Wide range of lens options
alt text goes here

Plašs izmantojamo objektīvu klāsts

Izmantojiet Canon pilnkadra EF stiprinājuma objektīvus, lai izmantotu Dual Pixel CMOS automātiskās fokusēšanas priekšrocības. PL stiprinājums un B4 opcijas (nepieciešams EF/PL un B4 adapteris) sniedz papildu iespējas ar milzīgu objektīvu izvēli, nodrošinot Canon izcilo attēlu kvalitāti.

Canon EF stiprinājums ar Cinema Lock

Uzņemiet ar pilnkadra objektīvu ar EF stiprinājumu, iegūstot lielisku uzticamību un darbspēju ar izcilu optikas veiktspēju nesalīdzināmā fokusa attālumu diapazonā.

EF stiprinājums ar Cinema Lock nodrošina stabilitāti un ir lieliski piemērots, izmantojot lielu fokusa attālumu un vienlaicīgi saglabājot EF stiprināšanas sistēmas priekšrocības.

Canon EF mount with Cinema Lock

Periferiskās apgaismes korekcija

Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz objektīva informācija, kas tiek nosūtīta uz kameras korpusu, lai automātiski koriģētu gaismas līmeni stūros, kompensējot atbilstoši objektīva veidam. Tas ir īpaši noderīgi platleņķa objektīviem, jo piešķir attēliem dabiskāku izskatu.

Peripheral illumination correction

Hromatiskās aberācijas labošana

Tā labo krāsu izplūšanu (hromatiskā aberācija) ekrāna perifērijas zonās, kas radusies dažāda garuma viļņu refrakcijas koeficientu atšķirību dēļ.

Atbalstītos objektīvus skatiet servisa bieži uzdoto jautājumu lapā

Uzziniet vairāk

Chromatic aberration correction

PL stiprinājums

EOS C700 FF ir pieejama arī ar PL stiprinājumu, atbalstot Cooke /i tehnoloģiju ar saderīgiem objektīviem. Lai mainītu EF uz PL vai PL uz EF, ir pieejams stiprinājuma nomaiņas pakalpojums.

PL mount

Apraides konfigurēšana

Izmantojiet Super 16 mm sensora režīmu ar MO-4E/MO-4P B4 stiprinājuma adapteri apraides objektīviem un 12 kontaktu savienojumu, lai aktivizētu diafragmas tālvadību, kā arī ieraksta fokusu, tālummaiņu un diafragmas/atvēruma pozīcijas datus. Arī enerģijas padevi uz pleciem liekamajai ierīcei nodrošina 12 kontaktu objektīva savienotājs.

Broadcast configuration

Izpētiet citas priekšrocības