Optical excellence for 4K filming
alt text goes here

Optikas
izcilība
4K lietojumam

Filmēšanai 4K vidē nepieciešami izcili asi attēli, tāpēc Canon ir aprīkojis videokameras XF405/XF400 ar visaugstākās kvalitātes 15 reižu optisko tālummaiņu, kas var nodrošināt īpaši augstas izšķirtspējas darbību pat vājā apgaismojumā.

Plats leņķis, jaudīga tālummaiņa

Pateicoties īpaši plata leņķa 25,5 mm un 15 reižu optiskai tālummaiņai, videokamera XF405/XF400 var filmēt visierobežotākajā vidē. Izmantojot 4K sensoru Full HD režīmā, tālummaiņu var vēl vairāk palielināt — līdz 30 reizēm režīmā Advanced Zoom — līdz ar to tā ir ideāli piemērota detaļu uzņemšanai tālumā.

canon_xf405_wide_zoom_diagram
XF405_1_advanced_zoom_FHD

Iegūstiet vairāk jebkurā situācijā

Skatiet, kā 15 reižu tālummaiņa lieliski darbojas prasīgā 4K filmēšanas vidē un arī Full HD režīmā.

Skatīt videoklipu

Īpaši vienmērīga 5 asu attēla stabilizēšana

Filmējiet ar pārliecību, zinot, ka videokamera XF405/XF400 lepojas ar Canon izcilo 5 asu attēla stabilizēšanu, kas atvieglo filmēšanu pārvietošanās laikā vai turot kameru rokās.

canon_xf405_wide_zoom_diagram

Filmēt ar kameru rokās vēl nekad nav bijis vieglāk

Skatiet, cik vienmērīga ir 5 asu stabilizēšana, filmējot pārvietošanās laikā.

Skatīt videoklipu

Built-in ND filters

Iebūvēti ND filtri

Videokamera XF405/XF400 var izcili darboties jebkurā apgaismojumā. Pieskaroties pogai, iebūvētie ND filtri (ND 1/4, ND 1/16 un ND 1/64) nodrošina ekspozīcijas vadību spilgtā apgaismojumā vai ja nepieciešams plats atvērums.

Skatīt videoklipu

Skaisti izcelti attēli ar 9 lapiņu diafragmu

Objektīvam ir 9 lapiņu diafragma, līdz ar to izpludināta fona ‘bokē’ efekts ir skaistāks un cirkulārāks ar dubultu gaismas staru skaitu, salīdzinot ar diafragmu, kurai ir pāra skaita lapiņas.

XF405_4_9-blade
canon_xf405_lens_diagram