Canon PIXMA MG3250

PIXMA MG3250

Ērti drukājiet, kopējiet un skenējiet ar šo universālo Wi-Fi ierīci, kuru var izmantot jebkurā mājas telpā. Papildus FastFront dizainam un automātiskajai divpusējai drukai tiek atbalstīta arī drukāšana no viedtālruņa un Apple AirPrint.

PIXMA MG3250

Ieguvumi

  • Universāla Wi-Fi ierīce: printeris, kopētājs un skeneris
  • Drukāšana no mobilajām ierīcēm un Apple AirPrint atbalsts
  • Ērta un efektīva drukāšana no tīmekļa
  • Apjomīgāka drukāšana ar papildu XL tintēm
  • Papīra ekonomija, izmantojot automātisko divpusējo druku
  • Ātra dokumentu un fotoattēlu drukāšana
  • Programmatūra My Image Garden
  • Automātiska ieslēgšana un izslēgšana

Detalizēti par funkcijām

Canon PIXMA MG3250 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakta bezvadu universāla ierīce


Izmantojot Wi-Fi savienojumu, varat ērti drukāt ar šo universālo ierīci jebkurā mājas telpā no datora vai citas mobilās ierīces. Modernais un kompaktais FastFront dizains vienkāršo papīra ievietošanu un tintes nomaiņu. Teicams printeris, kopētājs un skeneris lietotājiem, kuri izmanto ikdienā nepieciešamās funkcijas.

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem


Canon programma Easy-PhotoPrint ļauj ērti drukāt vai pat skenēt jebkurā mājās telpā, izmantojot mobilās ierīces. Apple AirPrint atbalsts ļauj drukāt fotoattēlus, e-pasta ziņojumus, tīmekļa lapas un citus dokumentus tieši no iPhone, iPad un iPod touch ierīcēm.

Drukājiet vairāk, tērējot mazāk


Izmantojot īpaši ietilpīgās XL FINE kasetnes, tinte ir jānomaina retāk. Turklāt varēsit iegūt daudz vairāk izdruku nekā nodrošina ekvivalentas standarta kasetnes. XL kasetnes ir arī ļoti ekonomiskas, jo ļauj ietaupīt līdz pat 50% par loksni. Teicams risinājums, ja regulāri drukājat!

Ietaupiet papīru


Automātiska divpusējā druka ļauj automātiski iegūt divpusējas izdrukas, šādi gan taupot papīru, gan nodrošinot profesionāla noformējuma dokumentus. Lai gudri drukātu no tīmekļa, izmantojiet Easy-WebPrint EX spraudni un vajadzīgo printeri. Tas palīdz vienkārši piespraust informāciju no tīmekļa vietnes un kombinēt vietnes vienā loksnē, lai efektīvi drukātu.

Ātra, kvalitatīva drukāšana


FINE kasetņu sistēma ļauj ātri iegūt detalizētas izdrukas. Drukājiet kvalitatīvus dokumentus un fotoattēlus ar A4 ISO ESAT ātrumu līdz 9,2 att./min. melnbaltajā/5,0 att./min. krāsu režīmā un 10x15cm bezapmaļu fotoattēlu aptuveni 44 sekundēs. A4 krāsu kopija tiek iegūta aptuveni 20 sekundēs.

Programmatūra My Image Garden


Viena rīkkopa ļauj ērti drukāt un skenēt fotoattēlus, kā arī tiem piekļūt tādos tiešsaistes pakalpojumos kā CREATIVE PARK PREMIUM. Izmantojot fotoattēlu kārtošanas iespējas, tostarp sejas noteikšanu, datorā varat meklēt fotoattēlus (pat jau sen aizmirstus) un izveidot lieliskus dizainus drukāšanai. Varat arī ērti skenēt mākoņa pakalpojumos un izveidot PDF dokumentus.

Drukājiet tieši no Facebook


Programma Print Your Days ļauj drukāt savus un draugu fotoattēlus tieši no pakalpojuma Facebook. Lietojiet dažādus efektus vai izveidojiet izteiksmīgas kolāžas no līdz pat pieciem fotoattēliem vienā loksnē, kā arī izmantojiet kādu no pieejamajiem fona stiliem.

Taupiet enerģiju


Samaziniet enerģijas patēriņu, izmantojot automātisko izslēgšanas funkciju, kas izslēdz printeri, ja tas netiek lietots noteiktu laika periodu. Automātiskā ieslēgšanas funkcija automātiski ieslēdz ierīci, kad sākat drukāt.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PIXMA MG3250, tā funkcijām un iespējām.

Convenient and easy to replace

Ērta un vienkārša nomaiņa

Micro ink droplets for precise print

Ļoti mazi tintes pilieni precīzai drukāšanai

High resolution photo printing

Augstas izšķirtspējas fotoattēlu izdrukas

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Compact design and easy operation

Kompakts dizains un vienkārša darbība

Print images from your movies

Attēlu drukāšana no video

Smart web printing

Vieda drukāšana no tīmekļa

High resolution scanning

Augstas izšķirtspējas skenēšana

Facebook photo printing

Facebook fotoattēlu drukāšana

One-stop creative software

Radoša vienas darbības programmatūra