Kopējo ekspluatācijas izmaksu kalkulatora izmantotā metodoloģija

Uzziniet, kā mēs aprēķinām Canon printera kopējās ekspluatācijas izmaksas.

TCO kalkulators

Kopējās ekspluatācijas izmaksas (total cost of ownership, TCO) pamatojas uz sākotnējām aparatūras pirkuma izmaksām un tintes vai tonera izmaksām noteikta perioda laikā (skatiet tālāk nosacījumus). Lūdzu, ņemiet vērā, ka papildu mainīgās izmaksas var ietekmēt kopējās ekspluatācijas izmaksas, ieskaitot izlietojamos materiālus, tintes un tonera pakas, tinti lielam drukas apjomam un tonera pakas, apkalpošanu, enerģijas patēriņu un nomaiņas rezerves daļas (neaprobežojoties ar tām).

Kopējās ekspluatācijas izmaksas (TCO) pamatojas uz šādu aprēķinu: [vidējās izmaksas uz lappusi krāsu režīmā x krāsu drukas apjoms mīnuss tintes/tonera komplekts uz lappusi] plus [vidējās izmaksas uz lappusi melnbaltajā režīmā x melnbaltās drukas apjoms mīnuss tintes/tonera komplekts uz lappusi] plus [aparatūras izmaksas] plus [apkopes kasetnes izmaksas tikai MAXIFY GX modeļiem].

Kopējo ekspluatācijas izmaksu (TCO) ietaupījumu noteikšanas salīdzinājuma modeļi ietver atsevišķus modeļus no 10 vispārdotākajiem krāsu lāzerprinteriem un 10 vispārdotākajiem tintes strūklprinteriem saskaņā ar “IDC EMEA Hardcopy Tracker” (2020. g. 1.–3. ceturkšņa dati). Printeru vidējā pārdošanas cena (average selling price, ASP) jūsu vietējā valūtā tika iegūta no “IDC EMEA Hardcopy Tracker” (2020. g. 1.–3. ceturkšņa dati), un izlietojamo materiālu cenas — no ražotāju oficiālajām tīmekļa vietnēm 2021. gada 2. februārī.

Ir iekļautas Canon MAXIFY GX7000, GX6000, GX5000, GX4000 un GX3000 sērijas ierīces un izlietojamie materiāli, un ar nolūku izveidot šo TCO kalkulatoru ir izmantota ieteicamā mazumtirdzniecības cena (Recommended Retail Price, RRP), kas ietver PVN.

Cenu aprēķinos ir ietverts PVN, bet nav iekļautas piegādes izmaksas. Cenas var mainīties atkarībā no tirgus apstākļiem.

Drukāšanas izmaksas pamatojas uz noklusējuma iestatījumiem, kas tiek izmantoti gan Canon printeros, gan tā konkurentu printeros. Tas atbilst pārbaudes apstākļiem, kas tiek izmantoti ISO/IEC drukas apjoma pārbaudēs attiecīgajā kategorijā.

Izmaksas uz lappusi tika aprēķinātas no izmantojamo materiālu pārdošanas cenas, kas norādīta ražotāja tīmekļa vietnē, to dalot ar ražotāja publicēto drukas apjomu, kas oficiāli norādīts publiski pieejamā informācijā. Izmaksas uz lappusi pamatojas uz drukas simulāciju, izmantojot pārbaudes paraugus, ko nodrošina ISO/IEC24712 tintes strūklprinteriem un ISO/IEC 19798 krāsu lāzerprinteriem.

Visu ražotāju tehniskie dati un veiktspējas dati ir apkopoti no publiski pieejamas informācijas, tostarp ražotāju brošūrām un tīmekļa vietnēm (neaprobežojoties ar tām). Canon un konkurentu toneru un tintes drukas apjoms ir ņemts no ražotāju publicētajiem tehniskajiem datiem.

Lai salīdzināšana būtu godīga un dati būtu precīzi, izlietojamo materiālu drukas apjoma dati tika ņemti no izlietojamajiem materiāliem ar augstāko standarta tonera vai tintes drukas apjomu, kas pieejams publicēšanas brīdī un kas noteikts saskaņā ar ISO standartiem. Salīdzinājumā nav ietvertas kombinētās pakas, XL un multipakas. Šie dati ir publiski pieejami.

Vai jums nepieciešams atbalsts saistībā ar ierīci?