Kopējo ekspluatācijas izmaksu kalkulatora izmantotā metodoloģija

Uzziniet, kā mēs aprēķinām Canon printera kopējās ekspluatācijas izmaksas.

TCO kalkulators

Īpašās lietošanas izmaksas (TCO) ir balstītas uz aparatūras sākotnējām iegādes izmaksām, kam pieskaitītas tintes vai tonera izmaksas noteiktā laika posmā (nosacījumus skatīt turpmāk). Lūdzu, ņemiet vērā, ka papildu mainīgās izmaksas var ietekmēt kopējās īpašuma izmaksas, tostarp, bet ne tikai, citus palīgmateriālus, tintes un tonera komplektus, augstas ražības tintes un tonera iepakojumus, apkalpošanu, enerģijas patēriņu un rezerves daļas.

Kopējās lietošanas izmaksas (TCO) ir balstītas uz šādu aprēķinu: [Vidējais krāsu CPP x krāsu drukas apjoms - mīnus grupētas tintes/ tonera lapas] plus [Vidējais mono CPP x mono drukas apjoms - mīnus komplektā iekļautās tintes/ tonera lapas] plus [aparatūras izmaksas] plus [maksa par apkopes kasetni tikai MAXIFY GX modeļiem].

Iepašo īpašumtiesību izmaksu (TCO) ietaupījumu salīdzināšanas modeļos ietilpst 10 vislabāk pārdotie krāsu lāzerprinteri un 10 vislabāk pārdotie tintes printeri saskaņā ar IDC EMEA cietās kopijas izsekotāju (dati no 2020. gada 1. ceturkšņa līdz 2020. gada 3. ceturksnim). Printeru vidējā pārdošanas cena EUR (€) tika iegūta no IDC EMEA Hardcopy Tracker (Dati no 2020. gada 1. ceturkšņa līdz 2020. gada 3. ceturksnim) un izejmateriālu cena no ražotāja oficiālajām tīmekļa vietnēm 2021. gada 2. februārī.

Canon MAXIFY GX7000 sērijas un Canon MAXIFY GX6000 sērijas aparatūra un palīgmateriāli ir iekļauti un tikai šī TCO kalkulatora vajadzībām, izmantojot ieteicamo mazumtirdzniecības cenu ("RRP"), kas ietver PVN.

VV ir iekļauts, bet ņemiet vērā, ka piegādes izmaksas nav iekļautas cenu aprēķinos. Cenas var mainīties tirgus apstākļu dēļ.

Drukāšanas izmaksu pamatā ir noklusējuma iestatījumu izmantošana, kas tiek izmantoti gan Canon printeros, gan konkurentu printeros. Tas atbilst testa nosacījumiem, ko izmanto ISO/IEC ražas testā attiecīgajai kategorijai.

Lapas izmaksas tika aprēķinātas no patērējamās pārdošanas cenas, kas norādīta ražotāju tīmekļa vietnēs, dalīta ar ražotāju publicēto ražu, kas oficiāli atklāta publiski pieejamā informācijā. Izmaksas par lapu ir balstītas uz testa modeļu drukāšanas simulāciju, kas paredzēta ISO/IEC24712 tintes printeriem un ISO/IEC 19798 krāsu lāzerprinterim.

Visas ražotāju specifikācijas un veiktspējas dati ir apkopoti no publiski pieejamas informācijas, tostarp, bet ne tikai, no ražotāju brošūrām un tīmekļa vietnēm. Canon un konkurentu tonera un tintes ieguve tiek ņemta no publicētajām ražotāju specifikācijām.

Lai nodrošinātu taisnīgu salīdzināšanu un precīzu datu sniegšanu, palīgmateriālu ieguves dati tika ņemti no augstākajiem standarta tonera vai tintes ieguves palīgmateriāliem, kas pieejami publicēšanas laikā un kas noteikti saskaņā ar ISO standartiem. Salīdzinājumā neiekļauti kombinētie iepakojumi, XL un multipakas. Šie dati ir publiski pieejami.