Canon PIXMA MX535

PIXMA MX535

Ērti drukājiet, kopējiet, skenējiet un nosūtiet faksu ar šo universālo ierīci, kurai iespējota mākoņa lietošana. Wi-Fi savienojums ļauj koplietot funkcijas vairākos datoros, kā arī viedierīcēs.

PIXMA MX535

Ieguvumi

  • Universāla ierīce ar iespējotu mākoņa lietošanu un drukāšanas, kopēšanas, skenēšanas un faksa nosūtīšanas funkcijām.
  • Pilnībā integrēta 30 lapu automātiskā dokumentu padeve
  • Vienkārša koplietošana visā birojā, izmantojot Wi-Fi savienojamību
  • Drukājiet no mobilām ierīcēm un skenējiet uz tām ar Canon PRINT lietojumoprogrammu
  • PIXMA Cloud Link, Google Cloud Print un Apple AirPrint atbalsts

Detalizēti par funkcijām

Canon PIXMA MX535 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Uzlabota Wi-Fi universālā ierīce


Padariet mājas biroja darbu ražīgāku ar šo moderno universālo ierīci, kurā iespējota mākoņa lietošana un kas piedāvā izcilas kvalitātes drukāšanas, kopēšanas, skenēšanas un faksa nosūtīšanas funkcijas. Funkciju koplietošana vairākos datoros ir vienkārša, izmantojot bezvadu savienojumu. Kompaktais FastFront dizains vienkāršo papīra ievietošanu un tintes nomaiņu.

Viedierīce un drukāšana no mākoņa


Izmantojot funkciju PIXMA Cloud Link, fotoattēlus un dokumentus var drukāt no tādiem mākoņpakalpojumiem kā Evernote un Dropbox, izmantojot tikai viedierīci un Canon PRINT lietojumprogrammu. Šī lietotne nodrošina drukāšanu no viedierīcēm un skenēšanu uz tām no jebkuras vietas mājās vai birojā. Tiek nodrošināts atbalsts arī pakalpojumiem Apple AirPrint un Google Cloud Print.

Augsta kvalitāte un ātrums


Canon tintes tehnoloģija FINE vienmēr nodrošina ātru, izcilas kvalitātes drukāšanu — no spilgtiem un glancētiem grafikiem līdz ārkārtīgi skaidriem uzņēmuma dokumentiem. Izbaudiet A4 dokumentu drukāšanas ātrumu 9,7 attēli minūtē melnbaltajā vai 5,5 attēli minūtē krāsu režīmā, krāsainas A4 formāta lapas kopēšanu aptuveni 24 sekundēs un 10 x 15 cm bezapmaļu fotoattēlu drukāšanu aptuveni 46 sekundēs.

Ietaupiet naudu par tinti un papīru


Drukājiet vairāk, tērējot mazāk. Izvēloties XL kasetnes, var izdrukāt ievērojami vairāk lapu, bet tintes nomaiņa vajadzīga retāk — ideāli, ja daudz drukājat. Līdz ar to varat ietaupīt līdz 50 % no katras lapas izmaksām, salīdzinot ar parastajām kasetnēm. Automātiskā divpusējā druka samazina izmantotā papīra apjomu un izveido divpusējus dokumentus ar profesionālu noformējumu.

Automātiska dokumentu padeve


Pilnībā integrēta 30 lapu automātiskā dokumentu padeve padara lielu dokumentu skenēšanu, kopēšanu vai nosūtīšanu pa faksu ātru un vienkāršu, tādējādi garantējot maksimālo darba efektivitāti. Izmantojot USB portu, skenētos dokumentus var saglabāt tieši USB atmiņas kartē.

Piekļuves punkta režīms


Ar iebūvēto piekļuves punkta režīmu šajā printerī pēc pieprasījuma var izveidot tīklu, lai bez vadiem drukātu no viedtālruņiem vai planšetdatoriem vai skenētu uz tiem, veidojot tiešu savienojumu ar printeri bez piekļūšanas drošam Wi-Fi tīklam.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PIXMA MX535, tā funkcijām un iespējām.

Convenient and easy to replace

Ērta un vienkārša nomaiņa

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Printing from cloud services

Drukāšana tieši no mākoņpakalpojumiem

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

Automatic multipage copying

Automātiska vairāku lappušu kopēšana

Scan to USB memory

Skenēšana uz USB atmiņu

FAX function

FAX funkcija

  • Universālais printeris PIXMA MX535
  • FINE kasetnes (krāsu un melnas krāsas)
  • Strāvas vads
  • Iestatīšanas kompaktdisks
  • Rokasgrāmatas un citi dokumenti
AirPrint-Printers

Drukāšana bezvadu režīmā

Izmantojot Wi-Fi, varat drukāt no viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Drukāšana no mākoņa

PIXMA printeri, kas paredzēti drukāšanai no mākoņa, sniedz jums brīvību tieši no savas viedierīces tiešsaistē piekļūt mākoņpakalpojumiem.

Cloud-Printers

Mācīties un pētīt

Online manual and download

Tiešsaistes rokasgrāmata un iestatīšana

Pārlūkojiet šī printera rokasgrāmatu tiešsaistē, neveicot failu lejupielādi vai instalēšanu datorā, viedtālrunī vai planšetdatorā. Noskaidrojiet, kā ierīcē un operētājsistēmā iestatīt printeri un lejupielādēt nepieciešamo programmatūru.

Atbalsta video

Šajos konkrētā produkta atbalsta video ir detalizēti norādījumi, kā iestatīt PIXMA printeri, kā arī norādīti problēmu novēršanas risinājumi saistībā ar bieži uzdotiem jautājumiem.

MX53X-Support-Videos
New Wi-Fi Module Image.png

Bezvadu savienojuma iestatīšana

Atrodiet prasības, kas nepieciešamas, lai šo printeri iestatītu bezvadu savienojumā, noskaidrojiet pieejamās savienojuma metodes, detalizētus norādījumus, kā arī rūpnīcas iestatījumu atjaunošanu printerī.