Accurate and Reliable Autofocus
alt text goes here

Precīza
un
uzticama
automātiskā fokusēšana

Pirmo reizi Canon tradicionālai videokamerai — XF405/XF400 ir aprīkota ar Canon inovatīvo Dual Pixel CMOS AF fokusēšanu, nodrošinot vienmērīgu fokusa pāreju un adatas asuma precizitāti.

Precīza, jutīga fokusēšana

Videokamera XF405/XF400 ir maza, viegla un ātri pielāgojama. Iespēja uzņemt 4K materiālu nozīmē, ka tai jābūt īpaši ātrai un precīzai.

Dual Pixel CMOS AF — kā tā darbojas

Dual Pixel CMOS AF ir fāzes noteikšanas automātiskā fokusa (Auto Focus — AF) tehnoloģija, kas izmanto sensoru un nodrošina vienmērīgu un jaudīgu fokusa izsekošanu, kā arī ātru automātiskā fokusa ieguvi. Tā ir unikāla Canon izstrādāta tehnoloģija, kas automātiskai fokusēšanai izmanto divas fotodiodes uz pikseli, tās apvienojot videoklipa ierakstīšanai.

Tas ļauj uzturēt precīzu fokusu pat kustīgiem objektiem, kas ir ārkārtīgi svarīgi, uzņemot 4K filmas, un palielina efektivitāti viena operatora darbam.

Dual Pixel CMOS AF
XF405_1_advanced_zoom_FHD

Skārienekrāna vadība

Uzziniet, kā videokameras XF405/XF400 skārienekrāns ļauj izvēlēties fokusa punktu un veikt sekošanu.

Skatīt videoklipu

Face Detection

Sejas noteikšana

Videokameras XF405/XF400 sejas noteikšanas AF tehnoloģija ļauj objektu paturēt fokusā, saglabājot pilnīgu kontroli.

Skatīt videoklipu

Dual Pixel Focus Guide

Dual Pixel fokusēšanas palīgs

Izmantojot Dual Pixel CMOS AF tehnoloģiju manuālā fokusa papildināšanai, GUI, kas pirmoreiz tika izmantots Cinema EOS kamerās, norāda, kā jāpagriež objektīva fokusa gredzens, lai panāktu precīzu fokusu.

Skatīt videoklipu