PIXMA TS5150 sērija

Izdrukājiet līdz 120 lappusēm vairāk.

Izmantojot iepakojumā ietverto tinti, Canon PIXMA TS5150 sērijas printeri izdrukā vairāk lappušu nekā to tuvākie konkurenti.

Uzziniet vairāk

Image of the PIXMA TS5150 Series showing a neat straight line of prints

PIXMA TS5050 sērija

Izdrukājiet līdz 430 lappusēm vairāk.

Izmantojot iepakojumā ietverto tinti, Canon PIXMA TS5050 sērijas printeri izdrukā vairāk lappušu nekā to tuvākie konkurenti.

Uzziniet vairāk

Image of the PIXMA TS5050 Series showing a spiral of prints coming from the printer

Atruna

Pamatojoties uz BLI (Buyers Laboratory Inc.) pārbaudes ziņojumu 2018. gada februārī, kurā Canon printeri ir salīdzināti ar līdzīgas cenas konkurentu ierīcēm ar līdzīgu tintes sistēmu.

Pārbaudīts 2017. gada decembrī, salīdzinot pārbaudes brīdī pieejamo klāstu.

Rezultāti pamatojas uz Buyers Lab pārbaudi. Canon šajā pārbaudē ir izvēlējies konkurējošus modeļus no ieteiktā saraksta ar līdzīgi aprīkotiem modeļiem, ko piedāvāja BLI, izmantojot kritēriju kombinēšanu, tostarp, bet ne tikai, cenu, maksimālo papīra formātu, līdzīgu noslodzes ciklu/ieteicamo apjomu un mērķa tirgu.

Lejupielādējiet BLI pārbaudes ziņojumus (tikai angļu valodas versiju)