PIXMA printers make it easy to connect and print wirelessly using multiple devices.
alt text goes here

Ērta
savienošana

PIXMA printeri atvieglo savienošanu un bezvadu drukāšanu, izmantojot vairākas ierīces.

Vieda drukāšana un skenēšana

Atklājiet, cik vienkārši ir drukāt un skenēt bez vadiem, izmantojot iOS vai Android viedierīces un bezmaksas Canon PRINT lietojumprogrammu.

Lejupielādēt App Store vietnē
Iegūt Google Play vietnē

Apskatiet, cik maz darbību ir jāveic, lai iestatītu printeri

Set up/register up to 10 printers using the Canon PRINT app and share them among multiple users

Varat ātri iestatīt un reģistrēt līdz 10 printeriem, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu, kā arī ērti kopīgot tos starp vairākiem lietotājiem.

Skatīt videoklipu

Apskatiet, cik vienkārši ir izveidot savienojumu un drukāt no mobilajām ierīcēm

Easy to use a PIXMA printer to print documents and photos from their mobile devices

PIXMA printeri ikvienam ir vienkārši lietot, lai drukātu dokumentus un fotogrāfijas no mobilajām ierīcēm, pateicoties vienkāršajai savienošanai bez vadiem.

Skatīt videoklipu

Apskatiet, kā izveidot ekrānuzņēmumu PDF failus, atrodoties ceļā

Easy using the Smartphone Capture and Copy function in the Canon PRINT app

Ir vienkārši uzņemt dokumentu skenējumus ar viedtālruņa kameru, Canon PRINT lietojumprogrammā izmantojot funkciju Smartphone Capture un Copy.

Skatīt videoklipu

Reģistrējiet un izveidojiet savienojumu ar printeri, izmantojot Bluetooth®

Connect quickly to your smart device using the Canon PRINT app

PIXMA printeri ar Bluetooth® tehnoloģiju ļauj ātri izveidot savienojumu ar viedierīcēm, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu.

Skatīt videoklipu

Apskatiet ātru bezvadu skenēšanu darbībā

Scanning from PIXMA to mobile device or cloud services is a breeze using the Canon PRINT app

Skenēšanai no PIXMA uz mobilo ierīci vai mākoņpakalpojumu** ar Canon PRINT lietojumprogrammu nepieciešams vien pavisam īss brīdis. Vienkārši izveidojiet savienojumu, atlasiet un skenējiet.

Skatīt videoklipu

Apskatiet, kā drukāt no populārām lietojumprogrammām

Print favorite stories from social media sites in seconds with PIXMA Cloud link

Dažās sekundēs tieši no printera ekrāna izdrukājiet savus iecienītākos stāstus no sociālajiem tīkliem, piemēram, Instagram vai Facebook, izmantojot PIXMA Cloud Link.

Skatīt videoklipu

Vienkārša drukāšana no mākoņpakalpojuma un skenēšana uz to

Izbaudiet brīvību drukāt no populāriem mākoņpakalpojumiem un skenēt uz tiem** — tieši no printera vai izmantojot viedierīci ar Canon PRINT lietojumprogrammu, dators nav vajadzīgs.

Tūlītēja vieda drukāšana

Uzreiz — bez lietojumprogrammas lejupielādes un bez vadiem varat drukāt no savas viedierīces, pateicoties Apple AirPrint un Mopria atbalstam operētājsistēmai Android un Windows 10 Mobile.

Instantly print wirelessly to your smart device - without downloading any apps

Kopīgojiet fotogrāfijas citādi

Canon Message in Print lietojumprogramma piedāvā radošu fotogrāfiju kopīgošanas veidu ar pārsteidzošiem personalizētiem ziņojumiem. Ieguliet drukātajā ziņojumā neredzamu informāciju vai datus, piemēram, video, mūziku vai tekstu.

Lejupielādēt App Store vietnē
Iegūt Google Play vietnē

Canon’s Message in Print iPhone app is a creative way

Atbalsts

*Aprīkots ar Bluetooth® tehnoloģiju (drukāšana un skenēšana ar Bluetooth ir pieejama tikai Android ierīcēs). Ar Bluetooth saziņu un Canon PRINT Inkjet/SELPHY lietojumprogrammu pieejamās funkcijas netiek garantētas visos Android viedtālruņos. Bluetooth® nosaukuma atzīme un logotips ir reģistrētas preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Bluetooth SIG, Inc., un Canon Inc. šīs zīmes lieto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.

**Skenēšana mākonī ir pieejama tikai autentisku Canon tinšu lietotājiem.

***Nepieciešams interneta savienojums un lietojumprogramma Message In Print, kas bez maksas pieejama veikalā App Store, sākot no 2017. gada oktobra vidus. Saderība ar iPhone 6 vai jaunākām ierīcēm, kurās izmantota iOS 9.0 vai jaunāka versija. Ierīcei jābūt savienotai ar aktīvu tīklu, kas var darboties bezvadu režīmā. Jāizveido oriģināls saturs, izmantojot lietojumprogrammu/pakalpojumu Message In Print, pēc tam jāizdrukā uz saderīga Canon printera, kas izlaists pēc 2009. gada augusta un jānosūta adresātam, kas attēlu un saturu apskata, izmantojot saderīgu lietojumprogrammu Message In Print saderīgā ierīcē. Saderīgs papīra formāts ir tikai 4 x 6 collas un kvadrātveida 5 x 5 collas, un saderīgi materiālu veidi ietver tikai Genuine Canon Photo Paper Glossy, Photo Paper Semi-Gloss, Photo Paper Luster un Photo Paper Matte. Var attiekties noteikti izņēmumi.